Ankara Display Banner Ürünleri - Ankara Display Ürün İmalatları
Bannerlar

Banner Reklam Hizmetleri Nedir?

Bir marka veya ürünün ön plana çıkması için uygulanan dikkat çekici film veya görsellere ‘’Reklam’’ denilmektedir. Bir ürün veya markanın pazarlanması veya satışında reklamın önemi büyüktür. Doğru yapılan reklam ile anlatılmak istenilen hikâye kolaylıkla karşı tarafa aktarılabilir. Bu sayede reklam yapılan ürün ve marka hakkında akıllarda bir iz bırakır. Reklam çalışmalarında kullanılan araçlar da çok önemlidir. Reklamın ana unsuru, hitap edilen kitlede bir merak uyandırmaktır.

Dolayısı ile reklam unsuru içeren ürün, marka, anlatılmak istenilen hikâye ve firma adı mutlaka ön plana çıkarılacak şekilde yansıtılmalıdır. Son yıllarda gelişen teknoloji ile sosyal medya reklam hizmetleri için oldukça verim sağlamaktadır. Reklam yapılması istenilen şey kısa zamanda sosyal medya aracılığı ile daha fazla kitleye ulaşmaktadır. Bu sayede ürün ile ilgili merak içerisinde olan kişiler, ürün veya marka reklamında verilen linkten kolaylıkla firma hakkındaki bilgilere ulaşım sağlamaktadırlar. Bu anlamda yapılan tasarım ve reklam hizmetlerine ‘’Banner’’ denilmektedir.

Banner Tasarımının Amacı Nedir?

Banner reklam tasarımın amacı, farklı boyut ve yapıda hazırlanmış olan web sitelerinin herhangi bir yerine görünebilecek şekilde firmaya ait linklerin belirtilmesidir. Böylece Bannerlar aracılığı ile ürün hakkında merak oluşan kişi firmaya ait link üzerinden web sitesine kolaylıkla girerek firmaya kolay ulaşım sağlayabilir. Bannerların bir diğer amacı da verilen linkin çok tıklanılması için dikkat çekici içerik içermesidir. Örneğin; Reklamı yapılacak ürün basit ama anlaşılır içerikler içerirken hem de dikkat çekici olmalıdır.

Karmakarışık ve küçük yazılar ile hazırlanmış veya çok fazla göz yoracak renkler ile hazırlanmış web sitelerinden kaçınılmalıdır. Çünkü karışık ve göz yorucu içerikler kişileri rahatsız edici olabilir ve dikkatini çekmeyebilir. Ayrıca, banner içerisinde mutlaka ‘’ Hemen tıkla, hemen satın al, Hemen ara, Bu Fırsatı kaçırmayın’’ gibi merak uyandırıcı ibarelere yer verilmelidir. Genellikle hazırlanması kısa sürdüğü için maliyetlerin de düşük olduğu bannerlar, sık sık yenilenmelidir. Sosyal medyada sürekli ön plana çıkan bannerlar artık dikkat çekici özelliğini kaybedebilir. Reklam ve görsel içerikleri sürekli değiştirilerek yeniden dikkat çekici hale getirilmelidir.

Banner Tasarımı Nasıl Hazırlanır?

Ankara’da reklam hizmetleri konusunda faaliyetlerini sürdüren 333 Reklam ajansı, doğru ve dikkat çekici reklam çalışmaları hakkında tecrübeleri ile fark yaratmaktadır. Sosyal medyada ve dijital platformlarda en yenilikçi reklam tasarımları ile hizmetlerini sürdürme gayreti içerisinde olan 333 Reklam ajansı, müşterilerine kaliteli hizmet ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu doğrultuda baştan sağma iş yapmak yerine, hizmet kalitesinin arkasında durarak müşterisinin güvenini kazanmayı başarmıştır. Gerek görsel, gerek yazılı reklam alanlarında istenilen doğrultuda desteklerini sürdürmeye devam edecektir. Firmaların bir ürün, marka veya proje tanıtımlarında, isteğe uygun ve gerçekçilikten uzaklaşmadan doğru ve güvenilir reklam anlayışını yansıtmaktadır. Bu anlamda sosyal medyada yenilikler ile karşımıza çıkan Banner tasarımları ile firmalara kolay ulaşım imkânını sağlamaktadır.

Banner tasarımı ile ilgili çalışma ve işbirliği yapmayı düşündüğünüzde, fikir ve görüşleriniz dahilinde bir ön çalışma yapılır ve bilginize sunulur. İster görsel, resim, isterseniz de animasyon filmleri şeklinde bir web sayfası içeriği hazırlanır. Web sayfası istenilen ebat ve boyutlara göre tasarlanır. Ön plana çıkarılmasını istediğiniz reklam unsuru dikkat çekecek şekilde hazırlandıktan sonra, Size ulaşım sağlanacak web sitesi adres ve bilgileriniz belirtilir. İnternet reklamcılığın yaygın olduğu bu dönemlerde hem daha uygun maliyete hem de daha kısa süre içerisinde ulaşmak istediğiniz kitlelere ulaşabilirsiniz. Banner tasarımları hakkında daha detaylı bilgi edinmek, 333 Reklam ajansı ile iletişime geçmek için https://www.333reklam.com sitesini ziyaret edebilirisiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 7