HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

333 ReklamArchives

Totem

Totem ürünleri açık hava reklamcılığı için vazgeçilmez reklam araçlarıdır. Büyük alışveriş merkezleri, inşaat firmaları, holdingler, eğitim kurumlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 333 Reklam olarak açık hava reklamı ihtiyaçlarınız için istediğiniz model ve ölçüde totemlerin imalatını gerçekleştirebiliriz. Totemler ışıklı veya ışıksız olarak üretilmektedirler.

Totemler pleksi, polikarbon, vinil ve alüminyum kompozit malzeme olarak üretilmektedirler. Totemler çoğunlukla cadde girişlerinde, şehir hastaneleri girişlerine, şehirler arası yolların arazilerine konulmaktadır. Totem tabelalar ışıksız veya ışıklı olmasına, malzemesine,  ölçülerine ve modeline göre fiyatları değişmektedir. 333 reklam sizin için en şık ve özel tasarımlı totem tabelaları üretmektedir. Işıklı olan totem tabelalar fluoresan veya led aydınlatma ile çalışmaktadır.

Totem Nedir?

Totem, açık hava reklamcılığında kullanılan ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilen bir reklam ürünüdür. Başlıca kullanım yerleri; otoban kenarları, cadde girişleri, büyük alışveriş merkezleri, plazalar ve site bahçeleridir. Totemlerin boyutları istenilen yükseklikte ayarlanabilir. Totemler en uzak yerden bile görünecek şekilde hazırlanırlar. Totemin ölçüleri, bulunulan bölgeye göre farklılık göstermektedir. Totemler, coğrafi koşullara ve sarsıntıya dayanıklı olacak malzemelerden üretilirler. Genel olarak kompozit, alüminyum, çelik sac, profil, vinil germe şeklinde üretilebilirler.

Totemler Nerelerde Kullanılır?

Totemler çoğunlukla şehirler arası yolların arazilerinde, açık alanlarda, hastaneler ve ana cadde kenarlarında kullanılmakta olan dev boyuttaki reklam tabela modelidir. Bu tabelalarda boyut ayarlama işlemleri uzaklığa bağlı olarak değişim göstermektedir. Gösterişli bir reklam ürünü olan totemler devlet kurumları binaları, büyük plazalar, hiper marketler ile alışveriş merkezleri ve büyük iş yerlerinin fark edilmesi adına tercih edilir. Totemlerin hazırlanması normal tabelaların hazırlanmasından daha zordur. Firmaların totem yaptıracağı firmaların fiyatlarını iyice araştırıp karşılaştırmaları, müşteri yorumlarını ve referanslarını göz önünde bulundurmaları gerektirmektedir.  Aksi takdirde totem reklam ve tanıtım işlevini yerine getiremeyecek, bu müşteri için büyük zaman kaybına ve maddi zarara yol açacaktır.  Totem tabela çalışmalarında  dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, totemin kurulacağı yerin doğru olarak seçilmesi, coğrafi şartların da göz önünde bulundurularak totemin dikilmesi olacaktır.

Totem Nasıl Yapılır?

Totem yeri belirlendikten sonra, totemin yere göre uzunluğu ve büyüklüğü hesaplanır ve oluşturulan ölçülere göre de tabelalar hazırlanmaktadır. Dış mekandaki tabelalar genel olarak güneş enerjisi ile kendi enerjilerini üretebilmektedir. Totem tabelaların diğer bir türü ise kabartma kutu harf tabela türleridir, bu tabela türleri genellikle tasarım aşaması sırasında kalın çelik borular ile hazırlanmaktadır ve devamında üzerine kutu kaset yerleştirilmektedir. Bu tür tabelalarda sık olarak kullanılmaktadır, bir totem tabela sipariş edeceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken en büyük nokta tabelanın doğru yere yerleşmesi ve görünmesi olması gerekmektedir.

Totem tabela tasarımı ve montajında tecrübe ve yeterlilik oldukça önemlidir. Uzman hizmet kadromuz ile birlikte siz değerli müşterilerimize her boyutta ve genişlikte totem tabela üretiminde bulunabiliriz. Tabela imalatı sırasında dikkat edilmesi gereken bütün ayrıntıları çok iyi bilmekteyiz bununla beraber tabelanın konulacağı yerin durumu ve iklim şartlarına göre tasarım ve üretimlerimizi yapmaktayız.

Tabela yapım aşamasında tabelanın boyutuna göre özel hesaplamalar yaparak, tabelanın ana malzeme seçme işlemini yapmaktayız. 333 Reklam üzerinden alacağınız bütün tabelalar uzun yıllar boyunca yağmur, güneş ve benzeri şartlar altında etkilenmeden sağlamlığını ve dayanıklığını koruyabilmektedir. Ürettiğimiz tabelaların işlevliği ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için oldukça önem taşımaktadır. Piyasaya göre ekonomik fiyatlarımız, kalitemiz ve yapım hızımız sayesinde 333 Reklam sizler için eşsiz bir tabela deneyimi yaratabilmektedir. Yapılan totemler hızlı bir şekilde üretilerek, zamanından önce teslim edilmektedir.

Totemler ve Tabelalar Nereye Konulur?

Totemler açık hava reklam ürünleridir ve açık hava reklam sektörünün olmazsa olmazı tabelalarından bir tanesidir. Totemleri yol kenarlarına, iş yeri önüne veya şehirler arası yol kenarlarına koyabiliriz. Totemlerde en önemli nokta ise konulacak olan yerin uzaktan da görülebilmesidir. Bu tabelalar açık alanlarda kullanıldığından dolayı boş arazilere, mağaza önlerine veya tepelere yerleştirilebilmektedir. Dilerseniz park alanlarına veya site alanlarına da totem tabela montajı yapılabilmektedir. Günümüzde bilinen bir çok firma bu reklam ürünlerini tercih etmektedir. Eğitim kurumlarından, bilinen markalara kadar bir çok işletme reklamlarını uzun vadede uygun fiyata mal etmek için totem tabela kullanımında bulunmaktadır.

Pilon Totem

Pilon Totem Tablea ürünü ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve uzman kadromuz ile totem imalatı için hizmetinizdeyiz.

Pilon Totemler Nerelerde Kullanılır?

Pilon totem tabelalar, ağırlıklı olarak açık hava reklamlarında kullanılmakta olan ankara tabela türleri arasında kendine yer bulması ile bilinmektedir. Marketler, petrol ofisleri, alışveriş merkezleri, şirketler gibi büyük işletmelerde kullanılan totem tabela Ankara tabelaların boyutları orta boydur ve oldukça ciddi anlamda dikkat çekmesi ile bilinirler. Firmaların tanıtıma ihtiyaç duydukları ancak açık alanda çok fazla genişliği işgal etmek istemedikleri durumlarda totem tabelalar onların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmeyi başarmış olacaktır. İşletmelerin bahçeleri ya da otoyolların kenarlarında kullanılmakta olan çift yüzeyli tabelalar sayesinde işletmelerin tanıtım işlemleri yüksek oranlarda gerçekleştirilmiş olmaktadır. Çok uzun süredir bu tarz tabela modellerinin kullanılmasından ötürü işletmeler yapacakları araştırmalar sonrasında karşılarına oldukça geniş bir seçenek yelpazesi çıkmış olacaktır.

Bu durum bir yandan avantajları beraberinde getiriyor olsa da yapılacak olan yanlış araştırmaların sonrasında ne yazık ki hazırlanmış olan pilon tabela totem Ankara tabelalar tanıtım konusunda istenmiş olan olumlu geri dönüşleri beraberinde getirmemiş olacaktır. Ankara grafik tasarım tarafından dikkatli bir şekilde tasarlanacak olan Ankara tabelaların hazırlık aşamalarında her bir detayın üzerinde dikkatlice durulması önemlidir. Günümüzde artık işletmeler bu tarz sorunların kendini göstermesinin engellemek adına oldukça ciddi çalışmalar yapmaya başlamış durumda.

Pilon Totem Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Konusunda yeterli oranda deneyimli olan kişiler ile iletişime geçilmesi sonrasında ise artık pilon totem tabela konusunda çalışmalara da başlanmış olacaktır. Genel olarak tabelalar krom ve paslanmaz çelik materyallerden üretilmektedir. Böylece uzun süreler boyunca hiçbir şekilde sıkıntı çıkmadan kullanılmaya başlanmış olacaktır. Farklı bir materyalden kullanılması, tabelaların dışarıda kullanılacağı göz önünde bulundurulduğu zaman hiç de iyi bir çözüm olmayacaktır. Bununla birlikte pilon totemler Ankara tabelaların gövde kısımları da hem iyi bir görünüme sahip olması hem de uzun süreler boyunca kullanılabilmesi adına kompozit yapılı malzemelerden oluşturulacaktır. Hazırlık aşamasında işletmelerin tabela üzerinde nelerin yazılmasını net olarak belirlemesi önemlidir.

Ardından ise artık sıra tabela yüksekliğini belirlemesine gelecektir. Tabelanın ne kadar uzaklıktan görünebilmesi, istatiğinin doğru olarak hesaplanması gibi detayların ardından artık hazırlıklara başlanmış olacaktır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.