HEMEN ARA WHATSAPP

Krom Paslanmaz Kutu Tabelaları
333 ReklamİmalatlarımızKrom Paslanmaz Kutu Tabelaları

Krom Paslanmaz Kutu Tabelaları

Krom Paslanmaz Kutu Tabelaları

Krom Paslanmaz Kutu Tabelaları ihtiyaçlarınız için 333 Reklam olarak modern ekipmanlarımız ve deneyimli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kutu harf tabelalar, firma isimlerinin harf harf tasarlanıp, pleksi malzemenin lazerle kesilip kutu harf haline getirilmesi ile elde edilen tabelalardır. Kutu harf tabelalar ışıklı olarak hazırlandığında uzaktan ve akşam karanlığında da rahatlıkla görülebilmektedirler.  Kutu harf tabela kullanımı son dönemlerde ciddi olarak yaygınlaşmıştır. Pleksglastan üretilen tabelalar bunun dışında alüminyum, krom gibi pek çok farklı malzemeden üretilebilmektedir. Kutu Harfler lazer veya cnc router ile kesilmekte ve sonrasında harf şekline getirilmekte ve kesilmektedir. Hazırlanacak olan kutu harf tabelalar iç mekanlarda ve dış mekanlarda sorunsuzca kullanılabilmektedir. Işıklı tabelalar nerdeyse tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Tasarım bakımından güzel ve oldukça çekici olan bu tabelalar alışveriş merkezi, fast food restoranları, plazalar olmak üzere dış mekanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Krom Paslanmaz Kutu Tabelaları İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmalar için kutu harf tabela imalatında ilk iş tasarım işleminin yapılmasıdır. Firmalar ne tarz tabela istediklerine karar verdikten sonra grafik tasarımcılara tabelayı çizdireceklerdir. Ayrıca tasarımdan önce de tasarımda kullanılacak logoları ve firma ismi gibi ön bilgiyi de grafikerlere verdikten sonra tabela tasarımına başlanılmış olacaktır.  Kutu harf tabelanın dayanıklı ve uzun ömürlü olabilmesi için kutu harf imalatında kaliteli malzemelerin kullanılması çok önemlidir.  Bu yüzden kutu harf tabela imalatı yaptırmadan önce ön araştırma yapmanız gerekmektedir. Bunun sonucunda firmanızın bilinirliği en iyi şekilde sağlanacak ve müşteri kitleniz artacaktır.

Krom Paslanmaz Kutu Tabelaların Özellikleri Nelerdir?

Tabela imalatında önemli olan şey, doğru kutu harf tabela firması seçimidir. Aksi halde yapılan tabelalar uzun ömürlü olmaz ve istenilen performansı göstermezler.  Kutu harf imalatında pleksiglas, alüminyum, dekota, paslanmaz krom, pirinç, dekota veya köpük gibi malzemeler kullanılmaktadır. Bir çok işletme kutu harf tabelanın avantajlarından habersizdir. Onlara göre her tabela aynı işi yapmaktadır. Halbuki görüntü kirliliğinin oluşmaması için tabela tasarımına mümkün mertebe özen gösterilmeli, tabela tasarımı kurumsal kimliğinize ve bulunduğunuz sektöre uygun olarak imal edilmelidir. Bu tarz tabelaların boyutları genelde büyük olmaktadır.

Kutu Harf Tabela Fiyatları Maliyeti Ne Kadar?

Kutu Harf Tabela fiyatları, kullanılan malzeme türüne,  tabela boyutlarına ve hizmet verdiğiniz sektöre bağlı olarak değişiklik göstereceği için tabelanın projesi ve çizimi yapılmadan net birşey söylememiz mümkün değildir.

Kutu Harf Tabela İmalatı Firması İle Nasıl Çalışılmalı?

Krom Paslanmaz Kutu Tabelaları, diğer tabelalara nazaran insanlar tarafından daha çok dikkat çektikleri için tercih nedeni olmuşlardır. Tabelanın boyutları büyük olmasına rağmen görünüşleri de zarif şekilde olmalıdır. Aksi takdirde tabela estetikten uzak kalmış olacak ve müşteri hedef kitle artamayacaktır. Bu tabelanızın en kalabalık ortamlarda bile kolaylıkla fark edilmesi bakımından oldukça önemli bir husustur.  Bu yüzden tabelacı iyice araştırılmalı, en az 10 firmadan fiyat teklifi alınıp karşılaştırmalı ve müşteri geri bildirimi yüksek firmalarla çalışılmalıdır.

 

Comments (6)

  1. Kutu Harf Tabelalar Ankara | 333 Reklam Ajansı Ankara

  2. Paslanmaz Kutu Harf İmalatı – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  3. Ankara Kabartma Tabela – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  4. Gaziantep Krom Kutu Harf Tabela – Gaziantep Reklam Firması

  5. Muş Krom Kutu Harf Tabela - Muş Reklam

  6. Ankara Avukat Tabelası – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela