HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

333 ReklamArchives

Kesimli Folyo Uygulamaları

Kesimli folyo uygulamaları, grafik tasarımın plotter  baskı makinesine gönderilip folyo üzerine basılması  ve harf harf kesilmesi ile yapılmaktadır. Kesimli folyolar yüksek kaliteli dijital baskı imkanı sunan solventsiz,su bazlı,kokusuz ve çevre dostu mürekkepler  kullanan latex baskı makinesi ile  yapıldığı için iç mekanda da kullanıma uygundur.

Kesimli Folyo Uygulamaları Nerelerde Kullanılır?

Başlıca kullanıldığı uygulamalar; ışıklı tabela, araç giydirme ve araç logo uygulama, cam giydirme uygulamalarıdır. Kesimli folyo uygulaması için kullanılacak malzemenin kaliteli olması bu işlemin kalıcı olması ve kolay deforme olmaması açısından önem taşımaktadır.

 

Kesimli Folyo Uygulamalarının Kullanım Yerleri Nelerdir?

Kesimli folyo uygulamaları ürünü olan araç giydirme mecrasında  cast folyo adı verilen normal folyodan daha dayanıklı ve esnek yapıda folyo malzemesi kullanılmaktadır. Bombeli çıkıntılı yüzeylerde sorunsuz kullanıldığı için araç giydirmede tercih sebebi olmuştur.

Cast folyolar düz ve oluklu yüzeylere uygulanabilmekte ve kullanılan yüzeye göre alt sınıflara ayrılmaktadır. Cast folyolar düz zeminde 86 mikron kalınlıkta uygulanırken oluklu araçlarda bu kalınlık 36 mikrına düşmektedir. Folyolarda ürün numarası sonunda P veya R ibaresi yer alır. Bu Permanent ve Removabledir.

Permanent folyolar : Yapıştırıldıkları yüzeyden istenildiğinde kolayca sökülebilmekte ve kalıcı iz bırakmamaktadırlar.

Removable folyolar : Folyo arkasındaki yapışkan kuvvetli olduğu için  kalıcı folyo uygulamalarında kullanılmaktadır.

Araç Kaplama Uygulaması

Araç kaplama; firmaya veya markanın reklamını içeren görselin araba, otobüs, tren, metrobüs gibi ulaşım araçları üzerine yapılan reklam giydirmesidir. Her araca uygulanabilen bu yöntem ile trafikte dahi hedef kitlenize ulaşarak reklamınızı gerçekleştirebilirsiniz. Renk ve ilgi çekici olan Ankara araç giydirme insanlar tarafından dikkatleri üzerine toplayacaktır. Bu durumda zaman içerisinde aracın insanlar tarafından tanınmasına dolayısıyla marka bilinirliliğinizin artmasına yol açacaktır. Araç giydirme işlemleri profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilmektedir. Cast Folyo olarak adlandırılan özel PVC malzeme ile kaplanarak gerçekleştirilir. Çok ince olmayan materyalden yapılarak araç üzerinde bulunan girinti çıkıntı gibi detaylarda esnetilerek hoş bir görüntü olacak şekilde uygulanması sağlanır.

Araç giydirme işlemleri sadece logodan oluşabileceği gibi komple araç giydirme işlemlerinde yapılmaktadır. Özel tasarım programlarında hazırlanan görseller özel makinelerinde basılarak araç giydirme için hazırlanır. Ardından profesyonel Ankara araç giydirme ekibi tarafından titizlikle araca uygulanır. Bu işlem için aracın modeli, ölçüleri oldukça önemlidir. Önceden alınan ölçülere özel baskılar gerçekleştirilir. Özellikle bütün kaplama yapılacağı zaman aracın her ayrıntısı hesaba katılarak büyük bir titizlikle çalışır. İstenilen detaylar titizlikle uygulanarak araç giydirme işlemi tamamlanır.

Son yıllarda oldukça sıklıkla karşılaşılan araç giydirme işlemleri yaptırılırken özenli seçimler yapılmalıdır. Güvenilir olmayan yerlerde yapılan işlemlerde kalitesiz baskı, kullanım ömrü kısa olan giydirmeler, yanlış giydirme gibi çeşitli sorunlarla karşılaşılabilir. Ankara araç giydirme aracınızın ölçülerine uygun giydirme örneğin photoshop üzerinden çalışarak onayına sunar. Onaylanan belgeden sonra profesyonel ve işinde deneyimli ekibiyle araç giydirme işlemin gerçekleştirir. Bununla beraber araç giydirme de kapı kollarını, stop lambaları, kanallar gibi ince ayrıntılara özellikle dikkat edilerek çalışılır. Estetik bir görüntü oluşturarak kapma işlemi tamamlanır.

Reflektif Folyo

Reflektif folyo, prizmatik yapıya sahiptir. Gecenin karanlığında herhangi bir kaynaktan gelen ışığı geri yansıtarak görünürlük elde eder. Bu sayede en az ışık kaynağı olan alanlarda bile en yüksek görünürlük elde edilir. Reflektif folyo, prizma veya cam küreciğinin düzgün bir yüzey tarafından kaplanması ile elde edilir. Farklı renklerde üretilebilir. Folyo Ankara olarak, zengin çeşit ve uygun fiyat ile reflektif folyo satışı yapmaktayız. Ürünlerimiz kalite ve uygun fiyat garantilidir.

Şeffaf Folyo Uygulamaları

Şeffaf Folyo Uygulamaları, arkası yapışkanlı şeffaf folyo malzemeye su bazlı latex baskı makinesi ile basılarak üretilen şeffaf cam giydirme ürünüdür. Üretiminde solventsiz ve su bazlı mürekkepler kullanıldığı için iç mekanda da kullanıma uygundur. Latex baskı makinesinde basılan folyoda su bazlı kokusuz ve çevre dostu baskı mürekkepler kullanıldığı için çevreyi kirletmeyen, sağlıklı ve uzun ömürlü bir  baskıya sahip cam giydirme ürününe sahip olabilirsiniz. Transparan folyo da denilmektedir. Şeffaf folyo baskı sonrasında malzeme laminasyona ihtiyaç duymaz. Ayrıca yüzeye sıcak hava gerektirmeden direk uygulanabilir.

Şeffaf folyo uygulaması hem iç cephe hem de dış cephe cam giydirme işlerinde kullanılabilmektedir. Şeffaf folyo uygulamanın en önemli avantajı, hem içerden dışarıyı, hem de dışardan içeriyi göstermesidir.  Şeffaf folyo uygulamaları istenilen ebatlarda yapılabilmektedir. Kolaylıkla çizilmez ve dayanıklıdır. Temizlenmesi de kolaydır. Uzun yıllar işlevini sürdürür.

Şeffaf folyolar mat ve parlak olmak üzere 2 şekilde üretilirler.

Şeffaf folyoları, mağaza vitrinlerinde sık görürüz. Uygulanması zahmetsiz ve ekonomik olduğundan dolayı kullanım yerleri de oldukça çeşitlidir. Başlıca kullanıldığı yerler; fast-food restoranları,spor merkezleri,emlakçılar, giyim mağazası, matbaalar ve dijital baskı merkezleri, kırtasiyeler,teknoloji mağazaları,mimarlık ve tasarım ofisleri,güzellik salonları,kuaförler,oto galerileri, holdingler,plazalar,veteriner,petshoplar,süpermarketler,dişçiler,tıp merkezleri ve tıbbi görüntüleme merkezleridir.

Şeffaf Folyo Uygulamaları Nasıl Yapılır?

Şeffaf folyo uygulanacak cephenin ölçüleri alınır. Bu ölçülere göre grafik tasarım çalışması yapılır. Müşteri tasarımı onayladıktan sonra  basılacak folyo türüne (mat,parlak) karar verilir, rulo haldeki folyonun ucu makineye yerleştirilir. Son olarak grafik tasarım yüksek kalitede dijital baskı veren su bazlı mürekkep kullanan  latex baskı makinesine gönderilir. 3-4 saat folyo dinlendirildikten sonra uygulamaya hazır hale gelir.

İç mekan için kullanılacak folyo cama içerden yapıştırılacaksa folyo tersten baskı yöntemi ile  basılmaktadır. İç mekan veya dış mekan baskılarda folyo cama dışardan yapıştırılacaksa için tersten baskıya gerek kalmaz. Şeffaf folyo uygulamasında ragle ve falçata (maket bıçağı) kullanılmaktadır. Uygulama esnasında folyonun kırışmamasına ve yüzeyde hiç hava kabarcığı kalmamasına dikkat edilmelidir. Aksi takdirde folyo düzgün yapışmayacak ve folyo malzemenin kırışmasından ötürü camda kötü bir görünüm sergilemiş olacaktır.

 

Kompozit Cephe Giydirme

Kompozit Cephe Giydirme, 4 mm kalınlığında alüminyum kompozit levha ile istenilen ölçü ve modellerde yapılan alüminyum cephe giydirme uygulamasıdır. Çelik yada alüminyumdan yapılmış iskelet üzerine bina tasarımlarına göre tasarım yapılıp üretilmiş kompozit levhalar  vidalı şekilde monte edilirek yapılmaktadır.  Çeşitli renk ve tasarım seçenekleri ile yapıya zenginlik katmaktadır. Alüminyum kompozit paneller, polietilen malzemenin iki yüzüne alüminyum levha yapıştırılmış kompoze levhalardır. Bir çok renkte üretilebilmesinin yanı sıra granit ve ahşap modellerle mimari bir görünüm oluşturmakta ve cephe kaplamalarında kullanılmaktadır.

Aynı zamanda çevreye zarar vermeyen kompozit levhalar, dış koşullara da oldukça dayanıklı oldukları ve maliyetleri az oldukları için diğer cephe malzemelerinden daha sık olarak kullanılmaktadır.

 

Kompozit Cephe Giydirme Nasıl Yapılır?

Alüminyum kompozit levhalar cnc routerla kesilir ve şekillendirilir. Sonraki aşamada kompozit malzeme koruyucu statik boya ile boyanır. Film uygulaması yapılan kompozit malzeme cepheye vidalanır.

Kompozit paneller, birçok tasarımla uyumlu olarak üretilebilen, geniş kullanım yerine sahip cephe giydirme malzemeleridir. Kompozit panel tasarımlarıyla istediğiniz mimari görünüme kavuşabilirsiniz. Bu modeller tamamen sizin hayal gününüze bağlıdır. Günümüz mimarisinin sonu gelmeyen tasarımlar konusunda yeni ufuklara yelken açmasıyla cephe kaplamaları binalar için vazgeçilmez bir reklam ve tasarım ürünü haline gelmiştir.

Binaların dış cephelerinin boyanması masraflı ve uzun süren bir iştir. Alüminyum kompozit levhalar sayesinde alüminyum kompozit cephe giydirme işlemi bina restorasyonu konusunda ekonomik ve uzun vadeli bir çözüm haline gelmiştir. Bu malzemeler binanıza canlı ve şık bir görünüm kazandırması yanında yapı malzemesi görevi de görmektedir. Alüminyum kompozit levhalar ahşap desenli,lamine desenli gibi bir çok modelde üretilebilmektedir.

Kompozit Cephe Giydirmenin Avantajları Nelerdir?

Alüminyum kompozit levhalar cnc routerda kolayca kesilebilir ve şekillendirilebilir. Darbelerde karşı dayanıklıdır. Portatif ve hafiftir. İklim şartlarından, güneş ışığından etkilenmez.

Kompozit paneller dış koşullara karşı son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Diğer cephe kaplama malzemelerine oranla daha ekonomik ve daha hızlı uygulanabilmektedir. Malzeme kırılmaya,eğilip bükülmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Kolay temizlenir ve çizilmeye dayanıklıdır. İstenilen renklerde üretilebilmektedir.

Alüminyum kompozit levhalar yangına dayanıklı ve tutuşmaz özelliktedir. İstenilen ölçülerde üretilebilmektedir. Ayrıca taş yünü malzemesiyle yapılan mantolama ile uyumlu olan bu cephe kaplaması sayesinde hem ısı yalıtımı binaya yapılmış olacak ve binaya mimari bir görünüm kazandırılacaktır.

Araç Renk Değişimi

Araç Renk Değişim işlemlerinizi kaliteli ve garantili olarak yapmaktayız. Bu uygulamada normal ve  cast folyo kullanmaktayız. İstediğiniz renkte araç renk değişimi hizmetimiz mevcuttur. Araç renk değişimi  sonrasında aracınızı muayeneye götürmeniz gerekmektedir. Bazı durumlarda ruhsat değişimi de gerekebilmektedir. Araç renk değişim için vinil denilen farklı renkllerde arkası yapışkanlı folyolar kullanılmaktadır.

Araç Renk Değişim Uygulaması Nasıl Yapılır?

Renk Değişim için öncelikle araç giydirme kaplanacak aracın ölçülerini alarak işe başlarız. Kaplama yapılacak aracın birebir oranda ölçüleri alınarak işlem gerçekleştirilir. Ardından aracın fotoğrafları da çekilerek dijital ortamda boyutlandırma işlemleri gerçekleştirilir. Aracın ölçüleri alındıktan sonra dijital ortama taşınan işlemde gerçekleştirilir. Bu ölçüm işleminden sonra istenen tasarım bilgisayar ortamında hazırlanır. Dijital ortamda araç giydirme görseli hazırlanarak firmaya iletilir. Burada önemli nokta firmanın araç giydirme işlemini uygun görerek onay vermesidir. Onay verilmeyen işlemler revize edilerek en uygun haline getirilir. Firma tarafından onaylanan işlemin ardından uygulama adımına geçilir.

Ankara araç giydirme firma tarafından onay aldıktan sonra özel alanında giydirme işlemini gerçekleştirir. Araç için uygun cast folyo belirlenerek baskı hazırlanır ve profesyonel bir ekip tarafından titizlikle kaplama işlemi gerçekleştirilerek araç hazırlanır.

Araç Renk Değişimi İşleminde Hangi Folyolar Kullanılır?

Cast Folyo

Araç giydirme denildiği zaman akla ilk gelen kaplama cast folyodur. İnce ve esnek bir yapıya sahip olmasıyla Ankara araç giydirme tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Giydirme yapılacak araç girintili bir yapıya sahipse cast folyo kullanılarak giydirmeler yapılarak ince bir işçilik ile uygulama gerçekleştirilmelidir. Aksi durumlarda sıcaklık, rüzgar, tazyikli su gibi etkenlerde kaplama atma yaparak kullanım ömrü kısalabilir.

Yarı Cast Folyo

Yarı cast folyo uzun ömürlü olmasıyla bilinmektedir. Doğru yapıldığı zaman kullanım ömrü 5-7 yıl arasında değişmektedir. Giydirme yapılacak araçta kanal bulunmadığı zamanlarda kullanılan bir malzemedir. Ara uygulanmadan önce temizlenerek uygulamaya elverişli hale getirilmelidir.

Düz Yüzey Folyosu

İsminden de anlaşılacağı gibi düz alanlarda kullanıma uygun bir folyodur. Yapışkan yüzey etkisi diğer folyolara göre daha düşüktür. Bundan dolayı uygulama yapılmadan önce aracın temizlenmesi önemlidir. Ankara araç giydirme düz yüzey folyoyu genellikle kamyonet kasaları ve tırların dorseleri gibi düz alanlarda kullanmaktadır. Modern folyo baskı makinelerimizle canlı ve kalıcı renk değişimi hizmeti sunmaktayız.

Mesh Baskısı

Mesh baskısı cephe kaplama,cam folyo uygulamalarında kullanılan dökme,lamine delikli branda malzemesi üzerine yapılan folyo baskı ürünüdür. Mesh branda malzemesi delikli bir yapıda olduğu için delikli branda adı da verilmektedir. Delikli brandalar yapısı gereği ön tarafından bakılınca üzerindeki baskıyı gösterir, arka tarafı hiç göstermez. Bu yüzden cam giydirme ve cephe kaplaması uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Ön hazırlık aşaması bulunmayan mesh baskı fiyatları oldukça uygundur. Montaj, film ve kalıp işlemleri gibi detayları geride bırakmasıyla diğer baskı çeşitlerine oranla daha uygun fiyatlı bir seçenek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bununla beraber adet sınırlaması olmadan ve genellikle adet sayısı arttıkça fiyatta sağlanan avantajlarla bütçeye doğru bir baskı yöntemidir.

Dijitalleşmenin sağladığı en büyük fayda şüphesiz hızdır. Mesh baskı makineleri çok kısa süre içerisinde yüzlerce baskı yapabilme kapasitesine sahiptir. Bundan dolayı baskı için istediğiniz ürünlere çok kısa bir süre içerisinde sahip olmanızı sağlayarak zamandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Baskı için hazırlanan tasarımlarda bazı aksaklıklar yaşanabilir. Bu durumda işlerin aksamasına yol açarken dijital baskı bu sorunu ortadan kaldırmaktadır. Dijital baskı esnasın istediğiniz her tasarımı kullanabileceğiniz gibi tasarım üzerindeki değişikleri bilgisayar ortamından düzelterek baskı işlemine kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

 

Mesh Baskısı İmalatı Nasıl Yapılır?

Mesh baskı uygulaması yapılacak alana göre ölçümleri yaparız ve sizin istekleriniz doğrultusunda tanıtım,reklam çalışması grafik tasarımı bilgisayar ortamında hazırlanır. Sizin onayınız sonrası, lamine veya dökme branda malzeme ölçülere göre kesilir. Solventli baskı makinesine lamine branda yerleştirilir. Baskı aşaması tamamlandıktan sonra uygulanacak cephe için gerekli ön hazırlıklar yapılır. Folyo baskı malzeme özel yapıştırıcıyla istenilen cepheye sıcak hava kullanılarak uygulanır.

 

Mesh Baskısının Avantajları Nelerdir?

Reklam sektöründe cephe kaplamasında, cam giydirme ve cam folyo uygulamaları ürünlerinde kullanılan dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen mesh baskı birçok avantaja sahiptir. Dış mekan kullanımına uygun olduğundan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Mesh baskının avantajlarını şöyle sıralayabiliriz;

  • Mesh baskının en iyi avantajı delikli yapıda olmasıdır,
  • Büyük cepheler ve camlar mesh baskılar sayesinde kapatılabilir,
  • İstenildiği zaman folyolar kolayca soyulabilir,
  • Mesh baskılar istenilen boyutlarda üretilebilir, önemli olan kaliteli malzemelerin kullanılmasıdır.
  • Rüzgardan etkilenmez, güneş ışığında solmaz ve yağmurda ıslanmaz bir yapıdadır.

 

Konsept Araç Giydirme

Konsept araç giydirme, solventli folyo baskı makinesiyle cast folyoya çıktı alındıktan sonra laminasyon makinesinde üzeri koruyucu laminasyonla kaplanarak yapılmaktadır. Konsept Araç Giydirme Firması 333 Reklam olarak, son teknoloji modern folyo baskı makinelerimiz, kaliteli yapışkan folyo malzemelerimiz ve modern ekibimiz ile kaliteli ve uzun ömürlü araç giydirme hizmetlerini sunmaktayız.

Reklam ve tanıtım çalışmalarının etkili bir şekilde yapılması, hangi sektörde olursa olsun fark etmez firmaların en fazla üzerinde durduğu konular arasında kendine yer bulmaktadır. Çünkü gerekli olan çalışmaların yapılmaması durumunda ne kadar istenmiş olursa olsun fark etmez asla istenilen başarılı sonuçlar elde edilmemiş olacaktır. Bunu bilen firmalar geçmiş dönemlerden itibaren bu tarz çalışmalara oldukça büyük bir özen gösteriyor hale geldiler. Genel olarak reklam çalışmaları söz konusu olduğu zaman firmaların akıllarına öncelikli olarak gelen şeylerin başında klasik tarzdaki reklamlar olabiliyor. Fakat bu reklamlar çoğu zaman istekleri yerine getirme konusunda sınıfta kalabiliyor. Araç giydirme Ankara çalışmaları ise yalnızca son dönemlerde değil aynı zamanda ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir.

Konsept Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Konsept Araç Giydirme; Araç Üzeri Reklam, Araç kaplama, Araba Giydirme olarak da adlandırılır. Araç Giydirme; Cast Folyo diye adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC Cast Folyo’nun kalınlığı 0.05 mm. dir. Cast Folyo’nun çok ince olmasının sebebi; Araç Giydirme işlemi işlem yapılırken, Aracın kanal oluklarına folyonun rahatça esnetilerek pozisyonlandırılmasını sağlamaktır. Bu işlem profesyonel Araç Giydirme ekipleri tarafından yapılmalıdır. Araç Giydirme Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araç Giydirme İşleminden Önce Yapılması Gerekenler; Araç Giydirme/Araç kaplama işlemi ( Araç üzeri Reklam Uygulaması ) yapılmadan önce, giydirilecek olan aracın detaylı fotoğrafları çekilir. Çekilen bu fotoğraflar bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında tasarımlar alternatifli olarak yapılır. Beğenilen tasarıma göre araç giydirme ( sanal ortamda ) müşteriye onaylatılır. Böylelikle Müşteri Aracını Giydirme yapmadan önceki şeklini bilgisayar ortamında görmüş olur. Bu durumda hem Reklam firması hem de Araç Giydirme /Araç kaplama işlemini yaptıracak olan firma Araç giydirme işlemine başlamadan önce karşılıklı olarak anlaşmaya varmış olur.

Araç Giydirme Firmaları İle Nasıl Çalışılır?

Geçmiş dönemlerde araç giydirme ankara çalışmaları ile alakalı çok fazla yenilik kendini göstermiyordu. Böyle olunca da firmalar ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez yalnızca bu çalışmalar arasından seçimlerini yapmak zorunda kalıyordu. Şimdilerde ise bu konuda oldukça etkili değişimler kendini göstermeye başladı. Bu çalışmalar neticesinde karşılarına çıkmakta olan sonuçlar ise onlarca farklı şekilde olması ile biliniyor. Yapılacak olan araştırmalar sonrasında da bilineceği üzere artık araç giydirme çalışmaları oldukça farklı şekillerde gerçekleştiriliyor. Günümüzde bu konu ile alakalı araştırmalar yapıldığı zaman da fark edileceği üzere artık onlarca farklı tarzda araç giydirme çalışmalarının yapılmakta olduğunu görmek mümkün.

Böyle olunca araç giydirme Ankara konusunda en etkili çalışmaların nasıl yapılabileceği ile alakalı bilgiler firmalar için büyük bir öneme sahip oluyor. Yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında ortaya çıkabilecek olan kötü sonuçların önüne geçilmesi adına ise dikkat edilmesi gereken pek çok farklı şey bulunmakta. Bunların başında ise konusunda uzman olan kişiler tarafından çalışmaların yapılması geliyor. Her ne kadar artık birçok farklı kişi bu hizmetleri veriyor olsa da firmaların mutlaka konusunda deneyimli olan kişiler ile çalışmaları gerekmektedir. Araç giydirme işlemleri esnasına öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şeylerin başında ne tarz bir giydirme çalışması yapılacağı gelmekte. Her bir araç tarzına bağlı olarak farklı şekilde araç giydirme çalışmaları yapılmaktadır.

Araç Giydirme İmalatı Nasıl Yapılır?

Dolayısıyla öncelikli olarak araç giydirme Ankara işlemleri konusunda ne tarz bir çalışma yapılacağına karar verilmelidir. Bu konuda deneyimli olan kişiler, firmaların isteklerini net olarak belirleyecek ve daha sonrasında da buna en uygun olacağına inandıkları reklam çeşitleri hazırlanmaya başlayacak. Araçların markaları ve modellerine göre alınacak olan ölçüler, çalışmaların eksiksiz olarak yerine getirilmesine yardımcı olmaktadır. Ölçülerin dikkatlice alınması ile beraber artık kısa bir süre içerisinde reklamın çıktısı alınacaktır. Ardından da son aşamada artık aracın istenilen noktasına bu reklamlar yapıştırılmaya başlayacaktır. Her bir işlemin yapılması ile beraber ise artık araç reklam giydirme çalışmaları sonuçlanmış olacaktır.

Araç Giydirme Ölçülendirilmesi Nasıl Yapılır?

Araç Giydirme/Araç kaplama için gelen aracın fotoğrafı çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır. Bu çıktı üzerine Aracın tüm detaylı ölçüleri not edilir. Bu ölçülerin net olarak alınması uygulamada oluşacak hatayı ortadan kaldırmış olur. Araç Giydirme/Araç kaplama profesyonellik gerektirdiği için yanlış bir ölçü, bütün Araç Baskısını yanlış yapılmasına neden olur. Araç Giydirme işleminin üretimi? Araç Giydirme/Araç kaplama işlemin yapılacağı Aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra üretime gelir. Araç Giydirme işinde profesyonel grafikerler firmanın talep etmiş olduğu reklam uygulamasını yaparlar. Araç Giydirme/Araç kaplama işleminin en önemli aşamalarından biri de grafik tasarımdır. Yanlış tasarım yanlış baskıyı beraberinde getir. Yanlış baskı Araç giydirme/Araç kaplama esnasında aracın üstünde çok net bir şekilde kendini belli edecektir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta Araç Giydirme/Araç kaplama işlemi yapılacak aracın; dekupe( kesme ) işlemi gerektiren yerlerine (kapı kollarına, kapı aralarına, çıtalara, farlara, fitillere, anahtar deliğine, cam kenarlarına ve arka silecek diplerine) herhangi bir yazının, logonun ve resmin gelmemesine dikkat edilmelidir. Araç Giydirme /Araç kaplama için gerekli ölçülendirme yapıldıktan sonra dijital baskı makinesine iş gönderilir.

Ankara Araç Giydirme Firması İle Nasıl Çalışılır?

Ankara Araç Giydirme Hizmetleri, Reklam çalışmaları günümüzde hiç olmadığı kadar büyük bir önem taşımaya başladı. Çünkü reklam sayesinde firmaların tanıtımları çok daha ciddi anlamda artış gösterecek ve insanlar firma ile alakalı bilgilere çok daha etkili şekilde ulaşmış olacaklardır. Bunu bilen firmalar da artık akla gelecek gelmeyecek olan hemen her türlü reklam çeşidini inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapmaya başladılar.

Ankara araç giydirme hizmetleri çalışmaları, ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana büyük bir beğeni ile tercih edilen reklam türlerinden bir tanesi olarak görülmekte. Bu işlemin böylesine tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri ise istenilen hedef kitleye kolaylıkla ulaşabilmesi. Aracın gitmiş olduğu her yerde doğru olarak uygulanmış olan araç giydirme ile beraber artık başarılı bir şekilde reklam yapmak daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor.

Ankara Araç Giydirme Firması İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Böylesine fazla biliniyor olmasına rağmen pek çok firma Ankara araç giydirme işlemlerini konusunda deneyim sahibi olmayan kişilere yaptırmayı tercih ediyorlar. Böyle olunca da ortaya çıkan sonuçlar ne yazık ki istekleri karşılama konusunda yetersiz kalıyor. Her ne kadar şimdilerde araç giydirme konusunda oldukça etkili çalışmalar yaptığını söyleyen pek çok farklı yer bulunsa da bunlar arasından seçimin dikkatli bit şekilde yapılması; ilerleyen dönemlerde sorunların yaşanmasının da önüne geçilmesini sağlamış olacaktır. En genel tabiri ile araç giydirme çalışmaları araçların üzerine başarılı bir şekilde uygulanmakta olan reklam çalışmalarına verilen genel bir isimdir. Pek çok kişinin de bildiği üzere reklam sektörü içerisinde birçok farklı mecra bulunmaktadır. Var olan çeşitliliğin doğru şekilde kullanılması sonrasında tanıtımlarını en iyi şekilde yapabileceğini bilen firmalar da tercilerini araç giydirmeden yana kullanıyorlar.

Başarılı bir ankara araç giydirme işlemi için öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey ise aracın marka ve modelinin dikkatlice incelenmiş olmasıdır. Çünkü üstünkörü bir şekilde yapılacak olan çalışmaların sonrasında araç kaplaması araca tam olarak istenildiği gibi yapışmayacaktır. Daha sonrasında ise sıra tasarım çalışmalarına gelecektir. Firmanın ismi ve logosunun hangi renklerde ve fontlarda olacağı ile alakalı net bilgilerin elde edilmesi adına çalışmaların yapılmasından sonra uygun malzeme kullanılarak baskı işlemi yapılır. Ardından da araca yapıştırılarak işlem tamamlanmış olur.

Tam Araç Giydirme

Tam araç giydirme aracın bütünüyle cast folyo ile kaplanmasıdır. Hazırlanılan folyo malzeme araca uygulanarak aracın orjinal rengi kapatılır. Araç Giydirme Firması 333 reklam olarak aracınız için kaliteli folyo baskı ve giydirme çalışması yaparak aracınızı işletmenizin gezen reklamı haline getiriyoruz.

Tam Araç Giydirme Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Normalde araç giydirme çalışmaları söz konusu olduğu zaman insanların akıllarına öncelikli olarak gelen şeylerden bir tanesi, böylesi çalışmaların sadece klasik tarzdaki binek araçlara yapılabileceği oluyordu. Böyle olunca da farklı tarzlardaki araçlar için giydirme yapmak isteyen kişiler de istedikleri tarzda bir giydirme çalışmasının yapılamayacağını düşünüyorlar. Gerçekte ise Ankara tır giydirme firması olarak tır giydirme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli her şeyi eksiksiz olarak gerçekleştiriliyor. Aynı klasik araç giydirme çalışmalarında olduğu gibi tır giydirme çalışmaları sırasında da üzerinde durulması gereken oldukça önemli detaylar bulunmaktadır.

Bu detayların üzerinde dikkatlice durulmadığı takdirde ortaya çıkacak olan sonuçlar ne yazık ki isteklerin yerine getirilmesi anlamında farklı sorunları da beraberinde getirebilecektir. Şimdilerde Ankara giydirme firması konusunda inceleme yapacak olan kişilerin karşılarına onlarca farklı isim çıkabiliyor. Bu isimler insanlara istemiş oldukları çalışmaları verdiklerini söylüyor olsalar da gerçekte çalışmada dikkatsizlik yapılması sonucu olumsuzluklar çıkabilir. Böylesi kötü durumlar ile karşı karşıya kalmamak için bu konu ile alakalı deneyimli kişiler ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. İnsanların büyük bir kısmı tır giydirme çalışmalarının çok basit olabileceğini düşünüyorlar. Bundan dolayı da herhangi bir ekstra araştırma yapmadan karşılarına çıkmakta olan ilk firma ile iletişime geçmeyi tercih ediyorlar.

Tam Araç Giydirmesi Nasıl Yapılır?

Yeterince deneyim sahibi olmayan kişilerin yapacakları çalışmalar sonrasında ortaya çıkacak sonuçlar tır için planlanmış olan giydirme çalışmaları başarısız şekilde sonuçlanabiliyor. Ankara tır giydirme firması, başarılı bir şekilde giydirme işlemlerini yapmak adına öncelikli olarak giydirme işleminin yapılacağı alan ile alakalı ölçü bilgilerini dikkatli bir şekilde almalıdır. Böylelikle tasarım işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda oldukça net bilgiler elde edilmiş olacaktır. Tır giydirme işlemleri yapılırken tırın yan kısımlarında nelerin yer alacağı konusunda tüm detaylar firmalara ya da kişilere kalmıştır. Klasik tarzda yani marka ya da logonun yer almakta olduğu tır giydirme çalışmalarının yanı sıra isteğe bağlı olarak da farklı tarzda çalışmalar da yine bu aşamada isteklere bağlı olarak yapılabilmektedir.

Kaliteli materyalleri kullanacak olan araç giydirme çalışmaların çok uzun süreler boyunca tırların üzerinde kendine yer bulmasını sağlıyor olacaktır. Tır giydirme çalışmaları için tasarımın yapılmasından sonra ise sıra ortaya çıkmış olan giydirmenin tır üzerinde yer almasına gelecektir. Tırda giydirme işlemi yapılmadan önce bölgenin mutlaka dikkatli şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Aksi durumda giydirme işlemi yapılırken birbirinden farklı sorunlar ortaya çıkabilecektir. Tır giydirme işlemleri tırın tek bir tarafına yapılacağı gibi isteğe bağlı olarak her iki tarafa da rahatlıkla yapılabilmektedir. Kaliteli materyallerden hazırlanacak olan tır giydirmeler ile her türlü tanıtım çalışmaları oldukça uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabilecektir.

Karavan Giydirme

Karavan Giydirme ankara firmamız 333 Reklam modern folyo baskı makineleri,kaliteli ve yetkin araç giydirme kadrosuyla her türlü araç giydirme,magnet uygulama ihtiyaçlarınız için yanınızdadır.

Reklam sektöründeki temel amaç herhangi bir isim, ürün ya da hizmet ile alakalı arzu edilen hedef kitleye tanıtım işlemlerinin etkili şekilde yapılmasıdır. Özellikle de son dönemlere bakıldığı zaman da görülebileceği üzere artık firmalar arası rekabet kavramı daha öncesinde olmadığı kadar ön plana çıkartılmaya başladı. Bunun en büyük nedeni ise firmaların sayılarında artık her geçen gün artış göstermesidir. Dolayısıyla artık hangi sektör içerisinde olunursa olunsun fark etmez, firmaların kendilerini rakiplerinden ayırmak istedikleri zaman mutlaka doğru adımların atılması gerekmektedir.

Karavan Giydirme Ankara Firmamız Size Nasıl Yardımcı Olur?

Araç reklam kaplama giydirme çalışmaları kullanılmaya başladığı ilk günden bu yana oldukça sık bir şekilde tercih edilmektedir. Bunun en büyük nedenlerinin başında ise araç reklam kaplama giydirme çalışmaları ile beraber artık insanların gittikleri her yerde firmaların tanıtımlarını görüyor olmalarıdır. Geçmişte reklamlar ve tanıtım çalışmaları söz konusu olduğu zaman insanların ve firma yetkililerinin akıllarına gelen şeyler belliydi. Böylesi durumlarda ise yalnızca bildikleri tarzlarda çalışmalar yapmak istiyorlardı. Ancak ilerleyen zaman ile beraber artık bu durumda oldukça etkili değişimler kendini göstermeye başlamıştır. Çünkü yeni nesil yalnızca klasik tarzdaki reklamları izlemek yerine mümkün olduğu kadar onlara çok daha farklı şekilde etki edecek olan reklam çalışmaları arasından seçimlerini yapmaya özen gösteriyorlar. Bu konudaki isteklerin hiç olmadığı kadar fazla ön plana çıkmaya başlaması ile beraber artık araçlar ile alakalı reklam çalışmaları kaplama ve giydirme konusuna ağırlık vermeye başlamış oldu.

Genel itibari ile araç reklam kaplama giydirme çalışmaları için ilk aşamada önemli olan şey, hangi tarzda materyallerin seçilmesi gerektiğidir. Çünkü artık araçların dış kısımlarında kullanılabilecek birçok farklı materyal kullanılmaktadır. Bunların her birinin kalitesi de doğal olarak birbirinden farklı olmaktadır. Yapılacak olan çalışmalarda önemli olan şeylerin başında ise mümkün olduğu kadar uzun süreler boyunca kullanılabilecek tarzdaki ürünleri seçmek olmaktadır. Kalitesiz materyallerden hazırlanacak olan reklam kaplama ve giydirme çalışmaları ilk zamanlar her ne kadar güzel bir görüntüye sahip olsa da kısa bir süre geçmesinden sonra kaplamada solmalar ve soyulmalar kendini gösterebilmektedir. Böyle olunca da yapılan araç reklam kaplama giydirme işlemleri ile arzu edilen sonuçlar elde edilmemektedir. Bu tarz durumların önüne geçilmesi adına ise kaliteli materyaller ile kaplama işlemlerinin yapılması büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Ankara Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Grafik tasarımı çalışmalarında ise konusunda uzman olan kişiler tarafından gerçekleştirilecek olan işlemler sırasında gerek firmanın logosu gerekse iletişim bilgileri gibi detayların nerelerde ne şekilde yer alacağı belirlenmektedir. Tüm detayların üzerinde dikkatlice durulması ve firma tarafından son kontrollerin yapılması ile beraber ise artık kaplamanın en önemli aşaması tamamlanmış olmaktadır. Çıktının alınmasından sonra dikkatli bir şekilde kaplama aracın üzerindeki yerini almaya başlayacaktır. Böylece firmalar kendilerini tanıtmanın en etkili yolunu da kolaylıkla bulacaktır.

Ankara araç kaplama işlemleri, firmaya ait ya da şahsi olması fark etmez, araçlar bilindiği üzere içerisinde yer aldığı lokasyon içinde birbirinden farklı yerlere gitmektedirler. Bunu bilen firmalar da oldukça etkili bir reklam türünü kullanmaya başladılar.

Araç reklam kaplama olarak adlandırılan bu çalışmalar esnasında artık birçok farklı isim firmalara birbirinden etkili çalışmalar sunmaya başladılar. Dolayısıyla bu aşamada firmaların yapmaları gereken ilk şey, onların isteklerini doğru şekilde yerine getirebilecek olan isimleri bulmak olmalıdır. Son dönemlerin en gözde reklam ürünlerinden bir tanesi olarak bilinen araç giydirme işlemleri ile beraber araçlar nereye giderlerse gitsinler fark etmez firmayı en etkili şekilde tanıtma imkanına erişmiş olacaklar.

Karavan Giydirme Avantajları Nelerdir?

Bununla beraber araç reklam kaplama giydirme işlemlerinin en büyük avantajlarından bir tanesi de reklamın uzun süreler boyunca aracın üzerinde kendine yer bulmasıdır. Doğru malzemelerden seçilerek yapılacak olan kaplama işlemleri sonrasında reklamlar araçların üzerinde 5 ila 7 yıl boyunca kalabilecektir. Büyük ya da küçük olması fark etmez, şimdilerde artık pek çok firma bu tarz kaplama çalışmalarını sıklıkla yaptırmakta.

Böylesine fazla tercih edilmesinden sonra ise ankara araç giydirme konusunda oldukça ciddi çalışmalar yapılmaya başlamış oldu. Firmalar, kendi isteklerine göre hazırlanacak olan farklı çalışmaları takip ettikten sonra bunlar arasından seçimlerini rahatlıkla yapabilecektir. Araç kaplama çalışmalarında başarılı sonuçlara ulaşılabilmesi adına kaplamanın nereye yapılması gerektiği belirlenmelidir. Bu işlem sonrasında alınacak olan ölçüler, baskı işlemlerinde herhangi bir sorunun kendini göstermemesi anlamına gelecektir. Çünkü bilindiği üzere kaplama işlemi yapılırken firmaya ait olan logonun görüntüsünün hiçbir şekilde bozulmaması gerekmektedir. Aksi halde insanlar firmaya ait olan görüntüleri tam anlamıyla göremeyecektir. Dolayısıyla bunu bilen deneyimli tasarımcılar, aldıkları doğru ölçüler sonrasında baskı işlemlerini yapacaklardır.

Dijital ortamda gerçekleştirilecek olan tasarım işleminden sonra ise artık sıra araç reklam kaplama giydirme işlemlerinin ikinci aşamasına gelmiş olacaktır. İstenilen materyalde yapılacak olan çıktı işlemlerinin ardından kaplama işlemi yapılacak olan araç dikkatlice temizlenecek ve giydirme çalışmalarına başlanacaktır. Ve böylece artık firmalar çok uzun süreler boyunca reklamlarını en iyi şekilde yerine getirebilecekler.

Cephe Giydirme

Cephe Giydirme, one way vision delikli folyo vinil cephe  ve alüminyum kompozit cephe uygulaması olarak 2 şekilde yapılmaktadır.  Cephe kaplama uygulaması ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak modern folyo baskı makinelerimizle ve tecrübeli baskı ekibimizle hizmetinizdeyiz. Genel itibari ile cephe giydirme çalışmaları için fiyat verileceği zaman önemli olan şeylerin başında yapılacak olan çalışmanın boyutları gelmekte. Çünkü buna göre malzeme ve vinç gibi ürünlerin kullanımı ile alakalı değişimler kendini göstermiş olacaktır. Dolayısıyla fiyat teklifi alınırken cephe ölçüsü dikkatli bir şekilde alınmalıdır. Bununla beraber dikkat edilmesi gereken diğer bir konu da kaplama işlemleri öncesinde bağlı bulunacak olan belediyeden ileride herhangi bir sorun olmaması adına gerekli olan izinlerin alınması gerekmektedir. Sonrasında ise artık sıra gerekli olan çalışmaların yapılmasına gelecektir.

Cephe Giydirme Uygulaması Nasıl Yapılır?

Cephe giydirme işlemleri esnasında istenilen her türlü görüntünün kullanılması mümkündür. Firmaların büyük bir kısmı kendilerine ait olan logoları ve sloganları cephe giydirmede kullanmayı tercih ediyorlar. Gerçekleştirilecek olan cephe giydirme işlemleri öncesinde zeminin temiz olması oldukça büyük bir öneme sahip olmaktadır. Çünkü alt kısımda yer edecek olan tozlar, egzoz dumanı tarzındaki zerreler camın üzerine yapıştıktan sonra üzerine cephe giydirme yapıldığı zaman alt kısımda yer edecek olan tabaka ortaya gözle görülür hataların çıkmasına neden olacaktır.

Bunların olmasının engellenmesi adına ise mutlaka her bir aşamanın üzerinde durulması oldukça büyük bir öneme sahiptir. Folyo Baskı ile üretilen olan görseller yapılacak temizlik işlemi sonrasında yukarıdan aşağıya olmak üzere dikkatli bir şekilde yapıştırılacaktır. Yapıştırma işleminin dikkatlice yapılmasından sonra binalar dışarıdan reklamın en iyi şeklide yapılmasına olanak tanıyacak hale getirilecek ve uzun yıllar da öyle kalmış olacaktır.

Cephe Giydirme Uygulamasının Avantajları Nelerdir?

Cephe giydirme çalışmaları uzun süredir markaların söz konusu tanıtım çalışmaları olduğu zaman en fazla üzerinde durduğu ve tercih ettiği çalışmalar arasında kendine yer bulmakta. Bilindiği üzere normal tarzda yapılan ve evler ile iş yerlerinde kullanılmakta olan kaplama yöntemleri herkesin bildiği tarzlarda yapılmaktadır. Lakin daha sonrasında insanlar pek çok konudaki yenilikleri takip ederken aynı zamanda cephe giydirme çalışmalarındaki yenilikleri de takip etmeye başladılar.

Yapılacak olan bu çalışmalar esnasında gerek reklamlar gerekse firmalar ile alakalı istenilen her türlü görsel kaplatılmış olacaktır. Firmaların bu konudaki isteklerini yerine getirmek adına devreye giren Ankara grafik tasarımcıları, her türlü cepheyi en iyi şekilde kaplamak adına çalışmalarına hız kesmeden devam edebilmektedir. Cephe kaplama çalışmaları yalnızca binanın dört bir kısmında yapılmamaktadır. İsteklere göre binaların bir ya da iki yüzeyi için de bu çalışmalar yapılabilmektedir.

Cephe Giydirmesi Uygulaması Size Nasıl Yardımcı Olur?

İlk aşamada cephe giydirmesi işlemleri için ne tarz çalışmaların yapılacağı konusunda gerekli olan noktalara göre hareket edilmeye başlanacaktır. Kaplamanın ne şekilde olması gerektiği başta olmak üzere tasarım, renk uyumu gibi gerekli olan her türlü detaya dikkat edilecektir. Burada devreye deneyimli kişilerin farkı girecektir. Cephe giydirmede tasarımlar arasından seçimler yapılırken öncelik görselliğin en yüksek düzeylerde ortaya koyulmasıdır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.