HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Işıklı Totem Kampanyaları
333 ReklamIşıklı TotemAnkara Işıklı Totem Kampanyaları
25 Eylül 2018 Posted by 333reklam Işıklı Totem Totem

Ankara Işıklı Totem Kampanyaları

Ankara Işıklı Totem Kampanyaları ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak modern ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuz ile kaliteli totem imalatını kendi bünyemizde yapmaktayız.

Ankara Işıklı Totem Kampanyaları Size Nasıl Yardımcı Olur?

Işıklı (Pylone) Totem tabelanın normal totemlere göre farkı şunlardır: Işığının olması ve kullanılan modellemenin Pylone olmasıyla birlikte elde edilen totem tabeladır. Normal ışıklı tabelalara oranla iş yükü ve üretim süresi biraz daha uzundur. Totem tabelalara göre ise bu zaman farkı yine geçerlidir. Işıklı Pylone Totem Tabela, açık hava reklamcılık için biçilmiş bir kaftandır, özellikle iş hanı veya birden fazla ışıklı açık hava reklamına ihtiyacınız varsa Işıklı Pylone Totem kesin bir çözümdür. Örnek verecek olursak tabela iş hanınız var ve burada birden fazla tabelacı var, siz de toplanıp tüm isimlerin ve logoların olduğu büyük ışıklı bir tabela yapıyorsunuz işte Işıklı Pylone Totem tabela tam da budur. Işıklı (Pylone) Totem ne kadar zamanda üretilir? Işıklı Pylone Totem tahmini olarak iş kalitesi ve büyüklüğüne oranla değişim gösterir. Işıklı (Pylone) Totem Üretim süresi olarak 1 hafta ila 1,5 ay verilebilir. İstenilen işe göre bu zamanlar daha da uzamaktadır ama ortalama olarak bu sürelerde bitmektedir.

Ankara Işıklı Totem Kullanım Yerleri Nelerdir?

Işıklı Pylone Totem geniş hacmi ve ışıklı olmasının verdiği avantajla açık hava reklamı olacak hemen hemen her yerde kullanılmaktadır. Çoğunlukla sistemli bir renk veya çok renkli çalışmalar ortaya  çıksa da genelde düzenli renkler tercih edilir. Bu nedenle kullanım alanları hem daha büyük hem de ışıklı bir tabela arayan herkes için gerekli bir tabeladır. özellikleri: Floresan lambalarla sağlanan aydınlatma sayesinde yoğun yaya trafiğinin bulunduğu bölgelerde bile kolayca farkedilebilirsiniz. Statik boyalı sac taban ve üst plaka sisteme ekstra sağlamlık kazandırır, Elektrik sistemi CE standartlarındadır, İthal özel yaylı floresan soketi kullanılmaktadır

Totem ürünleri fuar Alanları, alışveriş Merkezleri,organizasyonlar ve etkinlikler, mağazalar ve ürün tanıtımlarında, firmalarda ve promosyon standlarında kullanılmaktadır. Ankara totem tabela deneyimi ve uzmanlığı sayesinde ekonomik fuar ve display ürünlerini yapan firma tarafından her geçen gün yeni ışıklı tabela modelleri ortaya çıkarılmaktadır. Yeni ürünlerin tamamının ekonomikliği eski ürünlerin düşük totem tabela fiyatları gibi devam etmektedir. Bombeli tasarım ile totem tabela birlikte kullanılan floresanın güçlü ışığı sayesinde bütün ortamlarda insanların ilgileri çekilebilmektedir. Büyük boyutlu reklam tabelaların yanı sıra istenilen tüm ölçülerde üretim yapılabilmektedir. Üst ve alt profiller sayesinde sağlamlık sağlanmaktadır. Dış mekânlarda da kullanılabilen bu ürünlerin elektrik güvenliğine de garanti verilmektedir.