HEMEN ARA WHATSAPP

Totem Tabela Neden Tercih Edilmelidir?

333 Reklam333 ReklamTotem Tabela Neden Tercih Edilmelidir?

Tercih etmenin birden çok nedeni bulunmaktadır. Her şeyden önce firmanızın veya işletmenizin logosunu firma girişinde bulundurma imkanı sunar. Yer ve konum özelliği sağlar. Firmanıza ait totem tabela adres tariflerinde kullanılır, sokak tanımlamalarında tarif edilir ve en önemlisi doğru adrese gelindiğini belirtir.

 Dış Mekanlarda Işıklı Totem Tabelalar

Alüminyum, pleksi, polikarbon, vinil ve alüminyum kompozit gibi malzemelerden üretilmektedir. Genellikle iş yerlerinin girişine takılmaktadır, eğer bahçe ve alan büyük ise görünür bir yere de montajı yapılabilir. Bunun yanı sıra otoyol kenarlarına ve şehirlerarası yollara da takılmaktadır; ışıksız ya da ışıklı olabilir. Işıklı olanlar florasan veya led ile aydınlatılmaktadır. Dış mekandaki çoğu tabelamız güneş enerjisi ile kendi enerjisini üretmektedir. Kabartma kutu harf totem tabela gibi çeşidi de mevcuttur. Bu tabela birçok şekilde dizayn edilerek üretilirken genelde yüksek ve kalın çelik borular üzerine oturtulmuş kutu kasetten oluşmuş reklam şekline totem tabela denilmektedir.

Dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi yerden yüksekliği, ölçüsü ve konum açısından görünebilmesidir.

İmalat ve Montajında Firma Tecrübesi

Türkiye’nin reklam ve tasarım sektöründe yıllardır emin adımlarla ilerlemekte ve hizmet vermekteyiz. Geniş ürün portföyü ve saygın referanslarıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duymaktayız. Tecrübeli ve uzman kadromuzla her ebat ve boyuttaki direkli totem tabelaların imalatını yapmaktayız. Bu tabelanın imalatını yaparken tabelanın büyüklüğüne uygun olarak yapılacak statik hesaplamalara göre malzeme seçimi yapmaktayız. Hava ve iklim şartlarını düşünmekteyiz.

Yağmur, rüzgar ve her türlü hava şartlarına karşı uzun yıllar boyunca sağlamlığını ve işlevselliğini koruması firmamız adına çok önemlidir. Firmamız müşterilerine verdiği hizmetleri referans kabul ederek çok ekonomik ürünler üretmektedir. Ayrıca süratli, hızlı, kaliteli ve zamanından önce teslim ayrıcalığını da müşterilerine sunmaktadır.

Totem Tabela Nerelere Konulur?

Açık hava reklam sektörünün vazgeçilmez tabelalarından bir tanesidir. Yol kenarlarına, işyerlerinin girişine, otobanlara, şehirlerarası yollara konulur. Uzak mesafeden görünmek için tercih edilir. Ayrıca bu tabelalar açık arazilerde, mağaza önlerinde, çok yüksek olmayan tepelerde, park alanlarında, site girişlerinde kullanılmaktadırlar.

Günümüzde hemen hemen birçok firma tarafından totem tabela ürünlerimiz tercih edilmektedir: eczane, restoran, lokanta, otel, benzin istasyonu, bina-apartman-site direkli tabelaları gibi daha pek çok alanda tercih edilen reklam modelidir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.