HEMEN ARA WHATSAPP

Ankara UV Baskı Etiket
333 ReklamDijital BaskıAnkara UV Baskı Etiket
11 Temmuz 2018 Posted by 333reklam Dijital Baskı Uv Baskı

Ankara UV Baskı Etiket

Ankara uv baskı etiket firması 333 Reklam olarak yeni nesil ekipmanlarımız ve tecrübeli kadromuzla uv baskı etiket imalatı için hizmetinizdeyiz.

Ankara UV Baskı Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Uv Baskı Etiketler, firmaların kendilerine ait ürünleri ya da hizmetleri tanıttıkları, gerekli görüldüğü durumlarda ilgili uyarıların yapılmasına yardımcı olunduğu ürünlerden bir tanesi olarak bilinmektedir. Geçmiş zamanlarda hazırlanan etiketlere bakıldığı zaman da görülebildiği gibi bu ürünler çok farklı şekilde hazırlanıyor. Firmalar da onlara sunulan etiketlerden seçimlerini yapıyorlar. Ancak daha sonrasında gelişen baskı teknikleriyle beraber etiketler konusunda da birbirinden farklı etiket modelleri incelenip bunlar arasından seçimler yapılabilmektedir. UV baskı etiketler ise üretilmeye başlandığı ilk günden bu yana pek çok farklı sektörden firmalar tarafından sıklıkla kullanılmaya başlandı. Fakat diğer etiket çeşitlerindeki gibi UV baskı etiket seçimi yaparken de üzerinde durulması gereken birçok ayrıntı bulunmaktadır.

Firmaların çoğunluğu UV baskı etiket konusunda tam anlamıyla bilgi sahibi olmadıkları için ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez asla istemiş oldukları sonuçları elde edemiyorlar. Bu tarz etiketler için tercih edilen kurutma tekniği incelendiği zaman da görülebileceği üzere özel olarak üretilen ve karşı karşıya kalacağı güneş ışınlarına karşı dayanıklılık oranı çok yüksek anlamda uzayan, bununla beraber de boyanın kuruma zamanını 1 saniye altına indirmeyi başaran kurutma makineleri ile yapılmakta olduğunu görmek de mümkün oluyor. Baskıda kullanılacak olan UV boyalar ise işlem için özel olarak hazırlanıyor. Böylelikle UV baskı etiket modellerinde kullanılmakta olan boyalar kendi içlerinde yer almakta olan özel teknikler sayesinde etiketlerin rahatlıkla kullanılması kolay bir şekilde sağlanmış oluyor.

Uv Baskı Etiketlerin Avantajları Nelerdir?

Hazırlanan UV baskı etiketlerin en büyük özellikleri, dış etkenlere karşı ciddi anlamda kendini koruması geliyor. Kullanılan teknikler sayesinde başta renklerde solma olmak üzere etiketin kullanılan ürün üzerinden soyulması sorunu, etiketin kısa sürede yapıştırıldığı alandan sökülmesi, su ile karşı karşıya kaldığı zaman bundan kötü şekilde etkilenmesi tarzındaki olumsuz durumlar geride kalıyor. Bilindiği üzere etiketler konusunda markaların en fazla istemiş oldukları şey, üretimden son kullanıcıya geçecek olan süre zarfında etiketlerin yerlerinden sökülmemesi. UV baskı etiketler de tam da bu noktada markalara istemiş olduklarını rahatlıkla veriyor.

Uv baskı teknolojisiyle hazırlanan etiket imalatı başarılı bir şekilde istenilen yere takılıyor olsa da istenildiği zaman herhangi bir sorun olmadan istenilen yerden rahatlıkla sökülüyor. Yani bu aşamada etiketler yapıştırıldıkları yerden sökülmek istendiği zaman herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmamış oluyor. UV baskı etiketlerde önemli olan şeylerin başında, tasarımların etkili şekilde gerçekleştirilmesi geliyor. Firmaların isteklerini tam anlamıyla ortaya koyabilecek tarzdaki tasarımları hazırlatmak adına mutlaka konusunda uzman olan kişiler ile iletişime geçmeleri gerekiyor. Tasarım işlemleri esnasında tüm detayların üzerinde durulduktan sonra ise artık etiketler basılıyor. Böylelikle de firmalar kendilerine ait etiketleri diledikleri yerde herhangi bir sorun yaşamadan rahatlıkla kullanıyorlar.

Uv Baskı Etiket Çeşitleri Nelerdir?

Uv baskı ile üretilen başlıca etiket ürünleri metal etiket, leksan  etiket, asit indir etiket, rezopal etiket olarak sıralayabiliriz.