HEMEN ARA WHATSAPP

Totem Tabela Neden Tercih Edilmelidir?

333 ReklamGenelTotem Tabela Neden Tercih Edilmelidir?

Tercih etmenin birden çok nedeni bulunmaktadır. Her şeyden önce firmanızın veya işletmenizin logosunu firma girişinde bulundurma imkanı sunar. Yer ve konum özelliği sağlar. Firmanıza ait totem tabela adres tariflerinde kullanılır, sokak tanımlamalarında tarif edilir ve en önemlisi doğru adrese gelindiğini belirtir.

 Dış Mekanlarda Işıklı Totem Tabelalar

Alüminyum, pleksi, polikarbon, vinil ve alüminyum kompozit gibi malzemelerden üretilmektedir. Genellikle iş yerlerinin girişine takılmaktadır, eğer bahçe ve alan büyük ise görünür bir yere de montajı yapılabilir. Bunun yanı sıra otoyol kenarlarına ve şehirlerarası yollara da takılmaktadır; ışıksız ya da ışıklı olabilir. Işıklı olanlar florasan veya led ile aydınlatılmaktadır. Dış mekandaki çoğu tabelamız güneş enerjisi ile kendi enerjisini üretmektedir. Kabartma kutu harf totem tabela gibi çeşidi de mevcuttur. Bu tabela birçok şekilde dizayn edilerek üretilirken genelde yüksek ve kalın çelik borular üzerine oturtulmuş kutu kasetten oluşmuş reklam şekline totem tabela denilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi yerden yüksekliği, ölçüsü ve konum açısından görünebilmesidir.

İmalat ve Montajında Firma Tecrübesi

Türkiye’nin reklam ve tasarım sektöründe yıllardır emin adımlarla ilerlemekte ve hizmet vermekteyiz. Geniş ürün portföyü ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız. Tecrübeli ve uzman kadromuzla her ebat ve boyuttaki direkli totem tabelaların imalatını yapmaktayız. Bu tabelanın imalatını yaparken tabelanın büyüklüğüne uygun olarak yapılacak statik hesaplamalara göre malzeme seçimi yapmaktayız. Hava ve iklim şartlarını düşünmekteyiz.

Yağmur, rüzgar ve her türlü hava şartlarına karşı uzun yıllar boyunca sağlamlığını ve işlevselliğini koruması firmamız adına çok önemlidir. Firmamız müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek çok ekonomik ürünler üretmektedir. Ayrıca süratli, hızlı, kaliteli ve zamanından önce teslim ayrıcalığını da müşterilerine sunmaktadır.

Totem Tabela Nerelere Konulur?

Açık hava reklam sektörünün vazgeçilmez tabelalarından bir tanesidir. Yol kenarlarına, işyerlerinin girişine, otobanlara, şehirlerarası yollara konulur. Uzak mesafeden görünmek için tercih edilir. Ayrıca bu tabelalar açık arazilerde, mağaza önlerinde, çok yüksek olmayan tepelerde, park alanlarında, site girişlerinde kullanılmaktadırlar.

Günümüzde hemen hemen birçok firma tarafından totem tabela ürünlerimiz tercih edilmektedir: eczane, restoran, lokanta, otel, benzin istasyonu, bina-apartman-site direkli tabelaları gibi daha pek çok alanda tercih edilen reklam modelidir.

TOTEM VE YOL PANOLARI YAPIMI

Totem ve yol panoları firmaların kendilerini müşterilerine ve hedef kitlelerine en iyi şekilde tanıtmak adına kullanmakta olduğu tabela modelleri arasında kendine yer bulmaya devam etmekte. Ancak buna rağmen kimi firmalar bu konuda yaptıkları yanlış araştırmalar sonrasında çok fazla kişiye hitap edebilecekken klasik tarzdaki reklam panolarını kullanarak oldukça kötü sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilecektir. Halbuki totem ve yol panoları ile birlikte Ankara grafik tasarım bünyesinde hazırlanmış olan panolar istenilen yerlere hiçbir sorun çıkmadan monte edilecek ve bu sayede arzu edilen dikkat çekme işlemini başarılı bir şekilde yapmış olacaktır. Şimdilerde ise hangi sektörde olunursa olunsun fark etmez firmaların büyük bir kısmı bu konuda başarılı çalışmaların yapılabilmesi adına alanında deneyimli olan kişiler ile iletişime geçmek istiyorlar.

YOL PANOLARI ANKARA

Aksi bir durumda yani gerekli olan araştırmalar yapılmadan bu tarz tabelalar hazırlanmaya başlayınca ortaya çıkan sonuçlar istenilenden çok daha farklı olabilecektir. Ağırlıklı olarak okullar, firmaların giriş kısımları, akaryakıt istasyonları gibi alanlarda kullanılan bu tabelalar pek çok değişik materyalden hazırlanabilmektedir. Birçok firma materyal seçimi konusunda oldukça ciddi hatalar yapmaktadır. Halbuki nerede kullanılmak istenildiğine bağlı olarak doğru tarzdaki materyalin seçimi oldukça büyük bir öneme sahiptir.

YOL PANOLARI REKLAM ÇALIŞMASI

Firmaların bir kısmı totem ve yol panolarının üzerinde kendileri ile alakalı birçok bilginin bulunmasını arzu etmektedirler. Bu tarz bir istekte bulunuluyorsa panonun mümkün olduğu kadar enine doğru geniş hazırlanması önemlidir. Bunların tersine yalnızca marka ya da firma isim ve logolarının bulunduğu panolar hazırlanmak isteniyorsa; uzun ve orta boylu totem ve yol panoları tercih edilebilecektir. Panonun materyali ve boyutları konusunda fikir birliğine varılmasının hemen ardından artık renk belirleme işlemi yapılabilecektir. Bilindiği üzere bu tarz panolar genel itibari ile uzun süreler boyunca kullanılması adına hazırlanmaktadır. Renk seçimi ile birlikte aynı zamanda boya kalitesi de önemlidir.

Başarılı bir totem ve yol panosu hazırlanmak istendiği zaman boyanın istenilen tüm istekleri yerine getirmesi önemlidir. Firma yetkilileri ile yapılacak olan görüşmeler sonrasında eğer gerekli görülüyorsa düzenlemeler yapılır ve hemen ardından da çalışmalara başlanır. Kısa sürede yapılacak ankara yol panoları hazırlık aşamaları sonrasında ise artık panolar montaja hazır hale gelmiş olacaktır.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by