Ankara Poster Tutucu Ürünler , Display Ürünler , Ankara Reklam
Poster Tutucular

Kağıt geçmişten günümüze çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmıştır. Hangi amaç doğrultusunda kullanılıyor olursa olsun kağıt, insanların çağlar boyunca aklından geçenleri yansıttığı bir varlıktır. Dolayısıyla kağıt bizi zamanda yolculuğa çıkarabilecek, dönemlerin ve çağların durumlarını anlamamıza yardımcı olabilecek yegane ögedir. Bu durum kağıt üzerinde gerek resim, gerekse yazı sayesinde sağlanmıştır.

Günümüzde ise yazı ile resmin bir arada kullanıldığı, tek bir kağıt parçasının kullanıldığı posterler tasarlanılmaktadır. Posterler bu özellikleri aracılığıyla dönemin durumunu bizlere yansıtmak için yaratıcılığı körükleyen temel unsurlar arasında yerini almaktadır. Poster bu görevi ve kullanım amacıyla yüksek değer taşımaktadır. Ancak posterin sergilenmesi, posterin tasarlanması kadar önemli bir unsurdur. Çünkü posterin kendini öne çıkarması, kendini göstermesi için amacına uygun poster tutucu ile sergilenmelidir. Çeşitli posterlere uyum sağlanması amacıyla çeşitli poster tutucular üretilmektedir.

Streç Çerçeve

Poster tutucuların başında streç çerçeve gelmektedir. Çevremizde sık sık gördüğümüz streç çerçeveler, posterleri sergileyerek hizmet vermektedir. Streç çerçeveler şık bir görünüme sahiptir. Bu durum posterin öne çıkmasını sağlamaktadır. Diğer yandan streç çerçevelerin hafif yapısı kullanım kolaylığı sağlamaktadır. İç kenarlarında yaylar bulundurmaktadır. Bu yaylar temiz ve düzgün bir poster sunumu sağlamaktadır. Plastik klipsler aracılığı ile yaylara bağlanan poster rahatlıkla değiştirilebilir ve aşınmaz. İki U askı yöntemi ile üretilmektedir. Bu sayede poster tutucu duvara rahatlıkla asılabilir veya tavandan sarkıtılabilir. Montajının nasıl yapıldığı ürün içerisindeki talimatlarda belirtilmektedir. Streç çerçeveler ağırlıklı olarak reklam posterleri için kullanılmaktadır.

Poster Tutucu

Poster tutucular arasındaki standart tür poster tutucu olarak adlandırılmaktadır. Bu ürün hafif bir yapıda sunulmaktadır. Ürünün hafif olması maliyetinin de düşük olmasına yardımcı olmaktadır. Ekonomik olmasının yanında, dekoratif bir yapıya da sahip olması ürünün çeşitli mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir olmasına olanak tanımaktadır. Askı aparatı bulundurmaktadır. Bu sayede istenilen yerde kullanılabilme özgürlüğü sunmaktadır. Posterin poster tutucuya takılabilmesi için posterin altı ve üzerinden 10’ar milimetre profil içerisine girmektedir. Bu sayede ufak bir fedakarlık aracılığıyla sağlam bir tutuş sağlanmaktadır. Diğer yandan kayar askı aparatı ürünün kullanılmasını kolaylaştırmaktadır. Bu özellikler aracılığı ile dekoratif bir görünümün yanı sıra ekonomik ve zarar vermeyen bir kullanım sağlanmaktadır. Çeşitli amaçlar için tasarlanmış olan posterlerin kullanımına uygundur.

Poster Clamp

Poster tutucu örneklerinin bir diğeri Poster Clamp’tir. Bu üründe streç çerçeve kullanılmaktadır ki, bu durum streç çerçeve özelliklerinin bu üründe görülmesini sağlamaktadır. Yani ürün şık ve hafiftir. Ürünün şık yapısı içerisindeki posterin göze çarpmasını, öne çıkmasını sağlarken hafif yapısı kullanım kolaylığı sunmaktadır. Posterin yaylar aracılığıyla tutulduğu ürün, posterin gergin bir görünümde olmasını sağlamaktadır. Bu ürün için poster yaylara klipsler aracılığıyla bağlanır. Bu durum posterin rahatlıkla değiştirilebilmesini ve kullanım sırasında postere zarar gelmemesini sağlamaktadır. İki U askısı bulunması, ürünün rahatlıkla duvara asılmasını veya tavandan sarkıtılabilmesini sağlamaktadır. Ürünün kullanımı için posterin alt ve üst kısmından 10’ar milimetre profilin içerisine girmektedir. 2000 mm’den uzun 1000 mm’den geniş posterlerle kullanılması tavsiye edilmemektedir.

Poster Fast

Bir başka poster tutucu türü Poster Fast’tir. Poster Fast’in kayar askı aparatı, ürünü dilediğiniz yere asabilmenizi sağlamaktadır. Çift taraflı kullanılması ve posterin yerinden çıkarılmadan başka posterlerle değiştirilebilmesi ürünün en büyük özelliklerini oluşturmaktadır. Takılacak olan posterin üst ve alttan 10’ar mm’lik bölümü profilin içerisine girmektedir. Profile harf baskı yapılabilmektedir ve bu baskının yüksekliği 10 mm’dir. Dönen profilin yanda bulunan tıpaları poster değişimine yardımcı olmaktadır. Ürün, kolay montaj özelliğini kayar askı aparatına borçludur.

Gösterilen sonuç sayısı: 4

ERROR 500 : API KEY INVALID