Ankara Showboard Ürünleri , Display Ürünler , Ankara Reklam
Showboard

Kağıt, bulunduğu günden itibaren insanların çeşitli fikirlerini taşımaktadır. Dolayısıyla kağıdın üzerindeki yük oldukça değerlidir. Ancak kağıdın görüşlerimizi taşımasının yanı sıra, o kağıdı korumak ve sergilemenin de önemi büyüktür. Aksi halde; sergilenilmeyen, paylaşılmayan ve korunmayan kağıdın içerisindeki fikirlerin hiçbir önemi yoktur. Kağıtları, posterleri ve bunlara benzer çeşitli eşyaları sergilemek amacıyla günümüzde showboard üretilmektedir. Showboardlar kağıtların anlatmak istediğini layığı ile anlatabilmesi için onları en uygun şekilde sunmayı amaçlar. Çeşitli amaçlarla oluşturulmuş kağıt, poster vb. bulunduğu için bu amaçlara uyum sağlamak amacıyla çeşitli showboardlar da üretilmektedir.

Universal Showboard

Universal showboardlar geleneksel ve çevremizde görmeye alışık olduğumuz showboardlardır. Kullanımı oldukça basittir. Sunmak istediğiniz kağıdı içerisine rahatlıkla yerleştirebilir ve sergileyebilirsiniz. Universal showboardlar, normal showboardlardan daha dar bir profile sahiptir. Eni 30 mm, derinliği 26 mm’dir. Her ürüne ait anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar sistemi değerli kağıtları da güvenle sergilemenizi sağlamaktadır. Poster şeffaf plastik mandallar aracılığı ile tutturulmaktadır. Bu durum temiz ve zarar vermeyen bir tutuş sağlamaktadır.

Manyetik Universal Showboard

Manyetik universal showboardların ayırıcı özelliği manyetik olmalarıdır. Bu sayede rahat bir kullanım sunmaktadırlar. 30 mm’lik profili ve 27 mm’den oluşan ince kasası ince çerçeve görünümü oluşturmaktadır. Kilit sistemi güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Ayrıca ürünün manyetik yüzü yazılabilir değildir.

Mantar Universal Showboard

Mantar universal showboardlar geleneksel mantar yüzey sunmaktadır. İğne aracılığıyla dilediğiniz kağıdı rahatlıkla asabileceğiniz mantar universal showboardlar kilit sistemine de sahiptir. 30 mm’lik bir profil ile birlikte 27 mm’lik ince bir kasaya sahiptir. Showboardun bu yapısı ince bir çerçeve görünümü vermektedir. Görüntüsüyle dekorasyona uyum sağlamada zorluk çekmemektedir.

9 Mm Klasik Çerçeve

9 mm klasik çerçeveyi küçük bir yazı tahtası olarak tanımlayabiliriz. 12xA4, 9xA4, 6xA4 ve 4xA4 kağıt kapasitesine sahiptir. Dikey ve yatay olarak kullanılabilen ürün oldukça hafiftir ve yüksek bir kullanım pratikliği sunmaktadır. Diğer yandan çerçevenin içerisindeki delikler ve manyetik alanı, istenilen kağıdın kolaylıkla asılabilmesini sağlamaktadır. Hareket edebilen askı aparatı bulundurmaktadır. Bu sayede istenilen yere kolaylıkla asılabilmektedir.

Yazı Tahtası

Yazı tahtası bir başka showboard çeşididir. Siyah ve beyaz zemin ile alınabilmektedir. Çıkarılabilir tahta kalemi ve su bazlı tebeşir kalemi ile kullanılabilmektedir. Oldukça dayanıklı ve sert bir yüzeye sahiptir. Rüzgar ve su geçirmez. Alüminyum çerçeveye ve dört farklı seçeneğe sahiptir. Şık bir üründür. Montajı araç ve gereç gerektirmeden kolaylıkla yapılabilir.

Mantar Pano

Mantar panolar mantar zemini alüminyum çerçeveyle sunmaktadır. Bu durum ürünü şık hale getirmekle birlikte dayanıklı bir kullanım süresi sağlamaktadır. Okul, ofis, ev vb. mekanlarda rahatlıkla kullanılabilecek mükemmel bir ortak aran ürünü olarak ortaya çıkmaktadır. Ürünün montajı için ayrı bir araç gerece ihtiyacı yoktur. V askı aparatı hareketlidir ve istenilen yere kolaylıkla monte edilebilme imkanı sunmaktadır.

Paper Board Çerçeve

Paper board çerçeveler sık mesaj değişiminin yapıldığı ortamlarda ideal bir kullanım sağlamaktadır. Kalın iç çerçeve ve ince dış çerçevesiyle iki renk görünümlü bir çerçevedir. Ürün ile birlikte 9, 6 veya 4 adet A4 kağıdı sergileyebilmeniz mümkündür.

Işıklı Notice Board

Işıklı notice board dış mekanlar için idealdir. Raptiyelerle kullanılır. Ürünün ışıklı olması kullanım alanı genişliği sağlamaktadır. Kilit sistemini barındırıyor olması ise güvenli bir kullanım sunmaktadır.

Showboard Çuha Zeminli

Çuha zeminli showboardlar şık ve renkli bir görünüm sağlamaktadırlar. Raptiye kullanılarak dökümanlar rahatlıkla sergilenebilmektedir. Çeşitli büyüklükteki modelleri bulunmaktadır. Anahtarlıdır ve yatay veya dikey olarak kullanılabilir.

Ofis Panosu

Ofis panoları iç mekan kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Manyetik ve mantar zemin olmak üzere iki zemin türüyle üretilmektedir. Çeşitli boyutlarda da sunuluyor olması her türlü ihtiyacın karşılanmasını sağlamaktadır. Ürün dikey ve yatay olarak kullanılabilir.

Gösterilen sonuç sayısı: 10

ERROR 500 : API KEY INVALID