HEMEN ARA WHATSAPP

En İyi Tabela Çeşitleri Ve Özellikleri Nelerdir?

333 ReklamTabela ÜrünleriEn İyi Tabela Çeşitleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Tabela, işyeri ve dükkanların olmazsa olmazlarıdır. Tabelalar, tanıtım açısından son derece önemlidir. Günümüzde tabela çeşitleri denince oldukça geniş bir yelpaze çıkıyor, karşımıza. Farklı malzemelerle yapılmış çeşitli tasarımları olan tabela çeşitleri müşterilerin memnuniyetini arttırıyor. Tabelalar, firma ya da iş yerlerinin en iyi tanıtım araçlarından biridir. Dolayısıyla, tabelanın kalitesi, görünümü ve estetiği firma ya da iş yerinin hedef kitlesi ile iletişiminde ilk adımdır.

Müşterilerin taleplerini en iyi şekilde karşılamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için birçok çalışma gerçekleştiriyoruz. Talep edilen tabela, hangi sektör için hazırlanacak olursa olsun önceliğimiz elbette tabelanın sağlam, dayanıklı malzemelerden üretilmesini ve firmanın tanıtımının en iyi şekilde yapılmasını sağlamaktır.

Tabela Çeşitleri

Kabartma tabelalar, firmaların en sık tercih ettiği tabela çeşitleri arasındadır. Görselliği ve dikkat çekici oluşu ile dikkat çekmektedir. Elbette, rekabet dünyasında bu önemli bir noktadır. Dijital baskı, günümüzün modernliğini yansıtmakla birlikte sıklıkla talep edilen çeşitlerdendir. Dijital baskı, dijital baskı merkezleri ya da bilgisayar ortamında hazırlanan tasarım ya da fotoğrafların en gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde malzemenin üzerinde el değmeyecek şekilde yapılmasıdır. Bu yöntem ile daha hızlı ve pratik sonuç almak mümkündür.

UV baskı da kullanım alanı oldukça geniş olan bu baskılar son dönemlerde son dönemlerde talebi artmıştır. Bu baskı sisteminde gravür baskı işlemlerinde elde edilmiş olan sonuçlar bire bir oranda elde edilebilir. Bu baskı işleminde 100 ile 600 mikron arası kalınlığı olan tüm ürünler için işlemler rahatlıkla yapılır. Şeffaf PVC ve PVC başta olmak üzere birbirinden farklı metaryel üzerine yapılabilir.

Tabela Çeşitlerinin Özellikleri

  • Tabela malzemelerimiz güneşe dayanıklıdır. Bu özelliği ile güneş ışınları karşısında renkleri solmaz ve tabela üzerindeki baskılar zarar görmez. Başarılı sonuçlar elde edilir.
  • Suya karşı dayanıklılığı yüksektir. Tabelalarımız, yağmur ve benzeri durumlardan olumsuz etkilenmez.
  •  UV baskı sistemi ile yapılmaktadır. Son derece dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Uzun süre renklerin canlılığı ilk günkü özelliğini korur.
  •  Tabelalarımızın baskıları, etiketleri canlıdır. Solgun görüntü vermez.
  • Eğer sökülmek istenirse söküldü yere hiçbir iz bırakmaz. Kolayca sökülebilir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.