Kabartma Haritalar Arşivleri - 333 Reklam Ankara Uv Dijital Baskı

Kabartma Haritalar

Kabartma haritalar görme engellilerin iç mekan veya dış mekanda gideceği yere yardım almadan zahmetsiz ve kolay bir şekilde ulaşabilmesini sağlamaktadır.

333 Reklam, görme engelli vatandaşlar için braille alfabe baskısı yapabilen modern uv baskı makineleri ile onların hayatlarını kolaylaştırmak adına çalışmalar yapmaktadır.

Braille kabartma harita sayesinde kamu kurumları ve özel iş  yerlerinde görme engelli insanların karşılaştıkları engelleri aşmak adına çeşitli çalışmalar yürütmekteyiz.

Kabartma haritalarda birbirine zıt renkler ile tasarım yaparak, kısmen gören vatandaşların da haritadan da onların da zorlanmadan yararlanmaları sağlanır. Kabartma haritalar, ayaklı da olabilir ve asılabilen türde de olabilir. Kabartma haritaların görüş açısı ayarlanabilir. Tekerlekli sandalye kullanan  engelliler de bu sayede ürünü zorlanmadan kullanabilir.

Kabartma Haritalar Nerelerde Kullanılır?

Kabartma haritaların başlıca kullanım yerleri, rehabilitasyon merkezleri, özel okullar, kolejler, özel  ve devlet hastaneleri, şehirler arası otogarlar, sağlık ocağı, tıbbi  görüntüleme merkezleri gibi özel ve resmi kuruluşlardır. Kabartma haritalarda evrensel bir dil olan piktogram,  kabartma alfabe brail vb  evrensel işaretleme dilleri kullanılarak yabancıların da ürünü rahatlıkla kullanabilmesi amaçlanır.

Kabartma haritalar basılırken uv baskı tekniği kullanılır. Uv baskı makinesinin kullandığı su bazlı boyalar, çevreyi kirletmemekte ve sağlığa zararlı solvent içermemektedir. Baskı anında saniyenin altındaki bir sürede baskı kafasından yüzeye uv ışını gönderilerek, baskı yapılan yüzey anında kurutulmakta ve görünmez bir koruyucu katman oluşmaktadır. Bu sayede baskı güneş ışığında solmamakta, yıpranmamakta ve baskının da ömrü uzun olmaktadır.

Ankara Reklam Firması

Reklam kampanyaları denildiği zaman her sektör işin içine girmektedir. Ankara reklam hizmet verdiği her sektör hakkında detaylı Pazar araştırmaları yaparak ilerler. Yapılan Pazar araştırmaları sektörün mevcut durumu hakkında bilgi verirken aynı zaman işletmeniz veya markanız için belirlenecek reklam çalışmalarının da şekillenmesini sağlar. İşletmeniz veya markanızın bulunduğu sektörde bulunana rakipleriniz, sektörün mevcut durumu, yapılan çalışmalar gibi detaylı bilgiler Pazar araştırmasıyla elde edilir. Bulunan bilgiler analiz edilerek işletmeniz veya markanız için en uygun reklam kampanyasının oluşturulmasında önemli bir rol üstlenerek çalışmalara başlanır.

12 Haziran 2020
Kabartma,Haritalar

Kabartma Haritalar

Kabartma Haritalar, görme engelli vatandaşların bulundukları iç veya dış mekanlarda gitmek istedikleri yerleri kolaylıkla yardım almadan bulabilmelerini sağlamaktadır. Görme engelli vatandaşlarımız için özel üretimle braille alfabe […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com