HEMEN ARA WHATSAPP

Kapı İsimliği Boyutları Ne Olmalıdır?

333 ReklamKapı İsimliğiKapı İsimliği Boyutları Ne Olmalıdır?

Kapı İsimliği Boyutları Ne Olmalıdır? Konusunda uzman firmamız 333 Reklam deneyimli ekibi, modern makineleriyle kapı isimliği imalatında yanınızdadır. Tabela, anlamı gereği üzerinde açıklayıcı, yön gösterici, tanıtıcı, belirleyici, bilgi verici levha olarak tanımlanmaktadır. Bu sebeple günlük hayatımızda tabela her yerde, adımımızı attığımız her alanda karşımıza çıkmaktadır. En çok kullanılan tabelalar arasında ilk olarak kapı isimliği gelmektedir. Kapı isimliği işyerlerinde zorunlu bir kullanım haline gelmiştir. Bir kişinin odasını, yerini ararken bize yardımcı olan en büyük etken olarak yer almaktadır.

Kapı İsimliği Nerelerde Kullanılır?

Kalabalık hayat şartları nedeniyle yapılan apartmanlarda birçok aile ve kişi oturmaktadır. Binalar pek çok kişiye ev sahipliği yaptıkları için aynı binada birden çok daire bulunmaktadır. Evimizi, adresimizi arayan kişiler adına kapı isimliği çok büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Aranılan adres bunun sayesinde kolayca bulunulabilmektedir. Adres bulmada son iş, daire numarasını bulmak olduğu için son adımda kapı isimliğinin önemi ve yardımı büyüktür. Sadece biz evi ararken değil bizi arayan misafirler adına da kolaylık sağlamaktadır. Kurye ve kargoların daire numarasını bulabilmesi adına dışarıdan verilen ev siparişleri için kapı isimliklerinde isim yazması önemli bir avantajdır.

Özellikle kurumsal şirketlerde, holdinglerde ve ofislerde kullanılan kapı tabelaları büyük öneme sahiptir. Buraların dışında hastanelerde, okullarda, aranan kişiyi ya da aranan departmanı bulabilmek adına yine kapı tabelalarından faydalanmaktayız. Dikkat edileceği üzere kapı isimliği boyutları belirli standart küçük materyallerdir.

Kapı İsimliği Boyutları Nasıl Olmalıdır?

En çok 12×25 ile 9×25 boyutlarında masaüstü ve kapı üstü isimlikler üretilmektedir. Daire metal kapı isimliği 15×4 cm ve kapı numarası ise 4×4 cm boyutlarda standart olarak üretilmektedir. Bu ölçülerin dışında özel üretimlerimiz ve imalatlarımız bulunmaktadır.

Hastanelerdeki iç mekan yönlendirme ürünleri aranan klinik, laboratuvar veya doktoru bulabilmek için bize yardımcı olmaktadır. Kapı tabelaları iş yerlerinde daire başkanı, müdür, müdür yardımcısı, mühendis, memur gibi üst düzey çalışanların ayrımını yapabilmemizi kapı isimliği sağlamaktadır. Büyük gözüken ve karışık olan hastanelerde, kurumsal iş yerlerinde, özellikle şirketlerde yer ve yön bulmak oldukça zor olmaktadır. İstenilen bölümü, aranılan yeri ya da odayı bulmak adına sağa sola, oraya buraya, danışmana ya da görevliye sormaya gerek kalmadan kapı yönlendirme tabelaları sayesinde aranan yeri bulmak çok kolaydır.

Bu tabelalar görüntü olarak basittir ama yapımı ve fikir edinmesi o kadar basit değildir. Kapı tabelalarının farklı model, desen, renk ve çeşitleri mevcuttur. Kullanılacak alanın, kullanılacak mekanın, mimarinin özelliklerine göre tabelanın şekline, desenine ve rengine karar verilmektedir. Yapılan tabelanın kalitesi ve kullanım kolaylığı da bu konuda çok önemlidir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020