HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Ankara Işıklı Tabela İmalatı

333 ReklamIşıklı TabelaAnkara Işıklı Tabela İmalatı
8 Haziran 2018 Posted by 333reklam Işıklı Tabela Tabela

Ankara Işıklı Tabela İmalatı firması 333 Reklam olarak deneyimli kadromuz,modern ekipmanlarımızla tabela imalatı için hizmetinizdeyiz.

Eski dönemlerde tabelalar söz konusu olduğu zaman firmaların ve insanların akıllarına gelmekte olan modeller az çok belli oluyordu. Klasik tarzda hazırlanmakta olan bu tabelalar; hava karardığı zaman görünmez bir hale gelebiliyordu. Dolayısıyla tabelaların görüntüsü ne kadar güzel olursa olsun fark etmez asla tam anlamıyla arzu edilen sonuçlar elde edilemeyebiliyordu. Şimdilerde ise bu konuda oldukça farklı değişimler kendini göstermeye başladı. Böyle olunca da pek çok firma artık birbirinden farklı tarzlardaki tabela çeşitlerini inceleyerek bunlar arasından en etkili seçimleri yapmaya çalışıyorlar. Işıklı tabela çeşitleri üretilmiş olduğu ilk günden bu yana sıklıkla firmalar tarafından seçilmekte olan tabelalar arasında bulunuyor.

Ankara Işıklı Tabela İmalatı Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Genel itibari ile ışıklı tabela içinde isteğe bağlı olarak pek çok farklı tarzdaki aydınlatma ürünleri kullanılabilmektedir. Bu ürünler neon, led ya da flüoresan çeşitleri arasında değişim göstermektedir. Doğru şekilde hazırlanacak olan ışıklı tabelalar sayesinde firmalar ile alakalı tanıtım çalışmaları oldukça karanlık ortamlarda dahi hiç olmadığı kadar etkili bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Tabelaların iç kısımlarında yer edecek olan ışık sayesinde ön kısımda yer alacak olan yazılar uzak mesafelerden dahi çok kolay fark edilebilir. Tabelanın tasarımı için vinil, pleksi ve folyo baskı türleri arasından seçimler yapılabilmektedir. Işıklı tabela çalışmaları için öncelikli olarak alüminyum ya da demir profilden iskelet hazırlanmaktadır.

Işıklı Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Bunun ardından ise ışıklı tabela iskeletinin etrafına 12 cm oranında hazırlanan oluklu alüminyum profil yerleştirilmektedir. Işıklı tabelanın ön kısmında ışığı geçirmekte ola polikarbon ya da pleksi levhalar kullanılırken arka kısımda ise ışığın mümkün olan en eşit şekilde yansımasının sağlanması adına alüminyum gofrajlı levhalar kullanılmaktadır. Yapılacak olan çalışmalar sırasında ise aydınlatma işlevi neon, led ya da flüoresan ile istenildi gibi sağlanmış olur. Klasik tarzda hazırlanmakta olan ışıklı tabela hazır tarzdaki alüminyum kasalardan yapılabilmektedir. Var olan bu kasaların derinlikleri 7 cm ila 15 cm arasında değişim göstermektedir. Firmaların isteklerine bağlı olarak düz yani klasik şekilde montajlar yapılabildiği gibi isteğe bağlı olarak birbirinden farklı desen ve şekillerde özel olarak da hazırlanabilmektedir.

Firmaların ışıklı tabela konusunda yapmakta oldukları araştırmaları sonrasında da görebilecekleri üzere ağırlıklı olarak lacivert, siyah, beyaz ve kırmızı renkler tercih edilmektedir. Günümüzde pek çok farklı çeşitte ışıklı tabela modelleri firmaların karşılarına çıkartıldığı için öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey nerelerde kullanılacağına dikkat ederek buna göre tasarım çalışmalarının yapılması olmalıdır. Kaliteli bir görünüme ulaştırılması adına gerçekleştirilecek olan çalışmalar neticesinde firmaların isteklerini net bir şekilde karşılayacak tarzda tabelalar kolaylıkla hazırlanmış olacaktır. Konusunda deneyimli olan kişiler tarafından yapılacak olan çalışmalar neticesinde tam olarak arzu edildiği şekilde tabelalar ortaya çıkartılmış olmaktadır. Dikkatleri üzerine başarılı bir şekilde çekecek olan ışıklı tabelalar ile beraber ise firmalar isteklerine net bir şekilde erişmiş olacaklardır.

Işıklı Tabela İmalatı Firması İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Tabela seçimini doğru şekilde yapmak günümüzde artık hiç olmadığı kadar büyük bir öneme sahiptir. Çünkü bu aşamada yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında firmaların tanıtımları ne yazık ki istenildiği şekilde yapılmamış olacak, bununla beraber ödenmiş olan para da boşa gidecektir. Bunu bilen firmalar da artık tabela yaptırmadan önce hangilerinin onlar için uygun olduğunu belirleyerek buna göre seçimlerini yapıyorlar. Artık kendi isteklerini belirledikten sonra buna en uygun tabelaları seçebiliyorlar. Işıklı tabela imalatı da yine son dönemlerin en gözde tabela modelleri içerisindeki yerini almış durumda.

Böyle olunca da pek çok kişi ışıklı tabela imalatı Ankara için dikkatli bir şekilde araştırmalar yapıyor, bu araştırmaları sonrasında da karşılarına çıkan modeller arasından kendi isteklerini en iyi şekilde yerine getirebileceğine inandıkları tabelaları hazırlatmayı tercih ediyorlar. İsminden de anlaşılabileceği üzere ışıklı tabelada pek çok farklı aydınlatma malzemesi kullanılmaktadır. Fakat genel olarak floresan, neon ve led gibi aydınlatma ekipmanları kullanılmaktadır. Işıklı tabelaların en büyük avantajlarının başında, firmaların özellikle karanlıkta en etkili şekilde görünmesini sağlamaktır.

Bu tarz tabelaların ön ve arka kısımlarında ışığın yansıtılmasına imkan tanıyan vinil, folyo ya da pleksi baskı tercih edilir. Ankara ışıklı tabela imalatı esnasında demir ya da alüminyumdan yapılacak olan iskelet ve bu iskeletin etrafında ise alüminyum profil kullanılır. Standart tarzdaki ışıklı tabelalar, hazır alüminyum kasalardan üretilmiştir. Bunların derinliği 7 cm ile 15 cm arasında değişim göstermektedir. Firmalar gerek düz gerekse farklı şekil ve desenlerde diledikleri tabelaları hazırlatma imkanına sahip oluyorlar.

Işıklı Tabela İmalatı Firması İle Nasıl Çalışılır?

Firmaların ışıklı tabela imalatı konusunda dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerin başında, bu konuda deneyimli olan tabelacı ile iletişime geçilmesi gerektiğidir. Aksi halde ortaya çıkabilecek olan sonuçlar ne yazık ki tahmin edilenden çok daha kötü olabilecektir. Bunların olmasının engellenmesi adına ışıklı tabelanın kullanılacağı konum ve yer tam anlamıyla belirlenmelidir. Çünkü ölçüler net olarak belirlenmezse, yapılacak olan tabela imalatı istenilen sonuçların elde edilmesini sağlamamış olacaktır. Ardından ise sıra tasarım ve ışık renklerinin seçilmesine geliyor.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.