Ankara Menü Panoları, Display Ürünleri İmalatı
Menü Panoları

Lokanta ve restoranların hazırladıkları yemekleri müşterilerine menü şeklinde sunma şekilleri çok önemlidir. Yapılacak olan farklılıklar diğer restoran ya da lokantalardan firmaların ayrılmasını sağlar. Ayaklı panolar oldukça şık bir şekilde ayakta dururken oldukça yararlı bir amaca hizmet eder. Geniş bir görüş alanına sahip olan panolar kenarlarda ya da kolonlar var ise orta kısımlara da konulabilir. Bu panolar oldukça şık durur ve uygun büyüklüklere sahip olduklarından dolayı bütünlüğü bozmayan bir yapıdadır.

Fonksiyonel Bir Kullanım İmkanına Sahiptir.

Ürünün 333 Reklam ayrıcalığı ile patent işlemleri sayesinde telif hakkına sahiptir. Firmanın yaratıcı duruşu ve vizyonu bu tür ürünlerin yaratıcısı olması kaynaklı kendisini gösterir bir yapıdadır. Ürünün yatay bir konumda kullanılmak istenildiğinde yatay, dikey bir pozisyonda kullanılmak istenildiğinde yatay kullanılmak üzere iki farklı duruşa göre ayarlanabilme özelliği vardır. Bu özellik menülerin yan ya da dik bir şekilde çekilmiş fotoğraflarını ya da listelerini rahatlıkla hazırlama ve sunma imkanı sunmaktadır. Ürünlerin ışıklı olması nedeni ile gündüz ya da gece rahatlıkla kullanılması mümkündür. Ayak kısmı uzundur ve ayarlanabilir bir konumdadır.

Alt kısmı ise kare bir platform olup dik bir vaziyette ürünün durmasını sağlar. Bu özellik nedeni ile ürünün devrilme gibi olumsuz durumlarının önüne geçilmiş olur. Ayrıca kalabalık yerlerde bu ayak sayesinde çok rahat bir kullanım imkanı oluşturulmuş olur. Bu kare kısma bağlanan bir kablo yardımı ile ışık kısmı kullanılabilir duruma gelir. Arzu eden kullanıcılar seyyar bir şekilde herhangi bir elektrik bağlantısı sağlanacak alanda ürünü rahatlıkla kullanabilirler. Dengeli bir duruş için zemine bağlı olan kısım kalın üst kısım ise daha ince olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ürün De Monte Olarak Tüketiciye Gönderiliyor.

333 Reklam firması internet üzerinden yaptığı satışlarda menü panoları haricinde diğer ürünlerin de satışlarını yapmaktadır. Bu satışlar esnasında yemek panosu kurulmamış olarak gönderilir. Kurulumu oldukça kolay olduğu için her kesimden kullanıcının kolayca kurulumunu yapması mümkündür. Kutusunda gönderilen bu ürünün kargo yolu ise her yere iş yeri ya da ev ya da kargo firmasına teslimi güvenli bir şekilde yapılır. Montaj esnasında kullanılacak olan tüm ürünler kutu içerisinde gönderilir ve tüketicinin dışarıdan başka hiç bir ürün temin etmesine gerek kalmaz. Bu nedenle ürünün maliyeti ne ise sadece o tutar ödenir ve farklı bir bedel ayaklı yemek menüsü için ödenmemiş olur. Saygın bir görünüm için, değişiklik arzulayanlar için keyifli bir menü sunumu olan bu ürüne ulaşmak sadece bir internet sitesi uzaklığındadır.

Ürün Görüş Açılarına Göre Ayarlanabilecek Bir Yapıda Üretilmektedir.

Ürünü bir ya da bir kaç tane alan kullanıcılar için görüş ayarını yapmak önemlidir. Etkili bir görünüm için ürünün farklı farklı açılardan görülmesi etkili bir reklam açısından çok önemlidir. Ürünün aşağı yukarı ve sağa sola kaldırılıp indirilmesi ile en uygun görüş açısı ayarlanmaktadır. Gümüş renkli olarak üretilen bu ürün mevcut rengi ile her türlü mekana uyum sağlayacak bir yapıdadır. Mekanın mobilyaları ya da zemin, duvar rengi ne olursa olsun uyum sağlayacak bir renk yapısında olduğu için mekanların görsel zenginliklerine zarar vermez. Ürünün çok farklı ülkelerde de kullanılmasına ön ayak olan firma sertifikaları ile birlikte satışını yapmaktadır. Özel bir fark yaratmak isteyen mekan sahipleri bu panoya special yemek ya da içecek resimlerini koyabilir ya da dönem dönem sunuma hazırladıkları ürünlerin fotoğraflarını koyabilirler. Arzu eden kullanıcılar ürün fiyat listesi şeklinde de ürünü kullanabilirler.

Gösterilen sonuç sayısı: 7