Konsept Araç Giydirme Arşivleri - 333 Reklam Ankara Araç Giydirme

Konsept Araç Giydirme

Konsept araç giydirme, cast folyo üzerine dijital baskı makinesi ile solventli dijital baskı yapılarak konseptli tasarımlı folyo malzemenin baskı yapılan kısmına laminasyon yapılır. Cast folyo malzemenin araç üzerine sıcak havayla uygulanmasıyla araç giydirme uygulaması yapılmaktadır.  Sonraki aşamada konsept tasarım için pleksi veya pvc malzeme parçaları cncde kesilerek araç üstüne yapıştırılır.

Konsept araç giydirme firmanızın gezen reklamıdır. İyi yapılmış bir araç giydirme ile aracınız üzerinden tanıtım ve reklam çalışmalarını başarıyla yürütebileceksiniz.

Konsept araç giydirme işleminde de arka cephenin boş bırakılması sürücülerin dikkatini dağıtmaması açısından önemlidir ve arka cephenin kaplanması da yasal bir uygulama değildir.

Araç giydirme uygulamasının hem firmalar hem de bireyler için farklı farklı yararları vardır. Şirketler için en ekonomik reklam türlerinden biridir. Uygun fiyata yaptıracağınız araç giydirme ile reklamınız sizin ile her yere gelir. Reklamı bu şekilde diğer insanlara ulaştırmanın maliyeti sıfırdır. Sektörün reklam fiyatları ile bu yöntem karşılaştırıldığında Ankara araç giydirme farkını ve ekonomik yapısını siz de rahatça görebilirsiniz. Ayrıca reklam çalışmanızın sürekli insanların vakit geçirdiği trafiğin içinde görülmesi marka kurumsallığını ve itibarına da olumlu bir etki sağlar.

Markalar dışında şahsi arabalar için de ekonomik bir renk değiştirme yöntemidir. Arabanızın rengini istediğiniz gibi yapabiliriz. Bu sayede arabanızın boyası dış etkenlere karşı korunur. Farkı ve dikkat çekici olmanın yolunu arayan sürücüler için fark yaratan tasarımlar ile sorunsuz bir hizmet sağlıyoruz.

Ankara araç giydirme olarak biz, yılların tecrübesi ile kusursuz tasarımları müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Türkiye’nin en önemli markalarının ve şirketlerinin araç giydirme uygulamalarını büyük bir özen ile yapıyoruz. Siz de kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com