HEMEN ARA WHATSAPP

Ahşap Tabela Modelleri Nelerdir?
333 ReklamAhşap TabelaAhşap Tabela Modelleri Nelerdir?
21 Mayıs 2018 Posted by 333reklam Ahşap Tabela Tabela

Ahşap Tabela Modelleri Nelerdir?

Ahşap Tabela Modelleri Nelerdir? ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz. Bilgi vermek, kişileri yönlendirmek ve tanıtma çalışmaları gibi amaçlar için, özellikle dış mekânlarda ve kapalı alanlarda, belli kalıplar biçiminde montajını yaptığımız tabela platformları günlük hayatın her yerinde bulunmaktadır.  Tabela kullanmak firmalar tarafından rekabette ön sıralarda bulunmanın bir aracı olarak görülmektedir. Ürünlerimiz kurumların ticari hizmeti ve kamu hizmeti kapsamında insanların dikkatini çekmek ve kimi belli bilgileri insanlara empoze etmek amacıyla yapılmaktadır. Tabelanın en çok dış mekânda zengin kullanım alanları mevcuttur. Böylelikle dış mekanda herkesin görebilmesi

Tabela kullanılacak yere ve amaca göre farklı ebatlarda, renklerde ve şekilde projeler üretmekteyiz. Eskiden tek kalıp halinde, el yazmasıyla yapılan tabela sektörü, günümüzde teknoloji ile iyice ilerlemiştir. Tabela, günümüzde yaratıcı reklam fikirleri ile canlı bir ekonomik alan olmuştur.

Günümüzde tabelasız herhangi bir firma binası görülememektedir. Farklı alanlarda kullanılan ışıklı tabela ile bilboard ve led tabela alternatifleri bulunmaktadır. Tabela günümüzde reklam sektörü açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Ahşap Tabelanın Kullanım Yerleri Nelerdir?

Üretimini yaptığımız ahşap tabela çeşitleri hem iç mekanda, hem de dış mekanda kullanılmaktadırlar. Ahşabın koruyucu verniği sayesinde her türlü kullanımda uzun vadede hiçbir sıkıntı yaşanmamaktadır. En çok cafe ve restoranlarda, sanat icra merkezlerinde, butik otellerde, otantik mekanlarda, barlarda ayrıca klasik mekanlarda sıkça kullanılır.

Ahşap Tabela Modelleri Nelerdir?

Ahşap fener tabela, ahşap ferforje tabela, ahşap banko arkası tabela, ahşap kapı giriş tabelası, retro, klasik ahşap tabela olarak değerlendirilebilmektedir. Bunun yanında ahşap oyularak fırça ve boya yardımı ile boyanıp renklendirilebilmektedir. Ahşapta ayrıca lazer yakma tekniği de kullanılabilir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda firma logolarına uygun olarak ahşap üzerinde çalışmalar da yapabilmekteyiz.

Uzun yıllar ürünlerimiz kullanan müşterilerimizle birlikte ortak yürüttüğümüz çalışmalarda, tabela modellerinde daha yeni ve benzersiz ürünler ortaya çıkarmaya devam ediyoruz. Firma logoları, özel tasarımlar ve benzersiz desen ve yazım teknikleriyle her türlü ahşap ve diğer malzemelerden üretilecek olan tabela ürünlerimizle hizmetimize devam ediyoruz.