HEMEN ARA WHATSAPP

Totem İmalatı Ankara
333 ReklamTotemTotem İmalatı Ankara
16 Mart 2020 Posted by 333reklam Totem

Totem İmalatı Ankara

Totem İmalatı Ankara firması 333 Reklam siz değerli müşterilerimizin reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını karşılamak için hassas işçilik ve kaliteli malzeme ile totem imalatını gerçekleştirmektedir. 333 Reklam %100 müşteri memnuniyeti prensibini benimsemiş kurumsal bir şirkettir. Tabela, totem imalatını kendi bünyesinde modern makine ve ekipmanlarla yapmaktadır.

Totem İmalatı Ankara Firması Ne Yapmaktadır?

Firmamız ankarada açık hava reklamcılığına ihtiyaç duyuyan işletmeler için (işletmenin totem vergisini vermesi ve belediyeden izin almaları ön şartıyla) ışıklı ve ışıksız totem ürünü imalatını gerçekleştirmektedir.

Tabela çalışmalarında meydana gelmekte olan gelişmeler ile beraber artık firmalar kendilerini tanıtabilmek adına farklı modelleri incelemekte ve bunların arasından kendi isteklerine en uygun olanlar adına seçim yapmaktadır. Özellikle de konu boyut bakımından büyük olan tabelalar olduğu zaman seçim çok daha zor olabiliyor. Çünkü normalde tabelalar söz konusu olduğu zaman insanların akıllarına boyut bakımından büyük ürünler gelse de Totem İmalatı Ankara gibi ürünler klasik tarzdaki tabelalara oranla çok daha büyüktür. Doğal olarak onlar ile alakalı çalışmalar yapılacağı zaman da çok daha fazla özen gösterilmesi gerekir. Aksi durumda ortaya çok daha ciddi sonuçlar çıkabilecektir.

 

Totemler Nerelerde Kullanılır?

Genel olarak totem tabela modelleri şehirler arası yollarda, açık alanlarda ve cadde kenarlarında kullanılan bir tabela modelidir. Bu tabelalarda boyut ayarlama işlemleri uzaklığa bağlı olarak değişim göstermektedir. Gösterişli bir tabela modeli olan totem tabelalar devlet kurumlarına ait binalar, büyük alışveriş merkezleri ve iş yerlerinin fark edilmesi adına tercih edilmektedir. Büyük boyutlu tabelaların hazırlanması ise klasik tarzdaki tabelalara nazaran çok daha zordur. Bundan dolayı da yapılacak olan çalışmalar esnasında pek çok konuya dikkat edilmeli ve bu alanda deneyimli kişiler ile çalışılmalıdır. Aksi durumda gerçekleştirilecek olan çalışmalar ne yazık ki istenilenleri asla yerine getirmemiş olacaktır. Totem İmalatı Ankara çalışmalarında ilk aşamada dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri, yerinin doğru seçilmesi olacaktır.

Totem İmalatı Ankara Firması Totem İmalatını Nasıl Gerçekleştirir?

Yerin belirlenmesinden sonra ise totem tabelanın yere göre uzunluğu ve büyüklüğü belirlenmekte ve oluşturulan ölçülere göre de tabelalar hazırlanmaktadır. Büyük boyutlarda hazırlanılan tabelaların yerden ciddi anlamda yüksekte olmasından ötürü zarar görme oranları yükselebilmektedir. Bu sorunların oluşmasının önüne geçilebilmesi adına tabelanın güçlendirilmesi için yere beton dökülerek sabitleme işlemi yapılmalıdır. Özellikle rüzgarlı ve fırtınalı havalarda totem tabelalar yıkılma sorunu ile karşı karşıya kalabiliyor. Dolayısıyla bu tarz havalarda tabelaların korunabilmesi adına totem tabela iskeletinde mümkün olduğu kadar dayanıklı ve yeterli düzeyde malzeme tercih edilmelidir. Totem tabelaların bilinen pek çok avantajı bulunmaktadır. Bundan dolayı da günümüzde birçok farklı firma kendilerini tanıtabilmek adına bu tarz tabela çeşitlerini kullanmayı tercih etmektedir.

Boyut ve şekil bakımından ciddi anlamda gösterişli olan totem tabela, çok uzaktan dahi rahatlıkla fark edilebilmektedir. Böylece firmaların marka bakımından tanınırlığı da ciddi anlamda gerçekleştirilebilmektedir. Çünkü doğru şekilde hazırlanmış olan totem tabelalar müşterilerde ve hedef kitlelerde ciddi anlamda merak uyandıracak ve kişileri firmaya yönlendirecektir. Özellikle de şehir merkezi dışındaki alanlarda kullanılacak olan totem tabelalar maliyet bakımından kısa dönem için fazlaymış gibi gelse de uzun döneme bakıldığı zaman kâr oranları rahatlıkla görülebilmektedir. Şimdilerde de totem tabelaların bu alandaki faydalarını gören pek çok firma ve farklı sektörlerin içerisinde yer alıyor olursa olsun fark etmez, kendi isteklerini en iyi şekilde ortaya koyacak olan ankara reklam totem tabela modellerini inceleyerek aralarından seçim yapıyorlar.