Işıklı Tabela Arşivleri - Ankara Tabela, Baskı, 333 Reklam Ankara Tabelacı

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela ihtiyaçlarınız için pleksi kutu harf, alüminyum dekupe,paslanmaz krom harf,vinil germe,dekota harf vb. birçok modelde kaliteli ve uzun ömürlü tabela imalatımız vardır.

Tabela ve reklam sektörü firmaların en fazla üzerinde durduğu konular arasındadır. Firmanın tanıtım çalışmaları düzgün yapılmazsa en başta prestij kaybı, maddi zararlar gibi oldukça farklı ve ciddi sorunlar ortaya çıkacaktır. Bu gibi sorunlar ile karşı karşıya kalmamanız için tabelacı firmanızı doğru seçmeniz oldukça büyük önem taşımaktadır.

Geçmiş zamanlarda firmalar bakkal tabelası gibi eski tarzda tabelalar kullanıyorlardı. Bu tabelalar ilkellerdi ve tabela modellerinin oldukça az olmasından ötürü bu modellerdeki tabelayı kullanan firmaların çokluğu sebebi ile tabelaları hep birbirine benziyordu.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte tabela tasarımında önemli değişikliklere gidildi ve birden çok model ortaya çıkmaya başladı. Bu sayede firmalar yalnızca kendilerine özel şekilde tabela tasarımı ve imalatı yaptırarak, farklılaşmış ve kendilerini diğer firmalardan izole etmeyi başarmışlardır.

Işıklı Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Işıklı tabela imalatında çoğunlukla pleksi kutu harf malzeme tercih edilmektedir. Biz burada pleksi ışıklı kutu harf tabela imalatından bahsedeceğiz. Tabelacımız firmanızı ziyaret ederek tabelanın kurulacağı yere karar verilir ve cephe ölçüleri alınır. Grafikerimiz dijital ortamda tabela tasarımını gerçekleştirir. Yapılan tasarımdaki ölçülere göre, tabelanın alüminyum kompozit malzemeden dış iskeleti hazırlanır. Sonraki aşamada istenilen renkte pleksi malzeme seçilerek cnc  router veya lazer ile kesilerek kutu harfin ön kısmı elde edilir. Kutu harfin kenar profili için de  belirlenen kalınlığa göre pleksi malzeme lazerle veya cnc routerda kesilir. Pleksi malzeme ısı ile bükülerek, ön kısma yapıştırıcıyla sıkıca yapıştırılır ve bu sayede kutu harf elde edilmiş olur. Hazırlanan kutu harf içerisine dekotaya yapıştırılan harf şeklinde ledler yerleştirilir. Tabelanın iskeletine hazırlanan bu kutu harf  yerleştirilerek tabela arkası dekota ile kapatılır ve tabela test edilir. Sonrasında tabela montaja hazırdır.

8 Nisan 2020
ışıklı,kutu,harf

Işıklı Kutu Harf

Işıklı Kutu Harf, işletmelerin kendilerini daha görünür kılmak ve marka bilinirliklerini artırmak amacıyla kullandıkları bir çeşit tabela materyalidir. Özellikle mağazanın cephelerine monte edilir. Güzel ve şık bir yapıya sahiptirler.
1 Ocak 2020
Led,Tabela

Led Tabela

Led tabela, led lambalar ile hazırlanan ışıklı tabela ürünüdür. En önemli avantajlarından birisi enerji tasarrufu sağlaması ve ledlerin uzun ömürlü olmasıdır.   LED tabela modelleri de […]
30 Nisan 2018
Ankara,Işıklı,Tabela

Ankara Işıklı Tabela

Ankara Işıklı Tabela firması 333 Reklam olarak son teknoloji ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuzla özenle ve güvenle ışıklı tabela imalatı gerçekleştirmekteyiz. Firmaların tanıtımı her zaman oldukça önemli […]
26 Mart 2018
ışıklı,tabela,ankara

Işıklı Tabela

Işıklı tabela imalatı  ileri mühendislik bilgisi ve tecrübe gerektirdiği için bu konuda profesyonel bir firmadan destek almanız çok önemlidir. 333 Reklam Tabelacı olarak Ankara Ostim Merkezli […]