HEMEN ARA WHATSAPP

Led Tabela

333 Reklam333Led Tabela

Led Tabela Nedir?

Led Tabelalar enerji tasarrufu sağlar. Açık hava reklamcılığında Işıklı tabelalarda led kullanılır. Dikkat çekici ve algıda seçiciliği sağlar. Dikkat isteyen tabela türüdür. İşyerinizde reklamını yaptığınız tabelaları ister kırmızı isterse beyaz LED yaptırabilirsiniz. Satır aralığı işlevi sayesinde temizlenmesi kolay ve su geçirmez olmasıdır. Panel sistemleri, çok uygun fiyatlı olmasının yanı sıra, dikkat çekici bir özelliğe sahiptir. Özellikle kalabalık ve işlek caddelerde kullanmak yararlıdır. İnsanlar, kural olarak, gözlerinin önünde duran mağaza, işyeri veya kurumu fark etmeyebilir. Geleneksel tabela reklam sistemlerinden daha uzun ömürlüdür. Bu hizmet kalitesini gösterir. Sınırsız kullanım önemli bir avantajdır. Kurumsal olarak kullanılıyorsa, bilgisayar aracılığıyla şirket bilgilerini veya ürün özelliklerini girebilirsiniz. LED ışıklı tabela kullanılarak yazılacak yazılarda animasyon kullanmak da mümkündür. Bu durumda, reklam için kullanılan panel daha da ilginç olabilir. Mağazadaki hisse senetlerini LED panel tabela üzerinde ilan edebilirsiniz. Böylece, dikkat çekmek, önemli bir müşteri tabanını çekmek, müşteri ve finansal faydalar elde edebilirsiniz. Reklam sektöründe büyük bir yer tutan LED tabelalar, çeşitli ürünleri sayesinde tüm beklentilerinizi karşılayabilir.

Hikayenizi hak ettiği kalite ve etkiyle anlatın. 333reklamdam bir LED Tabela seçin ve sadece ilk gün değil, ömrü boyunca harika görünen ve performans gösteren üstün teknolojinin tadını çıkarın.

İç ve dış mekan dijital tabelalar, benzinlik fiyat tabelaları sunuyoruz. Ürünlerimiz, canlı görüntüler, sorunsuz performans ve sektördeki en iyi renk bütünlüğü sağlar. Başlangıçtan kuruluma kadar, 333ün dahili mühendisliği, yazılım geliştirme, üretim ve destek ekipleri mevcut en iyi görünümlü, en güvenilir ekranı almanızı sağlayacaktır.

LED TABELA P10 NASIL YAPILIR?

İki veri girişi, çıkışı ve bir elektrik güç girişi olan P10 LED panelinin boyutları da istenildiği gibi ayarlanabilir. P10 LED panelin içindeki bağlantılar sağda ve sağda yapılır. Harita üzerindeki HUB12 portallarının sayısı kadar LED tabela yapılabilir. İki renkli bağlantı işlemlerinde, bağlantı noktası girişleri HUB08 olmalıdır. Bundan sonra P10 kontrol edilir ve işaretlenir. Bir panel için 32 genişlik ve 16 yükseklik yeterlidir. Ancak, iki panel yan yana kullanılacaksa, genişlik 64 olmalıdır. Beş parçalı program ekranını kontrol etmek de çok kolaydır. İstenilen metinler ve animasyonlar aracın alan bölümünden eklenebilir. Sistemin zamanı ve çalışması ayar bölümünden belirlenir. Ayrıca kullanılması gereken LED modüllerinin sayısına göre ölçeklendirilebilir.

Led Tabelaların Kalitesi ve Kullanım Alanları

Efekt sayısı ve yüzlerce yazı tipi seçeneği led tabelanın kalitesini belirlemez. LED tabelası yapımında kullanılan tüm programlar ve kontroller neredeyse aynı etkilere sahiptir. Ayrıca, P10 kalite modülü maalesef son kullanıcıların tanımlayabileceği bir kriter değildir. LED  tabela üreten tüm ithalatçılar ve şirketler, kullandıkları ürünün birinci sınıf olduğunu iddia ederlar, ancak P10 modüllerinin kalitesi kullanım sonrasında ortaya çıkıyor. Çünkü LED’lerin ve plastiklerin ömrü yıllar sonrasında ortaya çıkmaktadır.

Ankara Kaliteli Led Panel Yapan Tabelacılar

Satın almadan önce bir örnek görmek isteyebilir  ve tüm panellerin ve LED’lerin ışıklarının aynı parlaklıkta (lümen) yanıp söndüğünü görmek isteyebilirsiniz. LED’ler eşit şekilde yanmazsa, tabela dandiktir, yani iyi kalitede değildir. LED’lerde kullanılan güç kaynağı en abuk arızalanan alternatif elektrikli bir bileşendir. Akım,faz gereksinimi, tabelada kullanılan her P10 modülü için 4 Amper olarak hesaplanacaktır. Buna göre bir AC alternatif akım adapter (güç kaynağı) tercih edilmelidir. Ayrıca, elektrik tesisatının aynı şekilde bağlanması çok önemlidir. Paneller düzenli aralıklarla ve bakır kablo kullanılarak bir güç kaynağına bağlanmalıdır. Tüm panellerin bağlanması ve bir noktadan bir güç kaynağına bağlanması, akımın eşit bir şekilde dağılmasını sağlamaz. Bu da renk tonlarında bir fark yaratacaktır. Bir kablodan geçecek akım miktarı fazla olacağından, aşırı ısınma meydana gelir ve kablo zamanla kopar.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by