HEMEN ARA WHATSAPP

Uv Baskı

333 ReklamUv Baskı

UV Baskı

U.V. baskı  (ultraviole baskı)  tekniği, güneş ışığına dayanıklılığı ile baskı çalışmalarının kurumasını kısıtlamak amacı ile kurutma süresini 1 sn.’den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar. UV Baskı sistemi ile gerçekleştirilen baskı malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdırlar.

Uv Baskı Ankara Dijital Baskı Etiket Metal Etiket Ankara Uv Baskı Ostim Asansör Etiketi Ultraviyole kaliteli baskıUV baskı sistemi bir çok malzemeye UV kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlıkla ve sorunsuz baskı yapılabilir. Kontrol panel etiketleri, leksan film, kağıt, şeffaf, opak çıkartma, alüminyum etiketler, ürün üzerine kullanma talimatları başta olmak üzere geniş bir uygulama çeşitliliğini desteklemektedir.

UV Baskı Makinesi ile 0,22-1,00 mm kalınlıkta sert ve yumuşak tüm malzemeler üzerine baskı yapılabilmektedir.

 • Pvc BaskıFarkını belli eden üründür, çeşitli malzemelerle birlikte uygulama yapılıp sunulabilir.
  U.V. baskı ile uyumu yüksektir.
 • Sticker BaskısıFarklı alanlarda, her tarz ürüne sıvama yoluyla uygulanan çeşitli renk ve desenlere sahip üründür.
 • U.V baskı; netliği ve tutuculuğuyla malzemeyi tamamlayan baskı tekniğidir.
 • Metalize BaskıOpp malzeme yumuşak ve esnek malzemedir. Kıvırma ve yapıştırmaya daha uyumludur.
 • Her alanda kullanıma açık bir malzemedir. Ultraviyole baskı ile uyumu güçlüdür, netliği ve tutuculuğu yüksektir.
 • Jakron ve Bez Üzerine Baskıİç-dış cephede kullanılan araçların, vitrin camlarına vb. yerlerin üzerine dışarıdan yapıştırılan üründür.
 • U.V. baskı tekniği ile soğuğa ve güneş ışınlarına maruz kalsa da maksimum bir yıl boyunca solmama garantisine sahiptir.
 • Aydınger Üzerine BaskıAydınger üzerineUV baskı tekniği ile kalıcı, net baskı uygulanır.
 • Yumuşak Malzeme ve Opp Üzerine BaskıBez, jakron, kumaş, saten çıkartma, yırtılmaz malzeme vb. ürünlere UVbaskı tekniği ile kalıcı, net baskı uygulanır.

 • UV BASKI ETİKET ANKARA

  Şimdilerde pek çok farklı sektörde kullanılmakta olan UV baskı etiket, özel olarak üretilmekte olan ve güneş ışığına karşı son derece fazla dayanıklılık süresi olan ve boyanın kurutma süresinin 1 saniyenin altına inmesini sağlayan ve tüm bu işlemlerin özel olan taşıyıcılara sahip olan kurutma makineleri ile yapılmakta olduğu bir etiket türüdür. Bu etiketler için kullanılmakta olan boyalar, sahip oldukları özelliklerinden ötürü başta güneşte solma gibi basılı olan materyale zarar verecek olan faktörlerin tamamı ortadan kaldırılmış olacaktır. Genel itibari ile bu baskı sistemi metin, çizim ve fotoğraf baskısı için uygun çözümler arasında kendine yer bulmaktadır. Kullanılacak olan UV kurutma sistemi istenilmiş olan oranda ve sayıda renkler ile arzu edildiği şekilde sorunsuzca baskılar yapılabilmektedir.

  ANKARA UV BASKICI ETİKET

  Oldukça geniş bir alanda kullanılabilmekte olan UV baskı etiket ve ambalaj ürünlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bilindiği üzere dış ortamlarda sıradan etiketler kullanıldığı zaman, vakit geçmeye başladıkça renklerde solmalar, etiketleri ürünlerin üzerinden kalkması, sudan etkilenmesi gibi birçok farklı durum kendini göstermiş olacaktır. Ancak UV baskı ile beraber bu durum ciddi oranlarda ortadan kaldırılmaya başlanacaktır. Öyle ki ürünler en son kullanıcının eline geçene kadar ki süreç içerisinde etiketlerin üzerinde deformasyon söz konusu olmayacaktır. Bununla beraber müşteri eğer ki etiketi ürünün üzerinden sökmek isterlerse, etiket hiçbir sorun çıkmadan tamamen ürünün üzerinden rahatlıkla çıkartılmış olacaktır.

  Günümüzde artık firmalar kendilerini hedef kitlelerine en iyi şekilde tanıtmak adına ciddi oranlarda araştırmalar yapıyorlar. Geçmiş dönemlerde baskı konusunda firmaların karşılarına çıkmakta olan seçenekler son derece azdı. Bundan dolayı da ne kadar istenmiş olursa olsun fark etmez, yalnızca bunlar arasından seçimler yapılmak zorunda kalıyordu. Ancak daha sonrasında bu konuda oldukça etkili çalışmalar yapılmaya başlamış durumda. Dolayısıyla firmaların müşterilerine ve hedef kitlelerine en iyi şekilde ulaşması adına dikkat etmeleri gereken pek çok farklı detay bulunmaktadır. Bunlara gerekli olan özenin gösterilmemesi sonrasında ortaya ciddi sorunlar çıkacağını bildiği için araştırmalarını çok daha dikkatli bir şekilde yapmaya özen gösteriyorlar. UV baskı Ankara da yine bu araştırmalar arasında kendine yer buluyor.

  Uv Baskı Ankara Dijital Baskı Etiket Metal Etiket Ankara Uv Baskı Ostim Asansör Etiketi Ultraviyole kaliteli baskı

  Yapılacak olan UV baskı etiket, 100 ila 600 mikron arasındaki kalınlığa sahip olan ürünler için rahatlıkla yapılabilmektedir. Böylece istenilen ürünlerin tamamı için UV baskı etiketlerin basılması işlemi yerine getirilmiş olacaktır. Etiket basımı öncesinde dikkat edilecek olan en önemli detaylardan bir tanesi grafik tasarımıdır. Tasarımın doğru olarak yapılması sonrasında ise renklendirme ve hemen ardından baskı işlemlerine sıra gelecektir. İlerlemekte olan teknoloji ile beraber artık insanların istediklerini onlara vermeyi hedeflemiş olan etiket sektörü içerisinde firmaların yapmaları gereken en önemli şey, kendi isteklerini karşılayabileceklerini düşündükleri ürünleri seçmek olmalı. Böylece yapılacak olan baskı işlemi sonrasında ortaya firmayı en iyi şekilde yansıtacak olan ürünler çıkmış olacaktır.

 

Uv Baskı Ankara Dijital Baskı Etiket Metal Etiket Ankara Uv Baskı Ostim Asansör Etiketi Ultraviyole kaliteli baskı

Dijital dünyanın her geçen gün gelişmeye başlaması ile beraber artık firmaların isteklerini en iyi şekilde yerine getirmek adına birçok farklı çalışma yapmaya başlamış durumda. UV baskı Ankara ile beraber de artık hangi sektörde olursa olsun fark etmez, kendilerini ve ürünlerini en iyi şekilde tanıtmak adına ne yapmaları gerektiğini net olarak bilgi sahibi olabiliyorlar. UV baskı teknikleri ilk ortaya çıkmış olduğu günden bu yana büyük bir ilgi ile tercih edilmekte. UV baskı tekniği ile beraber istenilen her türlü yüzey üzerine başarılı şekilde baskı yapmak da mümkün olacaktır.

 

Bilgisayar ortamından aktarılacak olan data ile alakalı baskıda kullanılacak pigmentlerin ultraviyole ışınları aracılığı ile kurutularak yüzeye tutunması işlemine verilen isim olan UV baskı Ankara çalışmaları sırasında her bir detayın üzerinde dikkatli bir şekilde durulması gerekmektedir. Bilindiği üzere ultraviyole baskı tekniği; yapılacak olan baskının karşı karşıya kalacağı güneş ışığına karşı dayanıklılığı sayesinde baskı çalışmalarını kurumasının kısıtlanması amacı ile kurutma süresinin 1 saniyenin altına inmesi ve bununla beraber de sahip olunan boya özelliklerinden ötürü güneşte solma tarzında baskıya zarar verebilecek olan sebeplerin ortadan kaldırılması sağlanmış olacaktır. Kullanılacak olan UV baskı sistemi ile beraber gerçekleştirilecek olan baskı malzemesi başta su gibi maddelerden etkilenmeyecek, ofset baskı ile basılacak malzemelere oranla çok daha dayanıklı hale gelmektedir.

Gerçekleştirilecek olan UV baskı Ankara işlemlerinin pek çok farklı avantajı bulunmaktadır. Bu avantajları dikkatli bir şekilde inceledikten sonra da ne tarzda bir baskı yaptırmak istediklerine net olarak karar vermiş olacaklar. Tüm detayların üzerinde dikkatli bir şekilde durulması ile beraber ise oldukça kısa süreler içerisinde baskı işlemlerine başlanmış olacaktır. UV baskı sistemlerinin kullanılması sonrasında etiketler çok daha uzun süreler boyunca ilk günkü canlılığını korumayı başarmış olacaktır. Bununla birlikte eğer sökülmek istenirse herhangi bir sorun ile karşılaşılmadan bulunduğu yerden sökülecek, arkasında da bir iz bırakmayacaktır. Böylece firmalar başta etiket olmak üzere her türlü baskı için bu tekniği rahatlıkla kullanabileceklerdir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by