Renk Değişim Arşivleri - 333 Reklam Araç Kaplama Ankara

Renk Değişim

Renk değişim işleminde folyo ve cast folyo kullanılmaktadır. Cast folyo daha uzun ömürlü olup,araç kıvrımlarına tam oturmaktadır. Araç renk değişimi  süreci sonrasında aracın muayeneye gitmesi gerekmektedir. Araç renk değişimi için vinil denilen renkli bir tarafı yapışkanlı folyo malzeme kullanılmaktadır. Cast folyo adı verilen ürün güneşte solmaz ve yıpranmaz özelliktedir. Renk değişim işlemi geçici bir uygulamadır. İstenildiğinde uzman ekibimiz folyoyu ısıtarak sökebilmekte ve mevcut folyo dışında farklı renklerde folyo kaplama uygulamaları yapılabilmektedir.

Reklam sektöründe uzun ömürlü seçenekler arasında başarılı sonuçlar alınabilecek çok fazla yöntem bulunmaz. Araç giydirme uzun ömürlü reklam ömrü sunan nadir yöntemlerden biridir. Daha fazla kitleye ulaşma imkanı sunması ve ilgi çekici olmasıyla birçok firma tarafından sıklıkla tercih edildiği görülmektedir. Asıl amacı marka bilinirliliğine katkı sağlamak olan Ankara araç giydirme trafikte, herhangi bir yerde park halindeyken ya da yoldan geçen kişiler tarafından dikkati üzerine toplayan ilgi çekici bir yöntemdir.

Her araca uygulanabilir olmasıyla toplu taşımalarda sıklıkla karşımıza çıkan araç giydirme böylelikle aynı anda onlarca kişiye ulaşan bir marka olmanız konusunda yardımcı olmaktadır. Gezici reklam tabelası göre görev araç giydirme televizyon, radyo, dergi gibi diğer reklam kanallarına göre daha uzun süreli sonuçlar almanız konusunda fayda sağlamaktadır. Bununla beraber bir defa ödeyeceğiniz bir ücretle 2 ila 7 yıl arasında kullanım imkanı sunarak ekonomik bir reklam seçeneği oluşturmaktadır. İster şahsi aracınız isterseniz firmanıza ait aracınıza yapacağınız giydirme sayesinde potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Araç giydirme konusunda dikkat etmeniz gereken en önemli nokta güvenilir ve profesyonel bir firmadan yardım almak olacaktır. Ankara araç giydirme işinde deneyimli ekipleri ile sizin için titizlikle çalışarak araç giydirme işlemini gerçekleştireceklerdir. Böylelikle uzun süreli reklam sürecine başlayarak her an her yerde potansiyel müşterilerinize kendinizi hatırlatma fırsatı yakalayabilirsiniz.

6 Haziran 2020
araç,folyo,kaplama,renk,değiştirme,baskı

Araç Renk Değişimi

Araç Renk Değişim işlemlerinizi kaliteli ve garantili olarak yapmaktayız. Bu uygulamada normal ve  cast folyo kullanmaktayız. İstediğiniz renkte araç renk değişimi hizmetimiz mevcuttur. Araç renk değişimi  […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com