HEMEN ARA WHATSAPP

Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir
333 ReklamTabelaTabela Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir
5 Haziran 2018 Posted by 333reklam Tabela

Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir

Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir. Tabi ki tecrübeli tabelacıyla çalışmalısınız. 333 reklam yüzlerce firmanın çözüm ortağı olmuştur

Tabela yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir takım unsurlar vardır. Öncelikle ne amaçla tabela kullanacaksınız onu belirlemeniz gerekmektedir. Daha sonra tabelaların boyutları nasıl olmalıdır buna karar vermelisiniz. Ayrıca yazı tipi, eklenecek ayrıntılar, yapıldığı malzeme fonksiyonları bakımından da tabelalardaki çeşitlilik ihtiyaçlarınıza göre artmaktadır. Tüm bunlara karar verdikten alacağınız tabela için web sitelerinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca ahşap tabela, yol tabelası, yön bulmak için kullanılan tabela çeşitleri, ayaklı tabela, ikaz tabelaları da bu çeşitlilik arasındaki yerini almaktadır.

Her müessesenin dışarıdan gelenlere karşı kendini tanıtacak bir tabelasının olması önemlidir. Kişi kurum ve kuruluşların sizlere ulaşabilmesi ve adresinizin bulunması bakımından oldukça kullanışlı ve işlevsel olan tabelalar, aynı zamanda hedef kitleye karşı sizlerin temsilciliği görevini de görmektedir. Örneğin bir optik mağazanız var ve bir tabela yaptırmak istiyorsunuz.

Tabela Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sloganınız olacak mağaza ismi yanına bir gözlük simgesi ekleterek yaptığınız işin sembolünü yansıtıp uzak mesafelerden bile bir optik mağazası olduğunuz mesajını verebilirsiniz. Ya da bir restoran sahibi iseniz, mağaza isim sloganınızın yanına usta bir aşçı figürü ekleterek yiyecek sektöründe olduğunuzu yansıtabilirsiniz. Tüm bu ayrıntılar aynı zamanda etkili ve masrafsız bir reklam oluşturur. Dayanıklı yapısı ile de uzun yıllar kullanılmaya elverişlidir.

Tabela Alırken Doğru Model ve Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

İnsanların ilgisini çekmek için alışveriş firmaları iç ve dış reyonlarında canlı renkler kullanmaktadır. Bu renklerin kullanılmasındaki amaç, ihtiyaçlarımızın canlanması ve bunun sonucunda ilgili mağazaya yönelmemizdir. İşte bu ayrıntı ankara tabelacı tarafından da kullanılmakta ve oldukça işe yaramaktadır. Bu kural daha çok ticari amaçlı tabela yaptıran sektörler tarafından kullanılmaktadır. Öte yandan resmi kurum ve kuruluşlar, anaokulu, lokal, dernek ve ya vakıflar farklı alanlarda da tabela kullanımı şekil, içerik, boyut ve renk seçimi önemlidir.

Size ve sektörünüzün amacına en uygun tabela için sitemizde yer alan modelleri inceleyebilir, müşteri temsilcilerinden fikir alabilir, mekanlarınızın konseptine uyumlu örnekler seçebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına beğendiğiniz ürünü getirtebilir, garanti süresince, kurulum bakım ve onarım seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Ödeme koşullarında ise güvenli, indirimli ve taksitli satın alma seçeneklerini websitemizde de kullanabilirsiniz.