HEMEN ARA WHATSAPP

Konsept Araç Giydirme
333 ReklamAraç GiydirmeKonsept Araç Giydirme

Konsept Araç Giydirme

Konsept araç giydirme, solventli folyo baskı makinesiyle cast folyoya çıktı alındıktan sonra laminasyon makinesinde üzeri koruyucu laminasyonla kaplanarak yapılmaktadır. Konsept Araç Giydirme Firması 333 Reklam olarak, son teknoloji modern folyo baskı makinelerimiz, kaliteli yapışkan folyo malzemelerimiz ve modern ekibimiz ile kaliteli ve uzun ömürlü araç giydirme hizmetlerini sunmaktayız.

Reklam ve tanıtım çalışmalarının etkili bir şekilde yapılması, hangi sektörde olursa olsun fark etmez firmaların en fazla üzerinde durduğu konular arasında kendine yer bulmaktadır. Çünkü gerekli olan çalışmaların yapılmaması durumunda ne kadar istenmiş olursa olsun fark etmez asla istenilen başarılı sonuçlar elde edilmemiş olacaktır. Bunu bilen firmalar geçmiş dönemlerden itibaren bu tarz çalışmalara oldukça büyük bir özen gösteriyor hale geldiler. Genel olarak reklam çalışmaları söz konusu olduğu zaman firmaların akıllarına öncelikli olarak gelen şeylerin başında klasik tarzdaki reklamlar olabiliyor. Fakat bu reklamlar çoğu zaman istekleri yerine getirme konusunda sınıfta kalabiliyor. Araç giydirme Ankara çalışmaları ise yalnızca son dönemlerde değil aynı zamanda ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir.

Konsept Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Konsept Araç Giydirme; Araç Üzeri Reklam, Araç kaplama, Araba Giydirme olarak da adlandırılır. Araç Giydirme; Cast Folyo diye adlandırılan yapışkanlı PVC ile yapılır. Bu yapışkanlı PVC Cast Folyo’nun kalınlığı 0.05 mm. dir. Cast Folyo’nun çok ince olmasının sebebi; Araç Giydirme işlemi işlem yapılırken, Aracın kanal oluklarına folyonun rahatça esnetilerek pozisyonlandırılmasını sağlamaktır. Bu işlem profesyonel Araç Giydirme ekipleri tarafından yapılmalıdır. Araç Giydirme Araçların üzerine yapılan reklam uygulamasıdır. Araç Giydirme İşleminden Önce Yapılması Gerekenler; Araç Giydirme/Araç kaplama işlemi ( Araç üzeri Reklam Uygulaması ) yapılmadan önce, giydirilecek olan aracın detaylı fotoğrafları çekilir. Çekilen bu fotoğraflar bilgisayar ortamına getirilir ve uygun bir grafik programında tasarımlar alternatifli olarak yapılır. Beğenilen tasarıma göre araç giydirme ( sanal ortamda ) müşteriye onaylatılır. Böylelikle Müşteri Aracını Giydirme yapmadan önceki şeklini bilgisayar ortamında görmüş olur. Bu durumda hem Reklam firması hem de Araç Giydirme /Araç kaplama işlemini yaptıracak olan firma Araç giydirme işlemine başlamadan önce karşılıklı olarak anlaşmaya varmış olur.

Araç Giydirme Firmaları İle Nasıl Çalışılır?

Geçmiş dönemlerde araç giydirme ankara çalışmaları ile alakalı çok fazla yenilik kendini göstermiyordu. Böyle olunca da firmalar ne kadar istemiş olurlarsa olsunlar fark etmez yalnızca bu çalışmalar arasından seçimlerini yapmak zorunda kalıyordu. Şimdilerde ise bu konuda oldukça etkili değişimler kendini göstermeye başladı. Bu çalışmalar neticesinde karşılarına çıkmakta olan sonuçlar ise onlarca farklı şekilde olması ile biliniyor. Yapılacak olan araştırmalar sonrasında da bilineceği üzere artık araç giydirme çalışmaları oldukça farklı şekillerde gerçekleştiriliyor. Günümüzde bu konu ile alakalı araştırmalar yapıldığı zaman da fark edileceği üzere artık onlarca farklı tarzda araç giydirme çalışmalarının yapılmakta olduğunu görmek mümkün.

Böyle olunca araç giydirme Ankara konusunda en etkili çalışmaların nasıl yapılabileceği ile alakalı bilgiler firmalar için büyük bir öneme sahip oluyor. Yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında ortaya çıkabilecek olan kötü sonuçların önüne geçilmesi adına ise dikkat edilmesi gereken pek çok farklı şey bulunmakta. Bunların başında ise konusunda uzman olan kişiler tarafından çalışmaların yapılması geliyor. Her ne kadar artık birçok farklı kişi bu hizmetleri veriyor olsa da firmaların mutlaka konusunda deneyimli olan kişiler ile çalışmaları gerekmektedir. Araç giydirme işlemleri esnasına öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şeylerin başında ne tarz bir giydirme çalışması yapılacağı gelmekte. Her bir araç tarzına bağlı olarak farklı şekilde araç giydirme çalışmaları yapılmaktadır.

Araç Giydirme İmalatı Nasıl Yapılır?

Dolayısıyla öncelikli olarak araç giydirme Ankara işlemleri konusunda ne tarz bir çalışma yapılacağına karar verilmelidir. Bu konuda deneyimli olan kişiler, firmaların isteklerini net olarak belirleyecek ve daha sonrasında da buna en uygun olacağına inandıkları reklam çeşitleri hazırlanmaya başlayacak. Araçların markaları ve modellerine göre alınacak olan ölçüler, çalışmaların eksiksiz olarak yerine getirilmesine yardımcı olmaktadır. Ölçülerin dikkatlice alınması ile beraber artık kısa bir süre içerisinde reklamın çıktısı alınacaktır. Ardından da son aşamada artık aracın istenilen noktasına bu reklamlar yapıştırılmaya başlayacaktır. Her bir işlemin yapılması ile beraber ise artık araç reklam giydirme çalışmaları sonuçlanmış olacaktır.

Araç Giydirme Ölçülendirilmesi Nasıl Yapılır?

Araç Giydirme/Araç kaplama için gelen aracın fotoğrafı çekildikten sonra renkli çıktısı hazırlanır. Bu çıktı üzerine Aracın tüm detaylı ölçüleri not edilir. Bu ölçülerin net olarak alınması uygulamada oluşacak hatayı ortadan kaldırmış olur. Araç Giydirme/Araç kaplama profesyonellik gerektirdiği için yanlış bir ölçü, bütün Araç Baskısını yanlış yapılmasına neden olur. Araç Giydirme işleminin üretimi? Araç Giydirme/Araç kaplama işlemin yapılacağı Aracın ölçüleri alındıktan sonra sıra üretime gelir. Araç Giydirme işinde profesyonel grafikerler firmanın talep etmiş olduğu reklam uygulamasını yaparlar. Araç Giydirme/Araç kaplama işleminin en önemli aşamalarından biri de grafik tasarımdır. Yanlış tasarım yanlış baskıyı beraberinde getir. Yanlış baskı Araç giydirme/Araç kaplama esnasında aracın üstünde çok net bir şekilde kendini belli edecektir. Bu aşamada dikkat edilmesi gereken diğer bir hususta Araç Giydirme/Araç kaplama işlemi yapılacak aracın; dekupe( kesme ) işlemi gerektiren yerlerine (kapı kollarına, kapı aralarına, çıtalara, farlara, fitillere, anahtar deliğine, cam kenarlarına ve arka silecek diplerine) herhangi bir yazının, logonun ve resmin gelmemesine dikkat edilmelidir. Araç Giydirme /Araç kaplama için gerekli ölçülendirme yapıldıktan sonra dijital baskı makinesine iş gönderilir.

Ankara Araç Giydirme Firması İle Nasıl Çalışılır?

Ankara Araç Giydirme Hizmetleri, Reklam çalışmaları günümüzde hiç olmadığı kadar büyük bir önem taşımaya başladı. Çünkü reklam sayesinde firmaların tanıtımları çok daha ciddi anlamda artış gösterecek ve insanlar firma ile alakalı bilgilere çok daha etkili şekilde ulaşmış olacaklardır. Bunu bilen firmalar da artık akla gelecek gelmeyecek olan hemen her türlü reklam çeşidini inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapmaya başladılar.

Ankara araç giydirme hizmetleri çalışmaları, ortaya çıkmış olduğu ilk günden bu yana büyük bir beğeni ile tercih edilen reklam türlerinden bir tanesi olarak görülmekte. Bu işlemin böylesine tercih edilmesindeki en büyük etkenlerden biri ise istenilen hedef kitleye kolaylıkla ulaşabilmesi. Aracın gitmiş olduğu her yerde doğru olarak uygulanmış olan araç giydirme ile beraber artık başarılı bir şekilde reklam yapmak daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor.

Ankara Araç Giydirme Firması İle Çalışmanın Avantajları Nelerdir?

Böylesine fazla biliniyor olmasına rağmen pek çok firma Ankara araç giydirme işlemlerini konusunda deneyim sahibi olmayan kişilere yaptırmayı tercih ediyorlar. Böyle olunca da ortaya çıkan sonuçlar ne yazık ki istekleri karşılama konusunda yetersiz kalıyor. Her ne kadar şimdilerde araç giydirme konusunda oldukça etkili çalışmalar yaptığını söyleyen pek çok farklı yer bulunsa da bunlar arasından seçimin dikkatli bit şekilde yapılması; ilerleyen dönemlerde sorunların yaşanmasının da önüne geçilmesini sağlamış olacaktır. En genel tabiri ile araç giydirme çalışmaları araçların üzerine başarılı bir şekilde uygulanmakta olan reklam çalışmalarına verilen genel bir isimdir. Pek çok kişinin de bildiği üzere reklam sektörü içerisinde birçok farklı mecra bulunmaktadır. Var olan çeşitliliğin doğru şekilde kullanılması sonrasında tanıtımlarını en iyi şekilde yapabileceğini bilen firmalar da tercilerini araç giydirmeden yana kullanıyorlar.

Başarılı bir ankara araç giydirme işlemi için öncelikli olarak dikkat edilmesi gereken şey ise aracın marka ve modelinin dikkatlice incelenmiş olmasıdır. Çünkü üstünkörü bir şekilde yapılacak olan çalışmaların sonrasında araç kaplaması araca tam olarak istenildiği gibi yapışmayacaktır. Daha sonrasında ise sıra tasarım çalışmalarına gelecektir. Firmanın ismi ve logosunun hangi renklerde ve fontlarda olacağı ile alakalı net bilgilerin elde edilmesi adına çalışmaların yapılmasından sonra uygun malzeme kullanılarak baskı işlemi yapılır. Ardından da araca yapıştırılarak işlem tamamlanmış olur.