HEMEN ARA WHATSAPP

Kabartma Harf Tabela

Reklam ve tanıtım çalışmaları konusunda araştırma yapan firmaların tercihi olan tabelalar. Günümüzün gelişen teknolojisi ile beraber artık oldukça farklı modellerde hazırlanıyor. Böyle olunca da firmalar bilindik tarzdaki modelleri kullanmak yerine kendi isteklerine göre en uygun olacaklarına inandıkları Kutu Harf Tabela çeşitleri içerisinden seçimlerini yapıyorlar.

Kabartma Harf Tabela Fiyatları

Kutu harf tabela çeşitleri de bu alanda firmaların en fazla tercih ettikleri tabela modelleri içerisinde yer alıyor. Kutu harf tabelalar hazırlanırken firmalara ait logolar veya isimler, router ve lazer olarak da bilinen özel cihazlar kullanılarak dikkatlice kesilir. Böylelikle de ortaya istenilen tarzda harfler çıkar. Kullanım alanı son derece geniş olan bu tabelalar, farklı sektörlerdeki firmaların tanıtımlarını yapmak için hem iç hem de dış mekanlarda ucuz kutu harf tabela fiyatları adı altında sıklıkla kullanırlar.

Kabartma Harf Tabela Örnekleri

Hazırlanmakta olan kutu harf tabelaların ikinci özelliği ise isteğe göre ışıksız ya da ışıklı şekilde kullanılabilmesidir. Bütün ilginin firmanın üzerine çekilebilmesi adına başta alışveriş merkezleri başta olmak üzere farklı yerlerde kutu harf tabelalar tercih edilebilir. Kutu harf tabelaların kullanılmasındaki sıklıkla ile beraber artık bu alandaki çalışmalar da değişim göstermeye başladı. Firmaların da bundan dolayı kutu harf tabela seçimi yaparken çeşitli konularında üzerinde özenle durmalıdır.

Kabartma Harf Tabela Fiyatları

Hazırlanmakta olan ışıklı pleksi kutu harf fiyatlarına sahip tabelaların ikinci özelliği ise isteğe göre ışıksız ya da ışıklı şekilde kullanılabilmesidir. Bütün ilginin firmanın üzerine çekilebilmesi adına başta alışveriş merkezleri başta olmak üzere farklı yerlerde kutu harf tabelalar tercih edilebilir. Kutu harf tabelaların kullanılmasındaki sıklıkla ile beraber artık bu alandaki çalışmalar da değişim göstermeye başladı. Firmaların da bundan dolayı kutu harf tabela seçimi yaparken çeşitli konularında üzerinde özenle durmalıdır.

Kabartma Harf Tabela Özellikleri

Kutu harf tabela özellikleri ile alakalı yapılacak olan incelemelerde firmaların karşılarına çıkacak çeşitleri dikkatlice değerlendirmeleri, tabelaların hazırlanmasından sonra sorunların ortaya çıkmasını engelleyecektir. Daha öncesinde bu alanda herhangi bir çalışma yaptırmamış olan firmalar ise alanında deneyimli isimler ile görüşerek gerekli olan bilgileri elde edebilirler.

3d Harf Tabela

Tecrübeli kişiler ile kutu harf yapılması ile alakalı hangi süreçlerden geçileceği, materyal seçimi gibi bilgilerin elde edilmesi sonrasında firmalar diledikleri tarzda modelleri elde etmiş olacaklardır. Firmalar genellikle kutu harf tabelaların birbirine benzer şekilde hazırlandığını düşünüyorlar. Gerçekte ise 3d harf tabela, kutu harf tabelaların hazırlanması öncesinde ilk aşamada nerede kullanılacağı ile alakalı bilgi sahibi olunması gerekir. Kutu harfler dış mekanda kullanılmak isteniyorsa, bunun için iç mekanda kullanılandan çok daha farklı ve dayanıklı malzemeler tercih edilmelidir. Yalnızca bu konuya bile dikkat edilmemesi durumunda tabelanın hazırlanmasından sonra kısa bir süre içinde tabela dış etkenlere bağlı olarak zarar görmeye başlayacaktır.

Kabartma Harf Tabela Fiyatları

Materyal ve kutu harf için istenilen yazı tipinin seçilmesi ile beraber artık sıra harfler için router veya lazer ile kesim işleminin yapılmasına gelecektir. Kesilmiş olan harflerin dikkat çekici bir görüntüye erişebilmesi adına kesim işleminin ardından boya yapılmaya başlanır. Boya seçimi ise tabelanın nerede kullanılmak istendiğine bağlı olarak değişim gösterir. Paslanma durumu göz önünde bulundurularak yapılacak boya seçimi sonrasında kutu harflerin renklendirilme aşaması tamamlanmış olur. Kabartma harf tabela ve Kutu harf tabela için kullanılan materyaller genel olarak dekota, alüminyum, pleksiglas, pirinç, köpük, krom, paslanmaz krom gibi materyallerden hazırlandığı için firmalar adına en iyi materyaller rahatlıkla incelenerek seçim yapılabilir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by