Ankara Opti Çerçeveler - Display Ürünleri İmalatı
Opti Çerçeveler

Firmaların ortamlarını değiştirmek için farklı aksesuarlara ihtiyaç duymaları farklılık yaratmak açısından oldukça makul ve çağın getirdiklerine bakıldığında gerekli bir ihtiyaçtır. Opti çerçeveler bu amaçla tasarlanmış olan özel duruşa sahip olan ürünlerdir. Bu çerçeveler broşür çerçevesi değildir. İçerisine genellikle poster türü görsel bir zenginlik yaratacak zengin ya da sade görünümler konulur. Bu görseller bir dergi kapağı da olabilir ünlü bir şehir manzarası da. Genellikle büyük, mekanın her yerinden görülebilen bir özellikte tasarlanarak duvarları şenlendiren bu ürünlerin çokça çeşidi var.

Her mekanın farklı bir dinamiği olduğu için çerçeve rengi ya da dokusu mekanın duvarlarına, tavanına ve tabanına uyum sağlamalıdır. Her mekanın sahip olduğu mobilya özellikleri de değişiklik gösterdiği için fazlaca opti çerçeve çeşidi olması müşterileri mutlu eden bir faktördür. 333 Reklam içeriğini geniş tutarak ihtiyaca yönelik ürünler üreterek talebe cevap verecek kadar esnek bir yapı içerisindedir. Yoğun siparişleri bile karşılama gücünün yanında sağlam malzemeler olması gerektiği gibi bir duruşa sahip olan malzemeler ile yeri geldiğinde canlı yeri geldiğinde de görselin önüne geçmeyecek derecede sade olmayı başarabilen bir yapıdadır.

14 mm Çerçeveler

Opti çerçeve alanında başarılı tasarımları olan bu modelde klasik ahşabın yumuşak dokusu görülür. Ahşap mobilyalı ya da tabanlı mekanlara rahatlıkla uyum sağlama kapasitesi olan bu ürün bir kaç adet kullanılarak takım haline getirildiğinde yarattığı bütünlük ile amacına ulaşmada daha etkili olacaktır. 14 mm ölçüsünde olan bir diğer ürün ise kenarları gümüş olarak tasarlanmış olan kalın kenarlara sahip olan çerçeve modelidir. Bu modelde de duvarların rengi ve diğer unsurlar çok uç noktalarda olmadığı sürece uyum içerisinde kullanılabilir. Bu modellerin aynı türlerinden alma ihtimali yanında farklı çerçeve modelleri ile de kompoze bir yapı oluşturulabilir. Bahar renkli çerçeve modeli de tercih edilebilecek canlı yapısı ile mekanlara bahar esintileri taşıyabilecektir.

25 mm Çerçeveler

Gümüş ince kenar yapısı ile içeriğini daha ön planda tutan bu çerçeve yapısı ince görünüm ile özel bir yere sahiptir. İçerisine konulacak olan görseli ön planda tutarken gümüşün mat tonuna sahip olması ile göz yormaz ve her mekana uyum sağlar. Bu modelde daha çok sade resimler yerine kalabalık görüntüler sergilenir ise daha da etkili olacaktır. Şehir ya da kalabalık doğa manzaraları, caddeden akan kalabalık insan grubu resimleri uygun bir görsel olabilir ancak arzu edenler tek bir obje görünümü de koyabilir.

Daha kalın kenarlara sahip olan bir diğer modelde ise köşeler diğer alanlara nazaran daha parlak gümüş bir görünüm ile bütünleşmiştir. Bu mat ve parlak gümüş tonlarının oluşturduğu bütünlük ve ton mekanlara canlı bir görünüm katacaktır. Bu modelde kalın olan çerçevelerin yanı sıra renk geçişleri dikkat çekici olduğu için içeriğinde daha sade paylaşımlar olur ise daha uygun bir içerik oluşturulmuş olacaktır. Düz siyah ince kenarları olan çekmece modeli ise asil ve sade bir duruşa sahiptir. Mekanların daha farklı görünmesine neden olacak enerjiye sahip olan bir yapıdadır. Ahşap çerçeve modeli de bu boyutta tercih edilebilecek bir diğer seçenek olarak sitede yer almaktadır.

32 mm Opti Çerçeve

Bu modelde de kenarlar ince olmasına rağmen gümüşün parlak ve mat tonlarını görmek mümkündür. Köşelere mat geçişler yapılarak özel bir görünüm oluşturulmuştur. Çerçeve büyük olmasına rağmen daha az kenarlı oluşu dikkat çekici bir beğeniye sahiptir. Bu çerçeve daha geniş mekanlarda da kullanılabilir ve arzu edilirse kapladığı alan bakımından bir kaç tane çerçeve ile kombin yapılır ise bütün bir görünüm oluşturulabilir.

Gösterilen sonuç sayısı: 9

ERROR 500 : API KEY INVALID