HEMEN ARA WHATSAPP

Kayan Yazı Fiyatları

Günümüzde firmaların kendilerini en iyi şekilde tanıtmak ve rakiplerinden bir adım önde olmak adına tanıtım çalışmalarına çok daha fazla önem vermeye başladı. Bu aşamada yeterli çalışmaları yapmayan firmalar her ne kadar yüksek kalitede ürünler üretiyor olsa da diğer firmalar bu aşamada tanıtım çalışmalarını çok daha fazla yapıyor olmalarından ötürü kendilerini ön plana çıkartıyorlar. Şimdilerde daha öncesinde olmadığı kadar önemli bir hale gelmiş olan tanıtım çalışmalarında ise kayan yazı tekniği birçok firma tarafından tercih edilmeye başladı. Üstelik bu tekniği tercih eden isimlerin sayısı da her geçen gün ciddi anlamda artış gösteriyor. Böylelikle farklı sektörlerde yer almakta olan isimler de artık kayan yazı tekniklerini farklı yerlerde kullanmayı tercih ediyorlar.

Kayan Yazı Ankara Ostim

Başta açık hava reklamcılığı olmak üzere kapalı alan reklamcılığında da kayan yazı tekniği son derece popüler bir hale gelmiş oldu. Genel olarak kayan yazılar, reklamların elektronik olarak şekil alan hali olarak da tanımlanabiliyor. Firmaların isimlerini duyurmalarındaki en etkili parçalardan biri olarak tanımlanan kayan yazılar ile çok fazla tabelanın yapmış olduğu iş tek bir tabelada yapılabilmektedir. Bu sayede bir yandan çevre kirliliğinin önüne geçilirken diğer bir yandan ise düşük orandaki elektrik harcanması ile tasarruf çalışmaları da gerçekleştirilmiş olmaktadır. İlk üretilmeye başladığı dönemlerde kayan yazıların kullanımları son derece sınırlı oluyordu.

Kayan Yazı Panel

Böyle olunca da kayan yazı çalışmalarını yaptırmak isteyen firmaların karşılarına oldukça az sayıda isimler çıkıyordu. Çıkan bu isimlerin gerek yaptıkları çalışmalar gerekse yapılacak olan çalışmaların karşılığında istemiş oldukları fiyatlar oldukça yüksekti. Böyle olunca da birçok firma ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez asla diledikleri tarzdaki sonuçları elde edemiyorlardı. Daha sonrasında ise firmalar artık bu konu ile alakalı isteklerini ciddi anlamda arttırmaya başladılar. Artışın olması ile de artık kayan yazıları reklamlar için kullanmakta olan isimlerin sayısı da arttı. Böylelikle firmalar da klasik tarzdaki tabela modellerinin yanı sıra tamamen kendi isteklerine bağlı tabela modellerini seçerek bunları kullanmayı tercih ediyorlar. Kayan yazıların hazırlanmasından önce ise dikkat edilmesi gereken pek çok farklı detay bulunuyor.

Kayan Yazı

Bunların başında ise kayan yazılar için boyut belirlemesi geliyor. Klasik tarzdaki tabelaların yanı sıra firmaların isteklerine bağlı olarak da özel boyutlarda tabelalar hazırlanabiliyor. Tabelanın boyutunun belirlenmesinden sonra ise sıra panellerin boyutlarının oluşturulmasına geliyor. Panellerden meydana gelmekte olan kayan yazı tabelalarında isteğe bağlı olarak farklı renkler firmaların kullanımlarına sunuluyor. Bununla beraber doğru yazı fontu, gif resimleri, yazıların animasyon ile oynatılması gibi detaylar firmaların üzerinde durmaları gereken konular içerisinde yer almaktadır. Bu alanda daha öncesinde deneyimli olmayan firmalar, doğru kişiler ile iletişime geçerek akıllarında yer eden tüm soruların cevaplarını alabilirler. Alınan cevaplar sayesinde de kusursuz kayan yazı tekniği kullanılmış olur.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

?>