HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara Tabelacı Firma
333 ReklamTabelaAnkara Tabelacı Firma
1 Ocak 2020 Posted by 333reklam Tabela

Ankara Tabelacı Firma

Ankara Tabelacı Firma kişileri yönlendirmek, bilgi aktarmak veya herhangi bir firmayı tanıtmak amacı ile bir binanın, iş yerinin ve benzeri yerlerin dış veya iç alanlarına monte edilen platformların imalatçısıdır.

Ankara Tabelacı Firma Size Nasıl Yardımcı Olur?

Tabelalar kurumsal olarak kişilerin ticari reklamlarını yapmak için veya kurum binaların dışına tanıtım ve bilgilendirme amaçlı konulmaktadır. Tabelalar günümüzde kamu hizmeti veren binalarda ve bina içerisinde vatandaşı bilgilendirme amaçlı sık olarak kullanılmaktadır. Tabelaların başlıca en önemli amacı ise kişilerin ilgisini çekerek kişilere bilgi vermesi ve doğru yönlendirmesi gerekmektedir.

Tabela özellikle dış mekanlarda, kişilerin ilgisini çekmesi ve markayı daha iyi tanıması amacı ile kullanılmaktadır. Tabela sektörü oldukça geniş ve bununla beraber bir çok farklı seçenekle değişik yerlerde kullanılabilir. Tabela tasarımı yaptırmak isteyen kişiler firmamız üzerinden istedikleri renk, şekil ve boyutlarda Tabela siparişi verebilirler.

Geçmişte tek kalıp tabelalar bulunmaktaydı, günümüzde sektörün ilerlemesi ve reklam sektörünün büyük bir önem kazanması ile birlikte daha gerçekçi Tabela üretilmeye başladı. Bu gün herhangi bir firmanın dahi Tabela bulunmaktadır, Tabelalar firmaların kalitesini artırmakla beraber müşteri potansiyelini de genişletmektedir. Özellikle firmanın ana girişini tabela konulması, tüketicilere güvenirlik ve bilinirlik aşılamaktadır. Günümüzde en çok kullanılan tabela çeşitleri ise bilboard, totem veya klasik tabela çeşitleridir. Bu Tabela çeşitleri ile birlikte markanızı daha özgün ve bilinir bir hale getirebilir uzun vadede uygun fiyatlı reklam yapma şansına erişebilirsiniz. Tanıtım ve reklam sektörü için tabela vazgeçilmez bir hale gelmiştir.

Ankara Tabelacı Firmanın Ürünleri Nelerdir?

Tabelalar müşteri potansiyelini artırmak ve müşterinin dikkatini çekmek için kullanılabilecek en elverişli tabela çeşitleri arasındadır. Sizde müşteri potansiyeli ve kalitesini artırmak için firmamız üzerinden tabela siparişinde bulunabilirsiniz. Tabela istediğiniz ölçüde ve tasarımda yapılabilmektedir, kaliteli malzemeler ve şık görünümü ile birlikte kurumsal kimliğinizi daha belirgin bir hale getirebilirsiniz. Markalar için uzun ömürlü bir reklam türü olan ışıklı Tabelalar elektronik bir ortamda firmanız için özel olarak tasarlanmaktadır.

Tabela tasarımları üç boyutlu olarak yapılabilmektedir bununla beraber sizin istediğiniz detaylar ve müşterinin ilgisini çekebilecek detaylar özenle Tabelacı Ankara üzerine yansıtılmaktadır. Tabela hazırlama aşamasında firmamız, markanıza Tabelacı Ankara tasarımlarını sunarak ortak bir karar almaktadır, bununla beraber Tabelacı Ankara imalat işlemi başlamaktadır. Üç boyutlu Tabela tasarımı sırasında sizlerin istediği en uygun ve net tabela çalışması yapılmaktadır bununla beraber düşlediğiniz görseli yansıtmak için ekibimiz titiz bir şekilde çalışmaktadır. Tabelacı Ankara yapım sırasında görüş ve önerileriniz doğrultusunda tabelalar hazırlanmaktadır.

Ankara Tabela İmalatı

Firmanızı en iyi yansıtacak, satış politikanıza uygun ve kurum kimliğinizi en net ortaya koyacak Tabelacı Ankarayı tasarlamak bizim işimiz. Işıklı tabela yapımı sırasında CNC router cihazı kullanılmaktadır ve bununla birlikte alüminyum levhalardan ışıklandırma tasarlanmaktadır. Işıklandırmalarda logo, harf veya firmanın özel istekleri oluşturulmaktadır. Kesilen ve hazırlanan parçalar yüksek sıcaklıkta bükülerek firmanın tarzına ve istediğine göre boyanmaktadır. İstenilen renkler elde edildikten sonra kesim işlemi yapılmaktadır, kesim işleminden sonra oyma işlemi ve iç kısımların ışıklandırma işlemi uygulanmaktadır. Işıklandırma yapılan üç boyutlu Tabelanız, plexglas üzerine renkli folyolar ile kaplanır. Işıklı Tabelalar markanızı daha ön plana çıkaracak ve sizin kurumsal kalitenizi tüketiciye yansıtacak olan en iyi Tabela  seçeneklerinden biridir.

İçerik türüne göre aydınlatma unsurları eklenmektedir bununla beraber son derece gösterişli ve şık Tabelacı Ankara oluşturulmaktadır. Firmamız tarafından hazırlanan Tabelalar özel bir boya ile boyanmaktadır ve uzun vadede dayanıklı, kullanışlı bir hale getirilmektedir. Boya türü, malzeme kalitesi ve ince işçiliğimiz sayesinde hazırladığımız Tabelacı Ankara dayanıklı olmakla beraber herhangi bir durumda paslanma ve benzeri mevcut hataları olmamaktadır. Biz ürettiğimiz Tabelacı Ankaraları firmaların en uzun sürede kullanabileceği şekilde hazırlamaktayız, önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir. Alüminyum Tabelacı Ankara çeşitleri veya ışıksız Tabelacı Ankaralar sektörde bir çok farklı yerde sıklıkla kullanılmaktadır ve maliyet açısından firmalara daha uygun gelmektedir. Fakat kurumsal kimliğinizi ve marka değerinizi artırmak için ışıklı tabela tercihinde bulunabilirsiniz. Işıklı Tabelacı Ankaralar firmanıza ayrıcalık ve şıklık katmaktadır.

Ankara Işıksız tabela imalatı

Işıksız tabela türleri markaların sıklıkla tercih ettiği bir reklam ve tanıtım ürünüdür. Özellikle uygun maliyetli olması ve dayanıklığı sayesinde firmalar genel olarak ışıksız Tabelacı Ankaralar tercih etmektedir. Küçük veya büyük ölçekli bütün işletmeler genel olarak bir Tabelacı Ankara kullanımında bulunmaktadır. Tabelacı Ankaralar kurumsal kimliğinizi tamamlayan ve markanızı öne çıkaran en büyük unsurlar arasındadır.

İyi bir Tabelacı Ankara uzun vadede, uygun maliyetli reklam yapmanın en kolay yoludur. Sizde firmamız üzerinden markanızı en iyi yansıtacak Tabelacı Ankara türünü seçerek, bize başvuruda bulunabilir sayfamız üzerinden örnek görselleri inceleyebilirsiniz. Işıksız Tabelalar, ışıklı Tabelacı Ankaralara kıyaslandığında aralarında ki en belirgin farkın aydınlatma olmadığı görülmektedir. Işıksız Tabelacı Ankara tasarımlarında kasa derinliği bulunmamaktadır fakat firmalar derin kasa ışıksız tabela istemeleri durumunda firmaların taleplerine göre Tabelacı Ankara üzerinde düzenleme yapılabilmektedir. Işıksız reklam Tabelacı Ankaraları gündüzleri gayet net görünebilmektedir fakat karanlık ortamlarda kişilerin ışıksız Tabelacı Ankaraları algılaması biraz zor olabilmektedir.

Ankara Alüminyum tabela imalatı

Alüminyum tabela çeşitleri, en çok tercih edilen tabela türleri arasındadır. Özellikle üstün görsellik iletme özelliği ile birlikte, dayanıklık ve kalite bakımından en çok tercih edilen tabela türleri arasına girmiştir. Alüminyum tabelalar uzun vadeli kullanılabilecek tabelalardır, bununla birlikte kendi içerisinde bir çok farklı türü bulunmaktadır. Alüminyum Tabelalar ışıklı veya ışıksız olarak tasarlanabilir. Bununla birlikte firmanız için dilediğiniz tabela tasarımını yapabiliriz, uygun fiyatlı uzun ömürlü tabela kullanımında bulunacak olan kişiler bizimle iletişime geçebilirler. Firmamız alüminyum tabelayı zemin dekupe ederek, arkadan düz pleksiglas yapıştırma ile monte edebilmektedir veya kabartması bulunan pleksiglas kutu harf, krom kutu harf uygulaması yapabilmektedir. Işıksız alüminyum tabela siparişinde bulunacak kişilere ise zemin üzerine folyo kesim harf,  dekota kesim harf veya pleksiglas düz kesim yapılabilmektedir. Firmaların taleplerine göre pleksiglas kutu harf, krom kutu harf veya alüminyum kutu harf  tabela uygulamaları yapılmaktadır.