Logo Uygulama Arşivleri - 333 Reklam Ankara Araç Kaplama

Logo Uygulama

Logo uygulama, araçların ön kısmı,arka kısmı ve camın aşağısındaki kısımlar üzerine yapılan magnet veya sticker logo kaplama işlemini ifade etmektedir.

Araç giydirme logo uygulama işleminden önce öncelikle belediyeye reklam ilan vergisinin yatırılması gerekmekte, bu reklam ilan vergisi m2 başına hesaplanır, şehire göre değişir ve her sene güncellenmektedir.  Belediyelerin Reklam İlan Bölümüne yatırılan vergi her sene yatırılmak zorundadır.

Bu işlem cast folyo ile yapılır. Cast folyo PVC’dir. Bu folyonun diğer folyo türlerinden farkı daha esnek ve ince olmadır. Cast folyo, 0,11 ile 0,13 mikron kalınlıklar arasında üretilmektedir. Ayrıca metalin üzerine en iyi şekilde tutunarak kusursuz bir uygulama yapılmasına imkan verir. Kusursuz uygulamayı etkileyebilecek olan hava şartlarıdır. Çok soğuk ya da çok sıcak havalarda ürünün tutuculuğu ve esnekliği olumsuz olarak etkilenebilir. Araç giydirme işlemi tüm bu özelliklerinden dolayı işini iyi bilen işletmeler tarafından yapılmalıdır. Ankara araç giydirme en kaliteli malzemeler ve tecrübeli ekibi ile sizin için en iyi araç kaplama uygulamasını yapacaktır.

Araç giydirme işlemi reklam sektörünce sıkça başvurulan bir uygulamadır. Tanıtım yapılacak araçların tamamı ya da bir kısmı ilgili reklam ile kaplanabilir. Bu yöntem insanlar tarafından çok dikkat çeken bir reklam uygulamasıdır. Gün içinde binlerce insan tarafından araçların üzerindeki reklamlar görülebilir. Bu sayede markanın bilinirliği artar ve bu da satışlarına yansıyarak kazancın artmasını sağlar. Reklam dışında araç giydirme şirket arabaları için de yapılmaktadır.

Özellikle şube sistemi ile çalışan şirketlerin gezici olarak çalışan elemanlarının arabaları şirket logosu ya da sloganı ile lokal olarak kaplanır. Bu şekilde aracın şirkete yani markaya ait olduğu da diğer tüm insanlar tarafından anlaşılır. Bu araç giydirmede reklam amacı olmasa da marka bilinirliği olumlu olarak etkilenir. Ankara araç giydirme hizmetlerimiz ile tüm marka ve şirketler için hizmet vermekteyiz.

ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com