Broşür Setler arşivleri - 333 Reklam
Broşür Setler

Broşür, tanıtım ve reklam alanında etkili bir yere sahip olan görsel olarak iletişim sunan araçlardandır. Broşür televizyon radyo ve gazete gibi görsel ve sesli basında yapılan tanıtımlar gibi sizin kendi medyanızı oluşturarak tanıtım ve reklam yapmanıza olanak sağlamaktadır.

 Neden Broşür?

Broşür özellikle diğer tanıtım araçlarına göre daha ekonomik ve daha uzun süreli kullanma durumundan dolayı tercih edilebilir niteliktedir. Broşür, özellikle broşür setler aracılığıyla tanıtımı en iyi yapacak şekilde istenilen şekilde dizayn edilebilir ve konumlandırılabilir olması ayrıca bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle okullarda bankalarda satış mağazalarında broşür tanıtım aracı olarak yoğun olarak kullanılmaktadır. Broşürler hedef kitlelerin rahatça ve süresiz olarak inceleme imkânı sunması, tanıtımı yapılacak ürün veya hizmetin detaylı bir şekilde sunması yönüyle diğer reklam ve tanıtım araçlarına göre daha çok tercih edilmektedir.

Broşür doğru resim ve grafiklerle desteklenerek, etkili ve yerinde ifadelerle tamamlandığında tercih edilebilir etkili bir tanıtım aracı olmaktadır. Doğru resim, grafik ve ifadelerle hazırlanmamış olan broşür hedef kitleye ulaşması pek beklenemez. Bu nedenle broşürün güçlü bir ekiple hedef kitleye en iyi ulaşabilecek nitelikte hazırlanması, yerinde ve anlamlı ifadelerle beslenmesi gerekmektedir. Bu alanda profesyonel hizmet sunan kuruluş olan 333 reklam ajansının www.333reklam.com internet sayfasını ziyaret ederek detaylı olarak bilgi alınarak profesyonel hizmetten yararlanılabilmektedir.

Broşür Set Çeşitleri

Broşür setin çeşidi, tanıtımı yapacak kurum ya da kuruluşun bina fiziki durumunun değerlendirilerek, hedef kitlenin yoğun bulunduğu yerlerde konumlandırılması gerekmektedir Konulacak yerin fiziki durumuna göre de setin çeşidi belirlenmelidir. Bu Çeşitler arasında; banner set, stand rafları, sürgülü çerçeve, çift sıra, çapraz çift sıra, konveks pano, kokteyl ve tekerlekli multi side broşür set çeşitleri başlıca sayabileceğimiz çeşitler arasında yer almaktadır.

Banner Set

İç mekânda farklı şekillerde kullanım için farklı bir görsel sunum aracıdır. Ana gövdenin her iki tarafındaki kanallar, görselinizi istediğiniz yükseklikte tekli veya çiftli olarak sergilemenizi sağlar. Görselin yerleştirildiği üst profil bir Poster Fast olup poster değiştirmenize olanak verir.

Stand Rafları

Kanallı olarak dizayn edilmiş gövdeye 25-30 cm çapında oval olarak 8-10 mm mdf raflar kullanılarak ürün teşhir etme imkânı sunar.

Sürgülü Çerçeve

Özellikle İç mekanlarda farklı kullanım alanına sahip görsel bir sunum aracıdır. Ana gövde de bulunan kanallar, sunum envanterinizi istediğiniz yükseklikte sergilemenize olanak sağlar.

Çift Sıra Set

Çift sıra Broşür Set 8xA4 kapasiteli olarak imal edilmiştir. Sağ ve solunda konumlandırılmış 4’er adet raf bulunmaktadır.

Çapraz Çift Sıra

Ana gövdenin her iki tarafında bulunan kanallar vasıtasıyla istediğiniz yükseklikte tekli veya çiftli olarak sunum yapılabilmektedir.

Konveks pano​​​​​​​

İç mekanlara kullanılmaktadır. Işıklı ve ışıksız çeşitleri mevcuttur. Alt kısmına isteğe göre raf ilave edilebilmektedir. Gövdede de bulunan menteşeli kapak ile posteri değiştirmek oldukça kolaydır. Göz hizasındaki boyutuyla etkili bir sunum aracı olarak nitelendirilebilir.

 Kokteyl​​​​​​​ Broşür Set

Akrilik olarak imal edilmiş görselleri aynı anda ve yan yana taşıması için imal edilmiştir. Bu ürün genellikle bankalarda, okullarda, hastanelerde, otellerde ve satış ofislerinin tanıtım işlerinde kullanılmaktadır.

Tekerlekli Multi Side Broşür

Ürün tekerlekler vasıtasıyla her yöne serbestçe dönebilen ve hareket edebilir özelliktedir. Ana gövdeye, ihtiyaca göre istenilen sayıda broşür için raf eklenebilmektedir.

Broşür Set Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Broşür set temin ederken öncelikle ilgili bakanlık tarafından belgelendirilmiş olanlardan tercih edilmelidir. Bu setler daha çok ısı ve ışık gören yerlerde konumlandırıldığından ısı ve ışığa dayanaklı kolay renk değiştirmeyen özellikte olması önemli bir husustur.

 

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.
ERROR 500 : API KEY INVALID