HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Dijital Baskı Firmaları Hakkında

Ben evcil biriyimdir, imkanlarım ölçüsünde rahat bir ev, Ankara Dijital Baskı Firmaları nın yaptığı kanvas baskılar ile  konforlu eşyalarla hanemi tam bir yuvaya dönüştürmeyi severim. İç mekan benim için önemlidir.
Burası benim mabedimse burası beni sarmalı diye düşünürüm hep. İmkan dedim ya. Hayatta kar zarar hesabını iyi yapacaksın. Örneğin daha konforlu bir evde oturmak için sigaradan vazgeçebilirim. Öyle de yapmalı, dedim ya işten eve geldiğinde o ev seni her haliyle sarmalı.

Ankara Dijital Baskı Çeşitleri

Perdesiyle, halısıyla, tablosuyla, duvar kağıdıyla seni sarmalı.
Bu yüzden de bence imkanlar ölçüsünde evinizi “krallar” gibi döşeyin. Pahalı eşyalar alın demiyorum yanlış anlamayın. Huzur pahalılıktan geçmez iyi hissettiğin bir ortam her zaman lüks demek değildir.
Ama iç mekan baskılar dediğimiz ankara dijital baskı firmalarının yaptığı

Kanvas Baskı
Poster Baskı
Fotoblok Baskı
Tuval Baskı

Gibi onlarca baskı türlerinden evininizi şenlendirecek bir sürü şey bastırabilirsiniz.

Duvarınızda başlayan hareket ruhunuzu sarabilir.
Örneğin kendinizi en iyi hissettiğiniz bir göl kenarındasınız. Haftanın tüm yorgunluğu üzerinizden uçup gitti yeşil başlı gövel ördeklerin uçuşu gibi. Bu göl kenarının fotoğrafını çektiniz ve kanvas baskı ile bunu bastırdınız. Holünüze astınız eve gelişinizde inanın stresinizin attığını göreceksiniz. Deneyin hak vereceksiniz.

Kanvas baskı bana yetmez derseniz poster baskı verelim.

Dev bir fotoğrafa dönüşsün, sizi içinize sarsın baskı. Boyutunu siz belirleyin ister bir duvar, isterseniz tüm duvarlara…
O kadar baskı çeşidi var ki iç mekan baskılarda dediğim gibi hangisi size uyarsa. İster kanvas baskı, ister poster baskı, ister tuval baskı, ister fotoblok baskı.
Ama mutlaka evinizin duvarlarınsa sevdiğiniz mekanların fotoğrafları olsun.

 

Ankara Dijital Baskı Firmaları nda Baskı Kalitesinin Önemi

Benim tercihim tekniği kötü de olsa sizin çektiğiniz fotoğraflar olmasıdır. Şimdi hepimizin akıllı telefonları birere profesyonel fotoğraf makinesı, birer profesyonel kameraya dönüştü.
O yüzden bir sürü uygulamayla çektiğiniz fotoğrafı en iyi hale getirebiliyorsunuz. O yüzden fotoğraf çekmekten korkmayın.

Çek ve silme. Anı biriktirmek güzeldir. O yüzden manzaralarınızı biriktirin bazen sadece manzara bazen de sizin de olduğunuz fotoğrafları saklayın. Çünkü değişimi en iyi fotoğraflar anlatır.
Cep telefonu kameralarıyla çekilen fotoğraflar arasında yoğun bir fotoğraf çekilme trendi de yükselmişken geçenlerde biraz arşivi karıştırdım.

Yaşlandığımı fotoğraflar anlattı bana. Hüzünlenirken, fotoğraflardaki anılarla hüznümü dağıttım.
Anı yaşadığınız günlerin bakiyeleridir. Ne kadar anı biriktirirseniz o kadar yaşlandığınızda hülyalarla mutlu olursunuz. Umarım tüm anılarınız mutlu ve mesut olanlar olsun.
Anı dediğiniz hep mutlu olmayabilir. Allah acılardan uzak tutsun sizi.
Konumuza yeniden dönersek iç mekanlar yaşadığınız ya da çalıştığınız alanlardır buraları en güzel şekle sokmak sizin elinizde onu da çeşitli baskı yöntemleriyle gerçekleştirebilirsiniz.
O yüzden emeğinizin olduğu fotoğrafları, çizgileri, grafikleri bastırmaktan korkmayın. Sanat sanat içindir, nasıl bir eser çıkardığınız sizin için özelse gerisi laf-ı güzaf

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by