Ankara Yönlendirme Sistemleri - Display Ürünleri İmalatı
Yönlendirmeler

Dikkat Çeken Ayrıntılar

İnsan zekası görsel, işitsel ve duysal olmak üzere üç grup halinde incelenir. Aldığımız eğitimler, bilgi beceri ve yetenekler kalıcı belleklerde sürekli hale gelmek için bir takım sembolleri beyin kıvrımlarında işaret olarak bırakırlar. İşte bu etapta rol alan yönlendirmeler bir yeri bulmamızda bize yardımcı olurlar. Yönlendirmeleri dikkat çekici kılan özellikleri ilettikleri mesajlar ve resim, harf gibi karakterlerle akıllarda kalıcı olmasıdır.

Yönlendirmeler Ne Amaçla Kullanılır

Bu tarz ürünler, sizlerin aradığınız yerleri kolay bulmanızı ya da dışarıdan sizlere yönelen bireylerin siz ulaşmasını sağlayan tabelalardır. Yönlendirmelerin kullanıldığı alanlardan ilki kapı isimlikleridir. Bunlar küçük çaplı ve portatiftir. Kapı yönlendirmeleri kapıya yapıştırılan ve ya monta edilerek tutturulur. Kapı isimlikleri; evler, apartman dairelerinin girişleri, kamu kurum ve ya kuruluşlarının iç ve dış kısımları, iş yeri, ofis ve şirket gibi alanların iç ve dış kısımları gibi birçok alanda karşımıza çıkar.

Kapı isimliklerinde sadece kişi, yer ve ya bina isimleri yazmaz. Departman bilgileri, örneğin müdüriyet, danışma, resepsiyon gibi bölümlerin belirtilmesinde de oldukça işlevseldir. Yapıldıkları malzemeler dış etkilere karşı dayanıklıdır. Plastik, metal ve ya ahşap maddelerden üretilen isimlikler kalın, italik altı çizili yazım şekilleri, gölgeli ve açık arka plan, açık ve ya koyu renk tonları kullanılarak hazırlanabilmektedir. Bu aparatlara ışık, dekor, hareketli sensör özellikleri ekletebilirsiniz. Otomatik sistemlerle eş güdümlü çalışma özelliği sayesinde enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Duvar yönlendirmeleri de tıpkı kapı yönlendirmeleri gibi sizlere varmak istediğiniz noktaya götürmek için kullanılır. Duvar yönlendirmeleri küçük çaplı olabileceği gibi duvarların büyük bir kısmını da kaplayabilir. Burada önemli olan yönlendirmenin ne amaçla kullanılacağıdır. Bu tip yönlendirmelere isim ve departman bilgilerinin yanında adres ve ya kurum ismi gibi detaylar da ekletebilirsiniz. Bu levhaların görünümündeki farklı geometrik desenler oldukça dikkat çekicidir. Kullanımı, takılması, olası değişiklerde ve ya yıpranma durumlarında çıkarılması oldukça kolaydır.

Yönlendirmeler sadece duvarlar ve ya kapılar ile sınırlı kalmamaktadır. Masaüstü yönlendirmeleri de önceki paragrafta bahsettiğimiz alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle halkla ilişkiler ile uğraşan kamu ve ya özel kuruluşlar tarafından sıklıkla başvurulan masa yönlendirmeleri bireylerin kimlere yöneleceği ve ya nasıl bir hizmete ihtiyaçlarının olduğunu ilk etapta anlamaları bakımından oldukça önemlidir. Masaüstü yönlendirmelerin reklam alanına isim, unvan ve ya departman bilgilerinizi yazabilirsiniz.

Bu tarz yönlendirmeler ek olarak şeffaf ve ya duvar gibi mat alanlarda kullanılan çift taraflı yönlendirme tabelaları da vardır. Bu tabelalar tekli ve ya çoklu alanların tarif edilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Örneğin okullara bulunan sınıflar, hastane servisleri ve şirket gibi birden fazla bölümün tek koridor ve ya tek katta olduğu bölümlerde çift taraflı yönlendirmeler kullanılır.
Çift taraflı yönlendirmelerin şeffaf alanlarda kullanılan çeşitleri ise dışarıdan ve ya içerinden bakıldığında yer yön bulmayı kolaylaştırmak için üretilmiştir. Yukarıda belirtilen kullanım amaçları, kullanım yerleri ve yönlerdirmede kullanılan malzemenin türü bunlar için de geçerlidir.

Yönlendirme Panoları Nerelerden Tedarik Edilebilir

Yönlendirme panoları bu işi yapan reklam ve ya ajans bürolarından ya da online alışveriş sitelerinden temin edilebilir. Ayrıca her türlü ihtiyaç malzemesini satan alışveriş sitelerinin yanı sıra birebir yönlendirme tablosu satış ileri ile uğraşan web sitelerinden de temin edilebilir. Yaptırmak istediğiniz bir ve ya birden fazla yönlendirme tabelalarının özelliklerine karar verdikten sonra online katalogda yer alan modelleri inceleyebilir, seçeceğiniz yönlendirmeleri ortamların duvar ve ya mobilya renklerine ve işin karakterine uyarlayarak dekoratif bir görünüm elde edebilirsiniz. Fiyat bilgisi, ürün tedariki, montaj işlemleri ve merak ettiğiniz tüm diğer konularla ilgili satış temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Gösterilen sonuç sayısı: 5