Ankara Işıklı Ürünler - Ankara Display Ürünleri İmalatı
Işıklı Ürünler

Mekanların iç kısımlarında oluşturulan tasarımların dışarılara kayması sonucunda yeni yeni teknolojiler ile tıpkı mekanların içleri gibi dışları da süslenir konuma geldi. Özellikle çoğu alanın bahçeler ile birleştirilmesi sonucunda mekanın dış duvarları da tablo ve çerçeveler ile süslenerek daha canlı, daha farklı ve daha prestij sahibi mekanlar haline gelmesine yardım edilir. Bu konuma getirilmesi konusunda ışıklı ürünler de kullanılarak daha aydınlık mekanlar oluşturulur. Işıklı pano ürünlerinin ledler yardımı ile kenarlarının aydınlatılması sonucunda karanlık ya da loş ortamlarda daha ılımlı bir görüntü oluşturulur.

Zarif bir şekilde kullanıma uygun olan bu modellerin bir kısmı mekan içlerinde kullanılırken bir kısmı da mekan dışında kullanılarak özenli ortamlar yaratmaya yardımcı olur. Büyük restoranların iddialı yapısı bu tür ayrıntılara dikkat ettikleri için her geçen daha da büyüyen bir formda olmuştur. Ücret olarak makul bedellere satın alınabilecek olan bu ürünlere site üzerinden günün her saatinde ulaşmak mümkündür. İstenilen sayıda ürünü istenilen adrese tam zamanında herhangi bir deformasyona uğratmadan teslim eden firma pek çok ürünün telif hakkını da elinde bulundurmaktadır.

Bahçelerde ya da restoranların alışveriş merkezlerinin kapılarında ya da duvar kenarlarında yer alan bu panolar mekanın verdiği hizmetin fotoğraflarını ya da görsellerini üzerinde taşır. Dışarıda dikkat çekmeyen led kablosu çok düşük enerji harcayarak güçlü reklam yapısına zarar vermeden tasarruf yapma imkanı sağlar. Gümüş renkli ince çerçeve duvara asılarak akşam saatlerinde daha şık bir görünüm için içerisinde bulunan görseli aydınlatır. Çerçevelerin farklı boyutları vardır, bu boyutlar müşterinin isteğine göre üretilebilir ya da mevcut ürünler içerisinde seçim yapılarak temin edilebilir.

Kolay görsel değiştirme imkanı

Işıklı ürünler içerisinde bulunan görsellerin belli aralıklar ile değiştirilmesi gerekebilir. Bu değişiklik zor olduğunda görseller daha seyret değiştirilecek ve istenilen amaca hizmet edilmeyecektir. Bu nedenle sürgülü özellikte olan ışıklı çerçeveler çok daha sık kullanılmaktadır. Kullanım kolaylığı bakımından üst kısmından ya da yan kısmından posterin içine itilerek ya da dışa çekmek sureti ile takılıp çıkartılması çok kısa bir zaman alacaktır. Çerçevenin ön kısmında bulunan şeffaf koruma bölmesi çıkartılarak takılan görseller ya da listeler de kolayca değiştirilebilmektedir. Bu ürünlerde sadece belli bir bölme hareket ettiği için iş yükü azalmış olur.

Tek taraflı ya da çift taraflı ledler

Işıklı çerçeve ürünleri loş ortamlarda dikkat çekici bir şekilde görülmez. Arzu edilen görünüm zarif olmalıdır, bu nedenle çerçevelerin sadece bir tarafında ya da karşılıklı iki tarafında bulunan ledler içerisinde bulunan görselin daha dikkat çekici bir şekilde görülmesini sağlar. Bu ürünler mekanın önüne geçmeden sadece ambiyansı güçlendirecek parçalar olduğu için ledlerin güç ayarları da bu amaca hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır. Maxi Frame Totem LED modelinde olduğu gibi kumaş ayrıntıları da ürünlerde kullanılan malzemeler arasında yer almaktadır. Üzerine yapılacak baskı müşteri talebi ile firmaya iletildiğinde kargo yolu ile ürünün gönderimi sağlanır. Bu ürün T şekilde tasarlanmıştır.

Daha çok banka gibi prestiji yüksek olan holding benzeri mekanlarda sıkça kullanılmaktadır. Baskı olarak mekanın bulunduğu bölüm ya da bağlı olduğu merkezin görseli tanıtım amaçlı kullanılır. Sıradan tablo ya da panolar yerine bu tür ışıklı özel ürünlerin kullanılması kuruluşların işine ne kadar değer verdiğini gösteren özel ayrıntılardır. Bu ayrıntılar müşteriye özenli çalışma mesajı verir. Şirketlerin çok uzun süre ayakta kalması bu özel ayrıntılar sayesindedir. Müşteriler bu tür özel ayrıntılara kıymet vererek ilk fırsatta firmayı tercih etmekten kaçınmazlar.

19 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

1 2
ERROR 500 : API KEY INVALID