Ankara Kadırım Panolara - Display Ürünleri İmalatı
Kaldırım Panoları

Reklam faaliyetlerinde pek çok araç farklı farklı kullanıcılara hitap eder. Tabelaların yeterli gelmediği ya da daha da ileri düzeyde bir reklam ihtiyacı hissedildiği anda farklı beklentiler içerisine girilir. Bu süreçte 333 Reklam sitesi üzerinde yer alan firmaların reklamlarını dükkan, restoran ya da mağaza önünde teşhir edilmesini sağlayan panolar çeşitleri ile birlikte alıcılarını beklemektedir. Kaldırıma konulan bu panolar çeşitlerine göre kimi iki ayrı parçadan oluşur kimisinde ise tek bir parça üzerinden çift taraflı reklam imkanı sunulmaktadır. Özellikle kalabalık cadde üstlerine konulan bu panolar mağaza önüne ya da kaldırımın yol ile birleştiği alana konulur. Böylece mağaza ve pano arasından akan kalabalık ya mağazayı ya da panoyu mutlaka fark etmiş olur ve böylece reklam amacına ulaşır.

Eko A Pano

Kaldırım panoları çok fazla çeşide sahip olduğu için her mağazanın beklentileri ya da tasarımı farklı olduğu için tasarım ya da logolarına uyan pano beklentileri olabilir. Bu beklentileri karşılaması için tasarlanan modellerin arasında Eko A Pano adı verilen ürün çift panoya sahiptir. Pano V şeklinde açılarak görüntülenir. Arzu edildiği zaman kapanabileceği iki panoyu bir arada tutan düzenek katlanabilir konumdadır ve her iki pano kısmı da yere yakındır ve minik ayaklar ile yere direkt temas etmesi önlenir.

Yazı Yazma Özgürlüğü

Yazılabilir zeminli A Pano olarak geçen modelde bir kara tahta görünümü vardır. Eko A Pano görünüme sahiptir ancak bu modelde yazılabilir alan vardır ve bu alan komple siyah renk olarak tasarlanmıştır. Bu pano genellikle her gün değişen menülerde ya da özel kampanyaları olan firmalarda çok daha kullanışlıdır.

Sürgülü Pano İle Kolayca Poster Değiştirme

Özellikle resim ya da afiş ile reklam yapan firmaların yapıştırdıkları afişlerin rüzgar ya da diğer etmenler ile yerinde durmuyor oluşu bir olumsuzluktur. Bu durumun önüne geçmek için sürgülü pano kullanmak mümkündür. Alyan anahtar ile kilitlenen üst kısma sürgülü bir şekilde poster takılır ve arzu edildiğinde yine sürgü yardımı ile çıkartılabilir. Pratik olması nedeni ile pek çok yer tarafından tercih edilir.

Özel Tasarım

Swingpro ismi ile müşterilerine sunulan özel 4 lü ayak yapısı ile rüzgarda devrilmeyen, yağmurdan etkilenmeyen yapısı ile her alanda rahatlıkla kullanılabilir. Ayaklar ile panoyu bağlayan kısımda yer alan raylı yapı devrilmeyi önleyen esneklik payını katar. Çift taraflı olarak kullanabiliyor olması her bir yönden gelen ya da geçenler için görüş açısı oluşturur.

Tekerlekli Yapı

Yeni nesil bir tasarıma sahip olan hareketli panolar altlarında bulunan tekerlek yardımı ile her yere rahatlıkla taşınır. Akşam kapanırken içeriye taşınan ya da sabah açma işlemleri sırasında teşhir görevi için dışarıya çıkarılan bu panoların tekerlekli yapı ile ağırlığı hissedilmez. Yeni Nesil Windpro bu özelliğe sahip olan bir üründür. Benzer bir ürün olan sürgülü Windpro’da sitede yer alan tekerlekli alternatifler arasında yer alır. Tekerleklerin üstü kapatıldığı için sadece yanlardan bir görüntü veren tekerlekler asıl vermesi gereken mesaja odaklanılması için sade olarak tasarlanmıştır. Siyah ve gümüş kenarlar da bu mesaja odaklanmak için bir neden olarak müşteriye sunulmaktadır.

Gümüş Görünüm

Sert plastikten yapılmış olan model yaygın olarak kullanılan alt kısmı oval bir ağırlık görünümünde olup tabandan kalın başlayan uzantı pano kısmına yaklaştıkça incelir. Pano kısmının en tepesinde tutmayı kolaylaştıracak parmakların sığabileceği bir göz vardır. Alt kısımda su ya da kum koyma alanı olan bu model özel olarak firma bazlı da üretilebilir.

15 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

1 2
ERROR 500 : API KEY INVALID