HEMEN ARA WHATSAPP

No menu assigned!

Benzinlik Totemi

Benzinlik Totemi

Benzinlik Totemi akaryakıt firmaları için vazgeçilmez reklam ürünüdür.Tasarımı kaliteyle birleştirdiğimiz totemlerle akaryakıt firmanızı akıllara kazıyalım.

Totem tabelalar açık hava reklam ürünleridir ve açık hava reklam sektörünün olmazsa olmazı tabelalarından bir tanesidir. Totem tabelalarını yol kenarlarına, iş yeri önüne veya şehirler arası yol kenarlarında görebilirsiniz.

Totem tabelalarda en önemli nokta ise konulacak olan yerin uzaktan da görülebilmesidir. Bu tabelalar açık alanlarda kullanıldığından dolayı boş arazilere, mağaza önlerine veya tepelere yerleştirilebilmektedir.

Dilerseniz park alanlarına veya site alanlarına da totem tabela montajı yapılabilmektedir. Günümüzde bilinen bir çok firma totem tabela ürünlerini tercih etmektedir esnaflardan, bilinen markalara kadar bir çok işletme reklamlarını uzun vadede uygun fiyata mal etmek için totem tabela kullanımında bulunmaktadır.

Benzinlik Totemi İmalatı Nasıl Yapılır?

Ekibimiz akaryakıt firmanızı ziyaret eder ve totemin kurulacağın en iyi yer belirlenir. Gerekli ölçüler alınır ve tasarım boyutlarına karar verilir. Grafikerimiz bilgisayar ortamında totem tasarımını gerçekleştirir.

Totem imalatı 2 şekilde yapılabilmektedir. Vinil germe yöntemiyle veya alüminyum kompozit kutu harf yöntemiyle totemler üretilebilmektedir.

Vinil Germe : Totem dış kasası alüminyum kompozit levhadan üretilir. Alüminyum kompozit levha cnc routerda kesilerek zımparalanır. Levha dış kenarları da dekube edilerek (kesip çıkartılır).  Kaliteli ışık geçirgenliği yüksek vinil veya branda malzeme üzerine dijital baskı uygulaması yapılarak, branda malzeme şaseye 4 bir taraftan gerilerek alüminyum aparatla sıkıca sabitlenir. Işıklandırma isteniyorsa kasa içine ışıklandırma sistemi yerleştirilir ve kasa vidalanarak veya yapıştırılarak kapatılır. Benzinlik totem direği, çelik malzemeden üretilmekte olup, totem direğinin bir kısmı betona gömülerek totem yere sıkıca sabitlenmektedir.

Alüminyum  Totem : Totemin dış kasası için alüminyum kompozit levha ölçülere göre cnc routerda kesilir. Pleksi veya dekota malzeme kesilerek boyanır, veya isteğe göre kabartma baskı veya dijital baskı uygulaması yapılır. Totem dış kasasına kutu harf yapıştırılarak veya vidayla sabitlenir. Sonraki aşamada vida ile totemin ayakları toteme monte edilerek totem sabitlenir.

Benzinlik Totemi

Benzinlik totemi imalatında kaliteli malzeme,yaratıcı tasarım,üstün işçilikle harikalar yaratıyoruz. Benzinlik totemi düzgün bir şekilde yapıldığında akaryakıt firmanız kolayca fark edilecek,dayanıklı ve uzun ömürlü bir totem ürününe sahip olacaksınız. Totemler, büyük alışveriş merkezleri, hipermarketler, otomobil üreticileri, akaryakıt istasyonları, giyim mağazaları, teknostore mağazalar, büyük iş merkezlerinde firma bilinirliği,tanıtım ve yönlendirme çalışmaları için kullanılmaktadır. Totemlerin amaçları tabela gibi firma bilinirliğini sağlamaktır. Fakat totemler  yayalar veya sürücüler tarafından reklamınızın veya markanızın en uzaktan bile fark edilip akıllara kazınılması amacını taşımaktadırlar. Kimi totemler ise yönlendirme amaçlı olarak dikilmektedir.

Totemler açık hava reklamcılığı için vazgeçilmez ürünlerdir. Açık hava reklam tabelaları müşterisine hitap edecek bir şekilde tasarlanmakla beraber hedef kitlesine en iyi ulaşacak şekilde dizayn edilmektedir. Totemler günümüzde bir çok farklı amaçla kullanılabilmektedir. Lakin burada ki en büyük nokta mesajı ve reklamı en iyi yaratacak tabela tasarımını oluşturmaktır. Günümüzde kişiler yanlış bilgilendirme ve yönlendirme dolayısı ile klasik yol kenarı panoları tercih edebilmektedir bu tarz panolar istenilen verimliliği alma konusunda oldukça yetersiz reklam araçlarıdır.

Benzinlik totemi yaptıracak olan kişiler ise uzun vadede daha büyük bir başarı elde etmektedir. Bu tarz tabelalar kişilerin ilgisini daha çok çekmekle beraber profesyonel grafik tasarımcılarımız sayesinde eşsiz görünüme kavuşmaktadır. Benzinik totemleri istenilen her yere sorunsuz bir şekilde monte edilebilir veya oraya adaptasyonu sağlanabilmektedir. Özel tasarım olan totem Ankara tabelaları firmanızı öne çıkarmak adına size yardım edebilecek en iyi açık hava reklam unsurudur. Sizde markanızı öne çıkarmak ve arzu ettiğiniz dikkat çekme kampanyasını yaratmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Benzinlik Totemi İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmamızla iletişim kurduğunuzda size randevu tarihi verilir ve ekibimiz anlaşılan tarih ve saatte firmanızı ziyaret eder. Totem alanı keşfedilir. Totemin nereye koyulacağı ve totem ölçüleri netleştirilir. Grafik tasarımcımız bilgisayar ortamında totem tasarımını gerçekleştirir. Tasarıma onay vermeniz sonrasında totem imalat süreci başlar. Benzinlik totemi imalatında vinil germe tabela,kabartma tabela, alüminyum&pleksi kutu harf tabela imalatındaki yöntemler ile gerçekleştirilmektedir.  Dış kasa için alüminyum kompozit malzeme cnc router da kesilerek dekube edilir. Vinil germe yönteminde vinil malzemeye djital baskı yapılır ve vinil malzeme alüminyum kompozit kasaya 4 taraftan sıkıca gerilir ve aparatla sabitlenir. Totemde ışıklandırma istendiğinde içine ışıklandırma sistemi yerleştirilir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.