Tam Araç Giydirme Arşivleri - 333 Reklam Ankara Folyo Baskı

Tam Araç Giydirme

Tam araç giydirme aracın tamamının folyoyla kaplanması işlemidir. Bu işlem sonracında aracın rengi tamamen gizlenmiş veya kapatılmış olunmaktadır.

Ankara araç giydirme bir markanın en önemli reklam çalışmalarından biridir. Sokak aralarında, caddelerde hatta park halindeyken bile araçlar sayesinde reklamınızı yapabilirsiniz. Bir araca markanızın logosunu, ismini veya görselini baskı yaptırdığınızda başarılı reklam çalışmaları yapabilirsiniz. Marka bilinirliğini arttırmak ve aracınızın görünümünü iyileştirebilmek için araç giydirme yaptırabilirsiniz. Araç giydirme birkaç şekilde yaptırılabilir. Bunlar; bölgesel (lokal) araç giydirme, komple araç giydirme ve renk değişimidir. Komple araç giydirme işlemine quadro araç giydirme de denilir.

Tam araç giydirme; aracın görünen tüm yüzeyinin kaplanması ile yapılır. Bu uygulama istenen herhangi bir araca yapılabilir. Aracınızın tamamını markanızın görselleriyle çevirebilirsiniz. Bu işlemde aracın tüm aksesuarları çıkarılarak en ince noktasına kadar kaplama yapılır. Firmanızın ismi, logosu, marka tanıtım görselleri tamamen aracın yüzeylerine kaplanır. Ankara araç giydirme bölgesel olarak aracın belirli alanlarına yapılan çalışmadır. Aracınızın istediğiniz bölümüne marka reklamınızı yapabilirsiniz. Bazı insanlar ve firmalar aracın tamamını değil bir kısmını kaplatır. Renk değişimi de aracın istenen yerlerinin renginin değiştirilmesidir. Araç giydirme yaptırmak firmanızın ne kadar kurumsal olduğunu göstermektir. Özellikle komple araç giydirme ile aracınızın kurumsallığını belirtebilirsiniz. Yolda ilerleyen aracın her yerinden görünen marka bilgileriniz sizi bilinir kılar.

Tam Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Araç giydirme ya da araç kaplama cast folyo ile yapılır. Normal folyo yerine cast folyo kullanılmasının birçok nedeni vardır. Cast folyo metalin üzerinde başarılı bir tutuculuğa sahiptir. Yani araçların kaplaması daha kalıcı olur. Ayrıca normal folyoya göre daha ince ve esnektir. Çok sıcak ve çok soğuk havada dayanıklılığı sağlamdır. Araç kaplamada pvc cast folyo ürünü kullanılır. Pvc kullanılmasının nedeni de yine ekstrem koşullara olan dayanıklılığıdır.

2 Ekim 2018
Tam,Araç,Giydirme,Ankara

Tam Araç Giydirme

Tam araç giydirme aracın bütünüyle cast folyo ile kaplanmasıdır. Hazırlanılan folyo malzeme araca uygulanarak aracın orjinal rengi kapatılır. Araç Giydirme Firması 333 reklam olarak aracınız için […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com