Ankara Sunum Sistemleri - Display Ürünleri İmalatı
Sunum Sistemleri

Eğitim, konferans, gösteri ve diğer toplantı alanları için görsel işitsel sunum sistemlerini içerir. Sunum sistemlerinin tamamı son kullanıcı düşünülerek tasarlanır ve teknolojik gelişmelerden yararlanılır. Günümüzde birçok sistemler bu tür ihtiyaçları karşılayabilme yeteneğine sahiptir.

Ön ve Arka Projeksiyon Sistemleri

Geniş format LCD ve Plazma düz panel ekranlar, video duvarları ve LED ekranlar dahil en son ekran teknolojisinin kullanıldığı sistemlerdir. Görsel gereksinimleri karşılayacak en uygun türde ve boyutta ekranı belirlemek için üretici firma ve reklam firmaları bu konuda gerekli bilgi ve ekipmana sahiptir.

Akustik Ortam Sistemleri

Akustik ortamın ve ses takviyelerinin ihtiyaçlarının karşılanması için özel olarak tasarlanmış ses sistemleridir. Mikrofonlar ve mikserlerden hoparlörlere, amperlere ve aradaki diğer ekipmanlarından oluşur. Sunum teknolojisindeki en yeni kaynaklarından biridir.

Totemler ve Reklam Sistemleri

Totemler ve reklam panoları dokunmatik ekranlar, duvara monte tuş takımları, el tipi uzaktan kumandalar ve web tabanlı kontroller gibi kullanıcı ara yüzlerine sahiptir. Kullanımı kolay ve kullanıcı dostu sistemlerden oluşur. Son kullanıcıların ihtiyaçlarını ve kısıtlamalarını ve uygulamalarına ve gereksinimlerine uygun olarak geliştirilir.

Birçok reklam firması tüm sunum sistemi donanım ve cihazlarını gerekli alanlara entegrasyonu için kapsamlı kurulum hizmetleri sunmaktadır. Tüm tesisler ve alanlar için her boyuttaki projeyi uygulamak için gereken olanaklara ve kaynaklara sahiptir. Entegre görsel işitsel projelerin her birinin başarısını sağlamak için tasarım ve ekipleriyle kısa sürede sunum sistemleri kurulmaktadır. Bina ve tesis totem gereksinimlerini tanımlayıp mevcut ortamlara uygun gereksinimleri karşılayabilme yeteneğini analiz edebilen reklam firmaları bu hedefleri nasıl karşılayacaklarını belirleyen projeler ve planı tanımlayabilecek uzman ekiplerle çalışırlar.

Proje Sunumu ve Tanıtım Panoları Sistemleri

Projelerinizin geri dönüşünü en üst düzeye çıkaran ve gönül rahatlığı sağlayan kapsamlı bir destek hizmetleri yelpazesidir. Perde ve cihaz ekipmanlarıyla en üst seviyede sunum hizmeti sunar. Ayrıca motorlu ve manuel perdeler de bu hizmetlerde kullanılır.

Projeksiyon Sunum Ekranları

Eğer ihtiyaçlar ekranın farklı yerlere taşınmasını gerektiriyorsa, kalıcı uygulamalar için ya da çok çeşitli taşınabilir ekranlardan elektrikli, manuel ya da projeksiyon ekranları çözümler sunar. Uygulamadan bağımsız olarak, kuruluşlar için mükemmel bir çözüm sunar.

Sunum Ses ve Hoparlör Sistemleri

Bilgilerinizi sunmak için DVD’ler, belge kameraları, İnternet, medya akışı ve PowerPoint ve Excel gibi bilgisayar uygulamalarını kullanarak yönetim kurulu veya sınıflarda, konferans ve toplantılarda teknolojinin avantajlarını sunan sistemlerdir. Kullanımı kolay bir dokunmatik panelden AV ekipmanlarını, ışıklarını, örtülerini ve ekranlarını kontrol eden paneller bulunur. Teknolojiyi basitleştiren, böylece işe en iyi şekilde odaklanmayı sağlar.

Sunum Bağlantı Sistemleri

Kurumsal konferans odalarına, dersliklere ve konferans salonlarına uyarlanmış ürünlerle kurumsal sunum veya sınıf öğrenme deneyimini geliştirmek için montaj ve AV aksesuarlarını içerir. Kampüs haberleşmeleri, konferans salonları, spor salonları, öğle yemekleri ve daha fazlası için, ayrıca özel okullar ile kolej ve üniversiteleri içeren geniş bir kullanım yelpazesine sahip montaj çözümleridir.

Tanıtım Panoları ve Yön Tabelaları

Sesli görsel ekipmanları yanında yön tabelaları da bu sistemlerin bir parçasıdır. Sunumun genel ekipmanları içerisinde entegre edilmesine yardımcı olabilir. Yeni sistemleri kullanıcı dostu ve kullanımı kolay hale getirmek için özel kontrol paneli entegrasyonu sağlanmaktadır. Yön tabelaları büyük alanlarda kargaşayı önler ve doğru bir sirkülasyon sağlar.

Işık Kontrol Çözümleri

Tek bir sınıftan veya salondan oluşan bir yerleşke ya da birçok binadan oluşan bir kuruluşa kadar, eğitim ortamını optimize edebilen ve % 60 ya da daha fazla aydınlatma enerjisi tüketimini tasarrufu sağlayan ışık kontrol çözümleri sistemidir.

Strateji ve Planlama Hizmetleri

Kuruluşların sunum sistemleri çözümünü geliştirmek ve masrafları hafifletmek için bir dizi ayrıntılı tasarım ve planı içerir. Performansı proaktif olarak yönetmek için değerlendirme ve hazırlık hizmetlerini içerir.

Gösterilen sonuç sayısı: 8

ERROR 500 : API KEY INVALID