HEMEN ARA WHATSAPP

Asansör Yönlendirmesi
333 ReklamAsansör YönlendirmesiAsansör Yönlendirmesi

Asansör Yönlendirmesi

Asansör yönlendirmesi asansörlerin bulunduğu kattaki bölümleri,kişileri gösteren pirinç,krom, pleksiden üretilen asansör isimlik levhalarıdır.

Asansör yönlendirmesi levhaları isimliği insanların hem hayatını kolaylaştırmakta hem de görsel güzelliği artırmaktadır. Bundan dolayı herkesçe beğenilmekte ve sıklıkla tercih edilmektedir. Biraz öncede bahsettiğimiz üzere insanların yaşam alanına giren tüm bölgelerde asansör isimliği de bulunmaktadır. Asansörde gidebileceğimiz yeri her zaman bulabilmemiz mümkün değildir. Ya da unutma olasılığımız oldukça yüksektir. Bundan dolayı gitmek istediğimiz bölüm veya kişilerin hangi katta ve numarada olduğunu gösteren asansör isimliklerine ihtiyaç duyarız. Hastanelerde, şirketlerde, okullarda, bürolarda, ofislerde, kaymakamlıklarda, adliyede, ceza evlerinde, apartmanlarda, eğlence merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, karakollarda , belediye binalarında, bankalardaki asansörlerde asansör isimliklerine rastlamamız mümkündür. Hafızanızda canlanan tüm isimlikleri daha önceden sıklıkla gördüğünüzü hatırlayacaksınız. Bu noktada yapmanız gereken sizlerin de ihtiyacı var ise bir asansör yönlendirmesi levhası yaptırmak.

 

Asansör Yönlendirmesi Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

Asansör isimlikleri özelliklerine göre yapım aşamalarında da değişiklik gösterebilmektedir. Kimisi dijital baskı ile gerçekleştirilirken kimisi lazer ile gerçekleşir. Genellikle sert bir zemin üzerine gerçekleştirilir ve bu işi yapmak için elinizde baskı makinesinin bulunması gerekir. Baskının ya da lazerin yapılacağı makine işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Aksi takdirde bu işlemlerin gerçekleşmesi adına el işçiliği yapmak hem yorucu olacak hem de makinenin vermiş olduğu üretim hızına yetişmenize olanak sağlamayacaktır. Bundan dolayı işin ticaretini yapıyor iseniz her adımın başarılı geçmesi adına makineleşmeniz gerekecektir. Aynı zamanda desen veya şekillere göre istenilen her türlü isimlik tasarlanmaktadır. Bu sizin vereceğiniz siparişe bağlıdır.

Asansör Yönlendirmesi levhaları imalatı kullanım yerlerine göre değişiklik göstermektedir. Alüminyum,pirinç,krom levhalar üzerine lazer kazıma,gravür baskı veya asit indirme etiket tekniği ile baskı yapılırken,pleksi levhalara dijital baskı uygulaması ile imalatı yapılmaktadır.

Asansör isimliği tasarımları müşterilerin taleplerine göre gerçekleşmektedir. İsimliğinizin nasıl olmasını istiyor ya da hayal ediyorsanız standartların dışına çıkmadan gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle kapı isimliklerindeki  dekorasyon, el işçiliklerinde oldukça fazladır. Fakat makinelerde yapılan çelik üzerine baskı oturtmalarda genellikle sabit modeller bulunmaktadır. Sizlerin vermiş olacağı siparişler doğrultusunda yeni tasarımlarda gerçekleştirilmektedir. Elbetteki insan gücü ve talimatları olmadan makineler tek başına bu işlemleri gerçekleştirememektedir. Evler apartmanlar için hazırlanan isimliklerde genellikle çiftler kendi isimlerini ve soy isimlerini yazdırmayı tercih ederler. Bu yazım sitilini istediğiniz özelliklere göre gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle metal ya da altın sarısı renklerde olabilmektedirler. Kapı isimliğini tercih ederek bulunduğunuz bölgeyi daha fazla yaşanılabilir kılabilirsiniz. Böylece işleriniz daha da  kolaylaşmış olacaktır.

Leave a comment