Ankara Broşürlük ve Föylükler - Display Ürünleri İmalatı
Broşürlük ve Föylükler

Mağazalarda, restoranlarda ya da bankalarda görülen broşür koyma alanlarını üreten 333 Reklam firması bu alanda çok fazla tasarımı müşterilerine sunmaktadır. Masalara konulan ya da duvar gibi yerlere monte edilerek içerisine bilgilendirici broşürlerin koyulduğu yeri geldiğinde föylük olarak da kullanılan modeller istenilen sayıda kargo yardımı ile talep edenlere rahatlıkla gönderilmektedir. Fazla sayıda seçeneği olan broşürlük ve föylükler arasından her firmaya uygun ürün bulunabilir.

Pet Cep Tipi Broşürlük

Gelen kullanıcıların bilgilenmesini sağlamak amacı ile şeffaf bir şekilde duvar ya da farklı bir alana sabitlenmiş olan cep tipi ile içerisine rahatlıkla broşür konulur ve değiştirilmek istenildiğinde kolayca değiştirilir. Yan taraftan giriş çıkış imkanı veren bu broşürlük içerisine en fazla bir kaç kağıt alabilir. Dağıtılacak broşürler için değil sadece bilgilendirmeler için oldukça kullanışlı ve etkilidir.

Masa Üstü Föylük T Tipi

Masanın bir kenarında yer alan bu föylük ile yatay olarak masaya konulur ve dikey bir uzantıya sahiptir. İki taraflı föy koyma alanı ile restoranlarda daha çok kullanılır. Her iki tarafta oturanların da görmesi için özel olarak hazırlanmıştır.

Masa Üstü Föylük L Tipi

Bu tasarımda L olarak tasarlanmış kısım tamamen saydamdır. Taban kısmı sabit duruş için sadece tek tarafa bir uzantı verir. Uzayan görselin ters tarafında bir cebi andıran fazla sayıda föy koyma alanı vardır ancak asıl görülen alan içine broşür koyularak etkili bir görünüm oluşturulur.

Duvar Tipi Broşürlük

Bu model duvara monte edilir ve tıpkı bir gazetelik gibi durur. Hem yer kaplamaz hem de sağlam bir şekilde amacına hizmet ederken dikkat çekici olması da çok yaygın kullanılıyor olmasının nedenleri arasında yer almaktadır. İkili olarak tasarlandığı için fazlaca broşür koyulabilir. Derin bir yapıda tasarlandığı için broşür boyuna uygundur ve oval bir şekilde oluşan ön kısımdaki pencere sayesinde broşürü eline alarak incelemek isteyenlere büyük kolaylık sağlanmış olur. Renksiz ürün saydam ve sade bir görünümdedir.

Katlı Masa Üstü Broşürlük

Masanın üzerine konularak farklı broşürleri birbirine katmadan sergilemeye yarayan bu broşürlük masa üstünde dikkat çeken bir yapıdadır. Şeffaf olarak tasarlandığı için broşürlerin önüne geçen bir algı yaratmaz.

Renkli Masa Örtüsü Broşürlük

Renkli yapıda üretilen masa üzerinde broşürlerin sergilenmesini sağlayan bir yapıda üretilmiştir. Uzunca üst kısım uzun broşürleri de rahatça taşımaya yarar.

Masa Üstü Broşürlük

Masanın üstüne konulan şeffaf yapısı ile sağlam olduğu kadar çok sayıda broşürü içerisine alabilen bir genişliğe sahiptir. Devrilmeyen, sağlam duruşu ile finans alanlarında ya da devlet dairelerinde de rahatlıkla kullanılmaktadır.

Kros Çerçeve

Dört tarafından da farklı farklı ya da aynı mesajı veren X şeklinde masada konumlandırılmış olan bu ürün restoranlarda menülerin görsellerini de taşıyabilir. Amaç masada oturan herkese ulaşmak olduğu için bankalar ya da devlet dairelerinde değil de daha çok kafe gibi alanlarda rahatça kullanım sağlar, şık duruşu sayesinde prestiji artırıcı etkisi de vardır.

Masa Üstü Pleksi Çerçeve Ayaklı – Ayaksız

Ayaklı modeli ile çerçeve görünümde yer alan bu modelin ayaksız tasarımı duvara asılarak ya da masada duvara dayanarak durur. Oldukça kullanışlı olan bu ürün çerçeve yapısında olduğu için firmaya ait fotoğraflar dahi konularak kullanılması mümkündür.

Puzzle Öneri Kutusu Ve Dilek Şikayet Kutusu

Şeffaf özellikte olan bu ürünün üst kısmında ok işareti ile önerinin yazılı olduğu kağıdı atmaya yarayan boşluğu anlatan bir levha yer alır. Kapak üst kısımdadır ve oy sandıklarını andıran bir görünüm yapısındadır. Dilek şikayet kutusu ise beyaz renkli olup kilidi alt kısımdadır. Bir anahtar yardımı ile içerisine atılan dileklerin ya da şikayetlerin sadece yetkililerin ulaşması için özel olarak üretilmiştir.

Gösterilen sonuç sayısı: 12

ERROR 500 : API KEY INVALID