HEMEN ARA WHATSAPP

Kapı İsimliği Ankara
333 ReklamGenelKapı İsimliği Ankara
2 Nisan 2020 Posted by 333reklam Genel

Kapı İsimliği Ankara

Kapı İsimliği Ankara firmamız tarafından üretilen kapı isimlikleri özellikle hastaneler, okullar gibi kurumlarda kullanılan pleksi, pirinç, alüminyum gibi  malzemeler üzerine baskı yapılarak üretilen iç mekan yönlendirme ürünleridir.

Kapı İsimliği Ankara Müşterilerine Nasıl Yardımcı Olur?

Kapı İsimliği kullanılan Kapılar her yerde özel bir bölme oluşturan yapılardır. Evlerde, iş yerlerinde, ofislerde , okullarda, hastanelerde ve benzeri birçok yerde bulunmaktadır. Resmi dairelerin çoğunun kenarında yönlendirmeler ile neye işaret ettiğini görmüşsünüzdür. Burada anlatılmak istenin o kapıdan geçtikten sonra karşılaşacağınız şeylerdir. Çoğu insan kendi evine dahi çift olarak isim yazdırıyor ya da soy adını simgeleyen isimler veriyor. Günümüzde bu kapı isimliği oluşturma işlemi oldukça basit. Elinizde bunu oluşturmak adına bazı ekipmanların bulunması gerekiyor. Kapı isimlikleri sizlerin işlerini daha da kolaylaştırıyor ve çeşitliliğine göre de göze hitap etme şekilleri değişiyor. Kimisi görsellik açısından tercih ediyorken kimisi de işlerini görmek ve insanları yönlendirebilmek için ihtiyaç duyuyor.

Kapı İsimliği Ankara Firmasının Avantajları Nelerdir?

Yaptırmış olduğunuz kapı isimlikleri  sizlerin yön duygusunu geliştirmede yararlı olacaktır . Aynı zamanda reklam görsel hafızanız sayesinde unuttuğunuz durumlarda hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Kapı isimlikleri bilmediğiniz bir ortama girdiğinizde karışıklıkların önlenmesine neden olacak ve aradığınız bir kişi ya da yeri kolaylıkla bulmanızı sağlayacaktır. Sürekli olarak görevli olan birilerine sormaktansa kendi işinizi kendiniz halletmeniz olağan bir durum olacaktır. Kapı isimlikleri kim olduğunuzu ve yerinizi belirlemede bir numaralı etkendir. Sizlerde yaşamış olduğunuz ve hayatınızı kolaylaştıracağına inandığınız her yerde kapı isimliği kullanabilir karışıklıkları giderebilirsiniz. Aksi halde zorluklarla karşılaşmanız büyük bir olasılık olacaktır.

Kapı isimliği genellikle insanların yaşamlarını sürdürdüğü tüm alanlarda bulunmaktadır. Çünkü yaşamlarını büyük oranda kolaylaştırmaktadır. Herhangi bir iş yerinde bir müdürün bir yemekhanenin bir tuvaletin ya da soyunma odasının yerini kolaylıkla bulmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda okulda iseniz, kolaylıkla sınıfların yerini bulabilirsiniz. Kaybolma riskiniz düşer. Yeni geldiğiniz ve kaybolma riski taşıdığınız, aradığınızı bulamadığınız yerlerde işinizi kolaylaştırarak sizi yönlendirir. Misafirliğe gittiğinizde de aynı şekilde bilmediğiniz daireni üzerinde gördüğünüz kapı isimliği doğru noktaya geldiğinizi simgeler. Tüm bu işleri kolaylaştırmanın yanında görsel açıdan güzellik kattığına inanan bireylerin zevk içinde yaptırmaları normaldir. Son derece kaliteli şekillerde talebe uygun olarak hazırlanmaktadır.

Kapı İsimliği Nerelerde Kullanılır

Kapı isimliği insanların hem hayatını kolaylaştırmakta hem de görsel güzelliği artırmaktadır. Bundan dolayı herkesçe beğenilmekte ve sıklıkla tercih edilmektedir. Biraz öncede bahsettiğimiz üzere insanların yaşam alanına giren tüm bölgelerde kapı isimliği de bulunmaktadır. Her yeri hafızamızda tutabilmemiz mümkün değildir. Ya da unutma olasılığımız oldukça yüksektir. Bundan dolayı kapı isimliklerine ihtiyaç duyarız. Hastanelerde, şirketlerde, okullarda, bürolarda, ofislerde, kaymakamlıklarda, adliyede, ceza evlerinde, apartmanlarda, eğlence merkezlerinde, alışveriş merkezlerinde, karakollarda , belediye binalarında, bankalarda, asansörlerde ve benzeri birçok yerleşim yerinde kapı isimliğine rastlamanız mümkün. Hafızanızda canlanan tüm isimlikleri daha önceden sıklıkla gördüğünüzü hatırlayacaksınız. Bu noktada yapmanız gereken sizlerin de ihtiyacı var ise bir kapı isimliği yaptırmak.

Kapı İsimliği İmalatı Nasıl Yapılır

Kapı isimliği özelliklerine göre yapım aşamalarında da değişiklik gösterir. Kimi baskı ile gerçekleştirilirken kimisi lazer ile gerçekleşir. Genellikle sert bir zemin üzerine gerçekleştirilir ve bu işi yapmak için elinizde makinesinin bulunması gerekir. Baskının ya da lazerin yapılacağı makine işinizi bir hayli kolaylaştıracaktır. Aksi takdirde bu işlemlerin gerçekleşmesi adına el işçiliği yapmak hem yorucu olacak hem de makinenin vermiş olduğu üretim hızına yetişmenize olanak sağlamayacaktır. Bundan dolayı işin ticaretini yapıyor iseniz her adımın başarılı geçmesi adına makineleşmeniz gerekecektir. Aynı zamanda desen veya şekillere göre istenilen her türlü isimlik tasarlanmaktadır. Bu sizin vereceğiniz siparişe bağlıdır. Kapı isimlikleri iç mekan yönlendirme tabelaları olarak da geçmektedir.

Kapı isimliği tasarımları müşterilerin taleplerine göre gerçekleşmektedir. İsimliğinizin nasıl olmasını istiyor ya da hayal ediyorsanız standartların dışına çıkmadan gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle kapı isimliklerindeki dekorasyon el işçiliklerinde oldukça fazla. Fakat makinelerde yapılan çelik üzerine baskı oturtmalarda genellikle sabit modeller bulunmaktadır. Sizlerin vermiş olacağı siparişler doğrultusunda yeni tasarımlarda gerçekleştirilmektedir. Elbetteki insan gücü ve talimatları olmadan makineler tek başına bu işlemleri gerçekleştirememektedir. Evler apartmanlar için hazırlanan isimliklerde genellikle çiftler kendi isimlerini ve soy isimlerini yazdırmayı tercih ederler. Bu yazım sitilini istediğiniz özelliklere göre gerçekleştirebilirsiniz. Genellikle metal ya da altın sarısı renklerde olabilmektedirler. Kapı isimliğini tercih ederek bulunduğunuz bölgeyi daha fazla yaşanılabilir kılabilirsiniz. Böylece işlenir daha da  kolaylaşmış olacaktır.

Kapı İsimliği Ankara Firması Ne Yapmaktadır?

Kapı isimlikleri yaptırmak istediğiniz zamanlarda gitmeniz gereken yerlerden birisi reklam şirketleridir. Reklamcılar genellikle isimlik hazırlar ve beğeninize sunulur. Aynı zamanda sizlerin talimatlarına uygun bir şekilde renk, boyut ve kesim ile sizlere farklılık katar. Bu durumda sayısını belirleyecek olanlarda sizlersiniz. Reklamcıların tasarım konusunda ne kadar gelişmiş teknolojilere ve imkanlara sahip olduğunu hepimiz biliriz. Kapı isimliklerine ister numaralandırma ister yazı yazdırma şansına sahipsiniz. Anlaşmanızı yapmanız halinde toplu alımlarda indirimlerden de yararlanabilme imkanınız olur. Toplu yaşam alanlarında isimliklere her zaman ihtiyaç duyulur. Bir anlık dahi olsa kapılarda isimliklerin olmadığını düşünelim. Tüm karmaşıklıkların belirdiğini görüyor gibiyiz. Bu karmaşıklıkları önlemek adına herkesin hayatını kolaylaştırmak için kapı isimliği tercih ediyoruz.

Kapı İsimliği İçerikleri Nasıl Olmalı?

Kapı isimlikleri içerikleri bulunulan ortama göre değişiklik göstermektedir. Okul için hazırlanan isimlikler ile hastanelerdeki isimlikler elbette bir olmayacaktır. Örnek verecek olursak okullarda sınıfları belirtmek adına harf ve sayılar yer alır. Fakat hastanelerdeki kapıların isimliklerini incelediğimiz zaman doktorların derece ve bölümlerinin aynı zamanda da isimlerinin yer aldığını görürüz. Bu noktada bulunulan ortama göre kapı isimliklerinin de şekli ve içeriği değişiklik göstermektedir. Bazı Kapı isimliklerinde firmanın ya da şirketin logoları da yer alabilmektedir. Yani sadece sayı ve yazı değil logo tasarımları da düzenlenebilmektedir. Her renkte baskı yaptırabilirsiniz fakat altın sarısı, gümüş , siyah ve mavi bu renklerin arasında en çok kullanılanlarıdır.