Benzinlik Totemi Arşivleri - 333 Reklam Ankara Tabelacı

Benzinlik Totemi

Benzinlik Totemi akaryakıt firmaları için vazgeçilmez reklam ürünüdür.Tasarımı kaliteyle birleştirdiğimiz totemlerle akaryakıt firmanızı akıllara kazıyalım.

Totem tabelalar açık hava reklam ürünleridir ve açık hava reklam sektörünün olmazsa olmazı tabelalarından bir tanesidir. Totem tabelalarını yol kenarlarına, iş yeri önüne veya şehirler arası yol kenarlarında görebilirsiniz.

Totem tabelalarda en önemli nokta ise konulacak olan yerin uzaktan da görülebilmesidir. Bu tabelalar açık alanlarda kullanıldığından dolayı boş arazilere, mağaza önlerine veya tepelere yerleştirilebilmektedir.

Dilerseniz park alanlarına veya site alanlarına da totem tabela montajı yapılabilmektedir. Günümüzde bilinen bir çok firma totem tabela ürünlerini tercih etmektedir esnaflardan, bilinen markalara kadar bir çok işletme reklamlarını uzun vadede uygun fiyata mal etmek için totem tabela kullanımında bulunmaktadır.

Benzinlik Totemi İmalatı Nasıl Yapılır?

Ekibimiz akaryakıt firmanızı ziyaret eder ve totemin kurulacağın en iyi yer belirlenir. Gerekli ölçüler alınır ve tasarım boyutlarına karar verilir. Grafikerimiz bilgisayar ortamında totem tasarımını gerçekleştirir.

Totem imalatı 2 şekilde yapılabilmektedir. Vinil germe yöntemiyle veya alüminyum kompozit kutu harf yöntemiyle totemler üretilebilmektedir.

Vinil Germe : Totem dış kasası alüminyum kompozit levhadan üretilir. Alüminyum kompozit levha cnc routerda kesilerek zımparalanır. Levha dış kenarları da dekube edilerek (kesip çıkartılır).  Kaliteli ışık geçirgenliği yüksek vinil veya branda malzeme üzerine dijital baskı uygulaması yapılarak, branda malzeme şaseye 4 bir taraftan gerilerek alüminyum aparatla sıkıca sabitlenir. Işıklandırma isteniyorsa kasa içine ışıklandırma sistemi yerleştirilir ve kasa vidalanarak veya yapıştırılarak kapatılır. Benzinlik totem direği, çelik malzemeden üretilmekte olup, totem direğinin bir kısmı betona gömülerek totem yere sıkıca sabitlenmektedir.

Alüminyum  Totem : Totemin dış kasası için alüminyum kompozit levha ölçülere göre cnc routerda kesilir. Pleksi veya dekota malzeme kesilerek boyanır, veya isteğe göre kabartma baskı veya dijital baskı uygulaması yapılır. Totem dış kasasına kutu harf yapıştırılarak veya vidayla sabitlenir. Sonraki aşamada vida ile totemin ayakları toteme monte edilerek totem sabitlenir.

28 Mayıs 2020
Benzinlik,Totemi,Ankara

Benzinlik Totemi

Benzinlik totemi imalatında kaliteli malzeme,yaratıcı tasarım,üstün işçilikle harikalar yaratıyoruz. Benzinlik totemi düzgün bir şekilde yapıldığında akaryakıt firmanız kolayca fark edilecek,dayanıklı ve uzun ömürlü bir totem ürününe […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com