HEMEN ARA WHATSAPP

Işıklı Tabela Ankara

333 ReklamBlogIşıklı Tabela Ankara
11 Ocak 2020 Posted by Blog Genel , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Işıklı Tabela Ankara Nedir?

Işıklı Tabela Ankara , firmaların bilinirliğini artırmak, reklam ve tanıtımlarını yapmak için kullanılan materyallerden biridir. Yapımında birçok malzeme kullanılan Işıklı Tabelanın görsel olarak göze hoş gelen, insanları cezbeden birçok çeşidi vardır.

Işıklı Tabela

Işıklı Tabela Ankara Nerede ve Nasıl Kullanılır?

Kullanım alanı çok geniştir. Görselliği yapılandırmak amacıyla yapılışında farklı ışık türleri kullanılarak üretilen Tabela Modellerinden biridir. Işıklı Tabela Ankara; Dış Mekanlarda, Bina Girişlerinde, Çatılarda kullanıldığı gibi İç Mekanlarda da kullanılmaktadır. Bazı tabela modellerinden daha fazla dikkat çektiği için, dikkat çekmek isteyen işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden biridir. Bu sebepten dolayı genellikle işletmeler reklam için ayırmış oldukları bütçeden bir kısmını Işıklı Tabela için sarf ederler. Tanımı bilgi vermek, yönlendirmek ve tanımlamaktır. Genellikle dış mekanlarda belirli olan kalıplar halinde monte edilip kurulan platformdur.

Işıklı Tabela Nasıl Yapılır?

İşletmeniz için uzun ömürlü bir reklam niteliği taşıyan elektronik ortamda firmanızda kullanmak istediğiniz 3D (3 Boyutlu) logonuz veya zevkinize göre tasarlanmış yüzey üzerine ön sunum olarak tasarlanan tabela materyallerinden birisidir. Bu 3 boyutlu çalışma sonunda düşlediğiniz tabela çalışmasına en yakın görselliği yakalamak için ekibimiz üstün bir çaba sarf etmektedir. Görüş ve önerileriniz doğrultusunda pazarlama stratejileriniz ile birlikte sizin için en kullanışlı, en şık ve en uygun olan tabela görselinin seçilmesi ile Işıklı Tabela imalat işlemleri için ekibimiz de tatlı bir telaş başlamaktadır.

Yapımında CNC router cihazı ile alüminyum levhalardan ışıklandırma yapılan logo vb (grafik) ve harfler istenilen ölçülerde ışıklandırılır. Kesilen bu parçaların kenarları yüksek sıcaklık vb. etmenlerle bükülerek, istenilen renklerde boyanmaktadır. Kesim işleminin akabininde Işıklı Tabela Ankara oyma işlemi yapılır ve iç kısımları ışıklandırılır. Işıklandırma yapılan tabela ardından Plexglas üzerine renkli folyolar kaplanır.

Avantajları Nelerdir?

İçeriğine yerleştirilecek olan aydınlatma unsurları ile son derece şık ve görkemli tabelalar oluşturulabilir. Hazırladığımız tabelalar özel bir boya ile boyanması itibari ile dayanıklılığı her zaman ön planda olup paslanma vb. durumlara daha az rastlanır.

Daha önce Yapmış olduğumuz uygulamalarımızdan bazı kareleri bu linkten ulaşabilirsiniz.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by