Işıklı Vinil Germe Tabela Arşivleri - 333 Reklam Ankara

Işıklı Vinil Germe Tabela

Işıklı Vinil Germe Tabela, ışık geçiren branda  üzerine dijital baskı yapılıp içine ışıklandırma koyularak şaseye gerilmesi sonucu üretilen tabela ürünüdür.

Reklamcılık sektöründe firmaların vazgeçilmezi olan tabelaların tasarımı ve imalatı tecrübeli tabelacılar tarafından yapılırsa firmanın bilinirlik ve tanıtım çalışmasını başarı ile yerine getirebilecektir. Bu yüzden işini bilen, mesleki birikime sahip tecrübeli tabelacı firmasıyla çalışmanız önemlidir.

Vinil Tabelalar özellikle fast-food restoranlarda tercih edilen tabela türüdür. Bunun yanı sıra hastanelerde,  mağazalarda ve alışveriş merkezlerinde  yaygın olarak kullanılmaktadır. Kullandığı vinil veya branda malzemenin kaliteli ve ışık geçirgenliğine sahip olması tabelanın iyi aydınlatılması ve karanlıkta net gözükmesi bakımından oldukça önemli bir husustur.

Işıklı vinil germe tabelalar, kalabalık ve işlek caddelerde kolaylıkla fark edilebilecek dekoratif ve modern reklam tabelalarıdır. Bu sayede firmanızın bilinirlik çalışması başarılı bir şekilde yapılmış olacak ve müşterileriniz kabul edilebilir düzeyde artaracaktır.

Işıklı vinil germe tabela ürünleri, diğer tabelalara oranla ekonomik ve imalatı kolay reklam ürünleridir. Bu yüzden birçok işletme tarafından tercih sebebi olmayı başarmışlardır. Kullanılan branda, şasi ve diğer malzemelerin kaliteli olmasıyla uzun ömürlü ve dayanıklı bir reklam ürününe sahip olacaksınız. Bu yüzden tabelacı firmanızı iyi seçmenizde yarar vardır.

Işıklı Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmanın keşfi yapılarak cephe ölçüleri alınır. Belirtilen ölçülere göre tabela tasarımı özenli şekilde yapılır. Sonraki aşamada ışık geçirgenliği olan kaliteli vinil veya diğer adıyla branda malzemesi seçilerek üzerine dijital baskı uygulaması yapılır.

Dijital baskı uygulaması yapılan branda malzeme alüminyum şaseye gerilmeden önce şase içerisine led ışıklandırma sistemi tertibatı yerleştirilir. Sonra branda malzeme 4 bir yandan şaseye gerilerek zımba makinesi ile zımbalanır veya alüminyum aparatları yardımıyla germe işlemi yapılır. Zımba ve alüminyum şase yada alüminyum çerçevenin kaliteli olması bu noktada çok önemlidir.

ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com