Ankara Ayaklı Poster Panolar - Ankara Display Ürünleri
Ayaklı Poster Panolar

Farklı çeşitleriyle birçok alanda kullanılan ayaklı posterler genelde reklam amaçlı kurulan kongre, kültür merkezi, sinema salonu gibi yerler çoğunlukla tercih edilir. Ayrıca bu posterler restoranlar da ve cafelerde de kullanımı yaygındır. Farklı tarzlarıyla çok sayıda farklı ebatlara göre üretimi yapılmaktadır. Modern tarzda olan yerlerde bu panolar oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Tiyatro salonlarında ve sinema salonlarında gösteri tanıtımı yapmak için kullanımı oldukça uygundur. Dış mekanlarda tercihi çok az alan panolar yoğunlukla iç mekanlarda kullanılır. Tasarımların insanlar üzerinde ki etkisi incelenmeden yapılması sonuç vermesini olumsuz etkileyebilir. Etkenlik konusunu es geçmeden kullanımı yapılması daha iyi olacaktır. Tüm ayrıntılarını es geçmeden hazırlamak hedefe ulaşma noktasında kullanıcıyı öne taşıyacaktır. Bu durumları değerlendirmeden yapılan her çalışma çöpe gidebilir. Uzman kişilerden yardım almak gerekir.

Kurulum Yeri Konusunda Dikkat Edilmesi Gerekenler

İç mekanlarda kullanımı daha uygun olan bu tip panoların kurulum yeri dikkatli seçilmelidir. Yağmur yağdığında ve rüzgar çıktığında panolar zarar göreceği için dış mekanlarda kullanımı önerilmemektedir. Dış mekanlarda kullanımında sıkıntı olmasının ana sebebi üretimin iç mekana uygun şekilde yapılmasından kaynaklıdır. Ayrıca dış mekanda pano dış etkenlere bağlı olarak kısa sürede yıpranma yapacağı için tercih konusunda bu durum dikkate alınması gerekir. Elbette dış mekanlar için de farklı tasarım ve uygun panolar da mevcuttur. Kurulum yeri belirlendikten sonra dışarıdan bakıldığında nasıl bir etki edeceği iyi incelenmeli ve rahat görülen yere konulması gerekmektedir. Böylelikle panoyu gören kişi direkt olarak etkileşim kurabilecektir. Konulan yerin zor ulaşılabilir yerde olması inceleme açısından sorun teşkil eder. Bu sorunla karşılaşmama adına en etkili olacağı yeri bulmak çok önemlidir.

Kullanım Alanları

Posterler her açıdan dikkat çekici özelliğe sahip olması tanıtım noktasında etkin rol oynamaktadır. İmza günlerinin olduğu zamanlarda bilgi vermesi açısından oldukça kullanışlıdır. Restoran menüsü tanıtımında da kullanılması müşteriler tarafından incelenmesi açısından etkili görevler üstlenmektedir. Böylelikle kolay bir şekilde ne demek istediğinizi anlatma imkanını da sağlamış olacaksınız. Görsellik yönünden mekana büyük katkı yapmasıyla da artı yönü unutulmamalıdır. İhtiyacı karşılama yönüyle isteğe bağlı olarak farklı ölçüleri ile tasarımı yapılan ayaklı poster panolar her açıdan avantajlıdır. Gidilen mekanda direkt olarak etki sağlaması açısından kolaylık sağlamaktadır. Sunmuş olduğu reklam ile daha fazla performans sağlaması açısından reklam gerektiren tüm yerlerin bu tür panoları kullanması çok doğru bir karar olacaktır. Tercih edilmesi her açıdan bir adım önde olma olanağı sunması sayesinde aktif rol oynayan bir duruma gelecektir.

Tasarım Türleri

Kullanılmak istenen yerin büyüklüğüne ve dikkat çekmesi istendiğinde ölçüye göre tasarım yapılmaktadır. Yapılan bu tasarımlarla kare şeklinde ya da uzunlamasına dikdörtgen şeklinde de üretimi yapılmaktadır. Aynı zamanda oval şekilde de hazırlanabilen panolar kendini gösterme noktasında tamamen mekana göre tasarlanması uygundur. Görselliğin önemli olduğunun farkına vararak yapılması olumlu sonuç vermesi açısından bir tık daha önemli bir yer kaplamaktadır. Tasarım seçildikten sonra en önemli noktalardan birisi olan pano üzerine monte olacak afişin özellikleridir. Afiş kendini çok iyi bir şekilde belli etmelidir. Afiş seçimi yaparken insanların dikkatini çekmesi açısından ayarlanması gerekir. Böylelikle görsel açıdan farklılık yaratacaktır. Ayrıca afiş seçiminde yüksek çözünürlük basımına özen gösterilmesi gerekir. Kaliteli baskı olmadığı zaman yansıtmasında ve ömrünün süresinde sıkıntılar çıkabilecektir. Hem kısa vade de hem de uzun vade de kullanma tercihine göre kaliteli malzeme kullanılması sunum açısından ve süre açısından oldukça önemli bir yere sahiptir.

Gösterilen sonuç sayısı: 3

ERROR 500 : API KEY INVALID