Ankara Alüminyum Çerçeve - Display Ürünler - Display Çerçeveler
Alüminyum Çerçeveler

Mekanların reklam ve duyularını herhangi bir şekilde ilgililere duyuruyor olması hoş karşılanmaz. Önemli bir duyuruyu para bandı ile duvara yapıştırmak kurul kültürü çok üst noktalarda bile olsa müşterilerin ya da çevrenin gözünden kaçmaz. Bu tür önemli ayrıntılar hem reklam verme işlemlerinde hem de önemli duyurularda özel bir öneme sahiptir. İş ilanları, önemli haberler, sosyal sorumluluk projelerinin ilgi çekmesi için tasarlanan kampanyalar, şirketin vizyonu ve misyonunun asılı olduğu çerçeveler de alüminyum çerçeveler olarak ziyaretçilerin ya da çalışanların karşısına çıkar.

Neden Önemli?

Marka olmak herhangi bir şekilde oluşan bir başarı değildir. Birçok adımdan sonra firmalar marka olur ya da olmaz. Bir firma için bir alüminyum çerçevenin ne önemi var demek oldukça yanlış bir yaklaşımdır. Her detay gelecek için büyük bir yatırımdır. Üstelik çerçevelerde insanlar istedikleri durumları, raporları ya da haberleri gösterir. Bu haberleri daha gösterişli bir şekilde sunmak hedefe daha doğru yoldan ulaşmak açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Görsel anlamda kurum kültürüne uyacak bir duruşa sahip olan bu çerçeveler her alana uyar. Gümüş renkli dış görünüm her mekana uyacak şekilde tasarlanmıştır.

Nerelerde Kullanılır?

Tüm firmaların birden fazla ürün belgesini, satış sertifikasını ya da kişiye ait izin belgelerini, diploma ya da ruhsat gibi pek çok belgeyi asma zorunluluğu bulunmaktadır. Eczanelerde nasıl ki diploma duvarda asılı olmak zorunda ise küçük bir atölyede de bu işi yapma yetkinliği vardır anlamına gelen bir belge asılmak zorundadır. Bu nedenle alüminyum çerçevenin çok geniş bir müşteri kitlesi vardır. Firmadan yapılacak olan boyut seçimi sonrasında istenilen adet kadar sipariş verilir ve kapıya kadar bu ürünlerin güvenli bir şekilde getirilmesi sağlanır. Hastanelerde, mağazalarda, fabrikalarda, derneklerde, vakıflarda, okullarda, kuyumcularda ve tek tek ismi zikredilmese bile tüm alanlarda bu ürünün kullanımı mümkündür. Her iş yerine uyacak büyüklüğün temin edilmesi de mümkün olduğu için firmaların ya da evde fotoğraf koymak için kullanmak isteyen ev sahiplerinin www.333reklam.com üzerinden sipariş vererek çerçeve sahibi olmaları mümkündür.

Ne gibi Özelliklere Sahiptir?

Firmanın işine sahip çıkan ve durmadan araştırarak kendisini geliştiren özel yapısı ürünlerde de kendisini göstermektedir. Suya dayanıklı alüminyum çerçeveler farklı dinamiğe sahip olan tüm mekanların ortak bir noktasını oluşturmaktadır. Duvara asılan çerçevenin suyu geçirmeme özelliği sayesinde yıkamalar sırasında ya da su ile fazlaca alakalı çalışma alanlarında daha rahat bir çalışma ortamı elde edilmiş olur, çerçevelerin kaldırıp indirilmesi gibi bir durum ortaya çıkmaz. Kilitli camı olan çerçeveler özellikleri dolayısı ile kolayca açılmaz. Böylece çocuklu ortamlarda ya da içeriğe zarar verilebilecek alanlarda önlem anlamında oldukça kullanışlı olan bir özelliktir. Renk olarak altın rengi çerçeve isteyenlere altın rengi alüminyum çerçeve de temin edilmektedir.

Siyah ve ahşap görünüme sahip olan çerçeve özellikleri de taban ya da tavan uyumu kadar ortamda bulunan mobilyalarında uyumu için önemli olan ayrıntılar arasında yer almaktadır. Çift taraflı germe çerçevelerde de oldukça yoğun bir talep söz konusudur. Zor açılan çerçeve seçeneklerinde de daha korunaklı bir alan elde etmek isteyenler için özel bir üründür. Üst kısmı sürgülü olan çerçeve modeli de kolayca içeriğin değiştirilebileceği bir ürün demektir. Haftalık ya da günlük değişen içeriklerin yanı sıra aylık değişiklikler için bile oldukça kullanışlıdır. Çift taraflı sürgü özelliği olan modeller de tercih edilebilir. Çift renkli modellerin yanı sıra şeffaf çerçeve modelleri de alternatifler arasında yer alarak görsel bir zenginlik sunar.

34 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

1 2 3