HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Ostim Tabela Firması

333 ReklamTabelaOstim Tabela Firması
24 Nisan 2018 Posted by 333reklam Tabela

Ostim Tabela Firması olarak Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarladığımız tabelalar ile fark yaratmaya devam ediyoruz.Ostim Tabela Firması üretimi tabelalar, endüstriyel reklamlar ve kurumsal kimlikler için en çok kullanılan materyaller arasındadır.

Ostim Tabela Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Şirketimizi ilkeli çalışma prensibi ve kaliteli hizmet anlayışı ile hem kurumsal hem de bireysel projeleriniz için güvenle tercih edebilirsiniz. Açık hava reklamcılığı ya da iç mekan için gerekli olan tüm tabela sistemleri ile hizmetinizdeyiz. Açık hava reklamcılığında kullanılan alüminyum ve çelik bazlı ürünleri gerekli akrilik, folyo, boyama ve aydınlatma ürünleri ile birleştirerek hayalinizdeki tabelayı sizin için hazırlıyoruz. Uzman tasarım ekibimiz ile yapacağınız görüşmelerde, istediğiniz ürünü tarif etmeniz yeterlidir. Hayal ettiğiniz şekilde oluşturulacak tasarımlar, siz onay verdikten sonra baskı işlemine geçilecektir. Kurumsal ve bireysel çalışmalar için oluşturulacak ürünlerin tasarımı çok önemli bir konudur. Ostim Tabela için görevli ekibimiz ile dikkat çekmek istediğiniz konu hakkında özel ürünler tasarlayabilirsiniz. Tabela tasarlanmadan önce ne amaçla kullanılacağının belirlenmesi gerekir. Reklam ya da bilgilendirme amaçlı kullanılacak tabelaların rengi hatta yazı tipi bile farklıdır.

Ostim Tabela Firması Neler Vaat Etmektedir?

İnsanların dikkatinin çekilmek istendiği ürünlerde, dikkat çekici renkler ve ışıklar tasarıma dahil edilir. Bilgilendirme amaçlı olan ürünlerde ise verilecek mesajın okunabilir olması önemlidir. İnsanlara gerekli olan acil durumlarda yönlendirme yapacak tabelalar ise genelde led ışıklı ve yanıp sönerek ilgi çekecek ürünler içinden tercih edilir. Bir eczane ya da hastane tabelası led ışıklı, kırmızı ve yeterli büyüklükte olmalıdır. Hayati önem taşıyan bu belirteçlerin uzun ömürlü ve kolay bozulmayan materyaller ile yapılması gerekir. Ostim Tabela olarak tasarımını yapıp, ürettiğimiz tabelaların montajı sonrasında oluşabilecek tüm sorunları ile ilgileniyoruz. Montaj sonrası arıza durumlarında bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bir tabelanın ışıklarının sorun çıkarması,o tabelanın görevini yerine getirmesini engelleyebilir. Kısa süre içinde tamir edilip, devreye alınması gerekir. Bakım ve servis elemanlarımız ile oluşan sorun kısa sürede çözülecektir.

Endüstriyel Reklamcılıkta Tabelanın Önemi

Kurumsal bir şirket için yapılacak reklamların önemi çok büyüktür. Yüksek rekabet ile savaşan şirketler müşterilerinin dikkatini çekmeye ve dolayısıyla satışlarını arttırmayı hedefler. Yapılan kurumsal kimliği tanıtacak ve ürünleri de alıcı ile buluşturacak reklamlar, şirketler için pazarlama stratejisini oluşturur. Ostim tabela ile küçük ya da büyük işletmeleriniz için reklam ve tanıtım danışmanlığı alabilirsiniz. Endüstriyel reklamcılıkta genel olarak perakende satış yapan şirketler ve şubeleri için kullanılır. Şubelerin tanıtımlarını sağlayan reklam ve tabelalar ile şirket kimliği müşterilere tanıtılır. Firmamız şirketinize özel tasarımlar ile kazanç hedeflerinize ulaşmanızda etkili olur. İç ve dış mekan için kullanılan stant ve sergi çalışmaları ile ilgi çekici tasarımlar fark yaratacaktır. Müşterilerin ilgisini çekmek için gerekli olan tüm materyaller kullanılarak, istenilen reklam çalışması tasarlanır.

Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Reklam çalışması materyalleri hazırlanmadan önce gerekli tüm keşif ve inceleme işlemleri, ekibimiz tarafından titizlik ile yapılır. Yerinde yapılan incelemeler ile en kaliteli reklam tabelaları hazırlanır. Ostim Tabela ile yapacağınız iş birlikleri sürecinde hazırlanan tüm tabelalar uzun yıllar kullanılabilen ürünlerdir. Kullanılan kaliteli malzeme ve işinin uzmanı kişiler tarafından hazırlanan tabelalar ile işletmenizin başarısı daha da artacaktır. İnsanlar tarafından dikkat çekmeyen dükkan ya da büyük şirketler yok olmaya mahkumdur. İnsanlar farklı ve dikkat çeken işletmeleri tercih eder. Kurumsal olarak başarılı bir görünüm sergileyen şirketler uzun soluklu bir ticaret hayatı yaşarlar. Tabelada kullanılacak yazı tipi hatta kullanılan renkler bile şirketin algılanan imajını etkiler. Kurumsal ve ciddi bir iş yapan şirketler için hazırlanan tabela ve diğer reklam materyalleri sade ve kaliteli bir imaj verecek ürünler içinden tercih edilir. Ostim Tabela müşterilerimiz için gerekli tasarımı, en uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile oluşturuyoruz.

Cephe Kaplama Tabelaları İmalatı

Cephe kaplama, dikkat çekici yapısı ile son dönemin en çok tercih edilen reklam türlerindendir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda tasarladığımız cephe kaplama ürünleri ile fark yaratmaya devam ediyoruz. Alüminyum kompozit paneller ile üretilen reklam tabelaları çok uzak mesafelerden bile dikkat çeken ürünlerdir. Gün içinde binlerde insan tarafından fark edilen bu reklam tabelaları, reklamı yapılan şirket ya da ürün için en yaralı olan reklam türlerindendir. Cephe kaplama her türlü mimariye uygulanabilir. Şık ve modern yapıda tasarlanan ürünler için potansiyel müşterinin beğenisi hedeflenmektedir. Ostim Tabela olarak biz, ürünlerimizde kaliteli ve modern çizgileri kullanarak tasarım yapmaktayız. Tasarım ekibimiz ile yaptığınız görüşmeler sonucu belirlenen tabela tasarımı, son teknoloji baskı makineleri ile hazırlanır.

Cephe Kaplama Tabelaları İmalatı Avantajları

Alüminyum kompozit malzemeler iç ve dış mekan için kullanılabilen ürünlerdir. Her türlü mekanda rahatlıkla kullanılan bu materyal hem kaliteli görünüm sağlar. Hem de uygun fiyat ile reklam ürünü oluşturulmasını sağlar. Uzun ömürlü olarak kullanılacak reklam ya da tanıtım panelleri için kullanılması akıllıca bir tercihtir. Uzun yıllar hizmet verecek pano ve panellerin dayanıklı malzemeleri kullanarak üretilmesi gerekir. Kompozit paneller bu nedenle son dönemde popüler olarak kullanılan reklam tabelası üretim malzemelerinden biri olmuştur. Ostim Tabela üretimlerimizde bu panelleri kullanmaktayız. Bu ürünler cephe kaplama malzemelere göre daha hafiftir. Montajı ve bakımı kolaydır. Düzgün yüzeylidir. Renk seçenekleri geniş bir yelpazeye sahiptir.

Ürünlerimizin temizliği kolaydır. Bir tabeladan sürekli yüksek verim alınabilmesi için düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Siz de tabela tasarlatma sürecinde iken bu noktaya çok dikkat etmelisiniz. Temiz ve gösterişli bir tabela insanların dikkatini çekerek görevini yerine getirecektir. Dış mekan tabelaları için bir büyük sorun olan korozyona dayanıklıdır. Her türlü hava koşuluna dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü bir kullanım sağlar.
Ostim reklam olarak müşterilerimiz için kaliteli malzemeler ile ürettiğimiz ürünlerimiz ile sektörde büyük bir yer edinmeyi sürdürüyoruz. Müşteri memnuniyeti ön planda tutan şirketimizin sizin için de çalışmaya her zaman hazır olacaktır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.