HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Tam Araç Giydirme

Tam Araç Giydirme

Tam araç giydirme aracın tamamının folyoyla kaplanması işlemidir. Bu işlem sonracında aracın rengi tamamen gizlenmiş veya kapatılmış olunmaktadır.

Ankara araç giydirme bir markanın en önemli reklam çalışmalarından biridir. Sokak aralarında, caddelerde hatta park halindeyken bile araçlar sayesinde reklamınızı yapabilirsiniz. Bir araca markanızın logosunu, ismini veya görselini baskı yaptırdığınızda başarılı reklam çalışmaları yapabilirsiniz. Marka bilinirliğini arttırmak ve aracınızın görünümünü iyileştirebilmek için araç giydirme yaptırabilirsiniz. Araç giydirme birkaç şekilde yaptırılabilir. Bunlar; bölgesel (lokal) araç giydirme, komple araç giydirme ve renk değişimidir. Komple araç giydirme işlemine quadro araç giydirme de denilir.

Tam araç giydirme; aracın görünen tüm yüzeyinin kaplanması ile yapılır. Bu uygulama istenen herhangi bir araca yapılabilir. Aracınızın tamamını markanızın görselleriyle çevirebilirsiniz. Bu işlemde aracın tüm aksesuarları çıkarılarak en ince noktasına kadar kaplama yapılır. Firmanızın ismi, logosu, marka tanıtım görselleri tamamen aracın yüzeylerine kaplanır. Ankara araç giydirme bölgesel olarak aracın belirli alanlarına yapılan çalışmadır. Aracınızın istediğiniz bölümüne marka reklamınızı yapabilirsiniz. Bazı insanlar ve firmalar aracın tamamını değil bir kısmını kaplatır. Renk değişimi de aracın istenen yerlerinin renginin değiştirilmesidir. Araç giydirme yaptırmak firmanızın ne kadar kurumsal olduğunu göstermektir. Özellikle komple araç giydirme ile aracınızın kurumsallığını belirtebilirsiniz. Yolda ilerleyen aracın her yerinden görünen marka bilgileriniz sizi bilinir kılar.

Tam Araç Giydirme Nasıl Yapılır?

Araç giydirme ya da araç kaplama cast folyo ile yapılır. Normal folyo yerine cast folyo kullanılmasının birçok nedeni vardır. Cast folyo metalin üzerinde başarılı bir tutuculuğa sahiptir. Yani araçların kaplaması daha kalıcı olur. Ayrıca normal folyoya göre daha ince ve esnektir. Çok sıcak ve çok soğuk havada dayanıklılığı sağlamdır. Araç kaplamada pvc cast folyo ürünü kullanılır. Pvc kullanılmasının nedeni de yine ekstrem koşullara olan dayanıklılığıdır.

Tam Araç Giydirme

Tam araç giydirme aracın bütünüyle cast folyo ile kaplanmasıdır. Hazırlanılan folyo malzeme araca uygulanarak aracın orjinal rengi kapatılır. Araç Giydirme Firması 333 reklam olarak aracınız için kaliteli folyo baskı ve giydirme çalışması yaparak aracınızı işletmenizin gezen reklamı haline getiriyoruz.

Tam Araç Giydirme Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Normalde araç giydirme çalışmaları söz konusu olduğu zaman insanların akıllarına öncelikli olarak gelen şeylerden bir tanesi, böylesi çalışmaların sadece klasik tarzdaki binek araçlara yapılabileceği oluyordu. Böyle olunca da farklı tarzlardaki araçlar için giydirme yapmak isteyen kişiler de istedikleri tarzda bir giydirme çalışmasının yapılamayacağını düşünüyorlar. Gerçekte ise Ankara tır giydirme firması olarak tır giydirme işleminin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi için gerekli her şeyi eksiksiz olarak gerçekleştiriliyor. Aynı klasik araç giydirme çalışmalarında olduğu gibi tır giydirme çalışmaları sırasında da üzerinde durulması gereken oldukça önemli detaylar bulunmaktadır.

Bu detayların üzerinde dikkatlice durulmadığı takdirde ortaya çıkacak olan sonuçlar ne yazık ki isteklerin yerine getirilmesi anlamında farklı sorunları da beraberinde getirebilecektir. Şimdilerde Ankara giydirme firması konusunda inceleme yapacak olan kişilerin karşılarına onlarca farklı isim çıkabiliyor. Bu isimler insanlara istemiş oldukları çalışmaları verdiklerini söylüyor olsalar da gerçekte çalışmada dikkatsizlik yapılması sonucu olumsuzluklar çıkabilir. Böylesi kötü durumlar ile karşı karşıya kalmamak için bu konu ile alakalı deneyimli kişiler ile iletişime geçilmesi gerekmektedir. İnsanların büyük bir kısmı tır giydirme çalışmalarının çok basit olabileceğini düşünüyorlar. Bundan dolayı da herhangi bir ekstra araştırma yapmadan karşılarına çıkmakta olan ilk firma ile iletişime geçmeyi tercih ediyorlar.

Tam Araç Giydirmesi Nasıl Yapılır?

Yeterince deneyim sahibi olmayan kişilerin yapacakları çalışmalar sonrasında ortaya çıkacak sonuçlar tır için planlanmış olan giydirme çalışmaları başarısız şekilde sonuçlanabiliyor. Ankara tır giydirme firması, başarılı bir şekilde giydirme işlemlerini yapmak adına öncelikli olarak giydirme işleminin yapılacağı alan ile alakalı ölçü bilgilerini dikkatli bir şekilde almalıdır. Böylelikle tasarım işlemlerinin nasıl yapılacağı konusunda oldukça net bilgiler elde edilmiş olacaktır. Tır giydirme işlemleri yapılırken tırın yan kısımlarında nelerin yer alacağı konusunda tüm detaylar firmalara ya da kişilere kalmıştır. Klasik tarzda yani marka ya da logonun yer almakta olduğu tır giydirme çalışmalarının yanı sıra isteğe bağlı olarak da farklı tarzda çalışmalar da yine bu aşamada isteklere bağlı olarak yapılabilmektedir.

Kaliteli materyalleri kullanacak olan araç giydirme çalışmaların çok uzun süreler boyunca tırların üzerinde kendine yer bulmasını sağlıyor olacaktır. Tır giydirme çalışmaları için tasarımın yapılmasından sonra ise sıra ortaya çıkmış olan giydirmenin tır üzerinde yer almasına gelecektir. Tırda giydirme işlemi yapılmadan önce bölgenin mutlaka dikkatli şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Aksi durumda giydirme işlemi yapılırken birbirinden farklı sorunlar ortaya çıkabilecektir. Tır giydirme işlemleri tırın tek bir tarafına yapılacağı gibi isteğe bağlı olarak her iki tarafa da rahatlıkla yapılabilmektedir. Kaliteli materyallerden hazırlanacak olan tır giydirmeler ile her türlü tanıtım çalışmaları oldukça uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanılabilecektir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.