HEMEN ARA WHATSAPP

Kapı İsimliği Alüminyum Olmalıdır!
333 ReklamKapı İsimliğiKapı İsimliği Alüminyum Olmalıdır!

Kapı İsimliği Alüminyum Olmalıdır!

Kapı İsimliği Alüminyum olmalıdır konusunda uzman 333 Reklam firmamız modern makineleri ve deneyimli kadrosuyla kapı isimliği imalatı yapmaktadır.

Kapı isimlikleri genellikle plastik, ahşap, metal (paslanmaz çelik, pirinç, alüminyum, çinko, bakır) malzemelerden yapılır. Genellikle bir veya iki satır metin içerir. Kapı isimliklerinin standart formatında, kişinin adı ilk satırda ve iş ünvanı ikinci satırda yer almaktadır. Bazı kuruluşların, iş ünvanını içermeyen isim levhaları talep etmesi de söz konusudur. İş unvanlarını hariç tutmanın başlıca nedenlerinden biri, isim plakasının kullanım ömrünü uzatmaktır. Çünkü kişinin kurum içi pozisyonu değiştiğinde dahi, aynı isim plakasını tekrar kullanmak mümkündür.

Kapı İsimlikleri Nerelerde Kullanılır?

Büro isim levhaları çeşitli büyüklükte olabilse de, en popüler isim plakası boyutu 5,08 cm × 20,32 cm’dir. Kuruluşlarda tutarlılığı teşvik etmek için, kapı isimliklerinde tüm çalışanlar için aynı stil etiketi kullanma eğilimi vardır. Bu standart bir görünüm elde etmeye yardımcı olur. Ofis isim levhaları kar amacı güden kuruluşlarla sınırlı değildir. Birçok kar amacı gütmeyen kuruluşlar ve devlet kurumlarının da kapı isimliği ürünlerine ihtiyacı olmaktadır. İsim levhaları için isimler 333 Reklam personeli tarafından, mekanik gravür, lazer gravür olmak üzere bir dizi işlemle malzemeye kazınmaktadır.

Kapı İsimliği Neden Alüminyum Olmalıdır?

Ofis kapı isimlikleri yaygın olarak plastikten üretilmektedir. Bunun nedeni, plastiğin ahşap ve metale göre ucuz bir malzeme olmasıdır. Peki, bu tercih ne kadar doğrudur? Plastik, öncelikle alüminyuma göre çok daha kısa ömürlü bir tercih olacaktır. İşletmeler ne yazık ki, anlık maliyet hesapları ile en uygun fiyatla işi halletmek istese de; hesabını bilen ve uzun vadeli düşünen işletme yöneticilerinin tercihi alüminyum kapı isimliği olmaktadır. Çünkü alüminyum malzemenin plastiğe oranla sağlamlığı tartışılmazdır. Öte yandan ofis ortamındaki şık detaylar, müşterilerin izlenimlerini olumlu yöne kanalize eder.

Alüminyum kapı isimliği, plastiğe nazaran çok daha profesyonel ve görünüş olarak da daha şık bir duruş ortaya koyar. Şirket imajını önemseyen yöneticilerin tercihi, elbette alüminyum kapı isimlikleri olacaktır. Bazı kuruluşlar yalnızca yönetici pozisyonundaki kişileri kapı isimliklerini alüminyum, diğerlerini ise plastik malzemeden yaptırmaktadır. Bu durum da yukarıda belirtildiği üzere tutarlılık açısından ters bir izlenim ortaya koyacaktır. 333 Reklam olarak; ofisinizden insanlara yansıyan imajınızı, arttıracak tedbirler almak için iç mekan yönlendirme imalatı ile hizmet farklılığı yaratmaya devam ediyoruz.