HEMEN ARA WHATSAPP

Virüsten Korunma Ekipmanları

  • Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi
    Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi tüketicilerin bilgilenmesi amacıyla üretilen aynı zamanda da son dönemde reklam sektöründe büyük bir rol oynayan…
  • Güvenli Alan Zemin Etiketi
    Güvenli Alan Zemin Etiketi, yeni tip korona virüsünün bulaşma yolu olan yakın temastan kaçınmak, marketler, otobüsler, eczaneler, pazar yerleri, bankalar,…
  • Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantı
    Ayaklı Korona Virüs Bilgilendirme Stantı, dünya sağlık örgütünün yayınladığı korona virüsünden korunmak amaçlı tedbirleri içeren bilgilendirici yönlendirme ve reklam ürünüdür. Ayaklı…

Virüsten Korunma Ekipmanları

Virüsten Korunma Ekipmanları kategorisinde covid-19 yüz koruyucu siperlik,vizör,pleksi virüs koruma bariyeri,dezenfektan standı imalat ve satış yapmaktayız.

Virüsten Korunma Ekipmanları yeni nesil Korona (covid-19) virüsünün ağza ve burnu girmesini önlemek,hasta kişinin etrafa parikül bulaştırmasına engel olmak  ve maskenin yüzü sıkması nefesi zorlaştırma gibi dezavantajlarından kurtulmak için kullanılan ürün gurubudur.  Covid-19 virüsü sinsi ve tehlikeli bir küresel hastalıktır. Ülkece zor dönemlerden geçtiğimiz şu günlerde bu virüse yakalanmamak için bir takım önlemler almamız şarttır. Maske veya siperlik kullanımı, elleri dezenfekte etmek, sosyal mesafe kuralına uymak en önemli Covid-19 virüsüne karşı alınacak önlemlerdendir.

Virüsten Korunma Ekipmanları Ne İşe Yarar?

Global virüs korona virüsü solunum yolları ile bulaşan ağırlaşmış bir grip hastalığı virüsüdür. Bu yüzden kirli ellerle yüze ve göze dokunmamalı. Topluluk içerisinde sosyal mesafeli olmalı. Dezenfektan ve kolonya ile eller dezenfekte edilmeli. Maske veya siperlik kullanarak, virüsün ağız veya burundan girmesi, veya mevcut hastadan virüs partiküllerinin başkasına bulaşmasının önüne geçilmelidir.Ayrıca vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmek için uykunuzu düzenli almalı, günde en az 1 litre su içmeli ve bol bol sebze meyve tüketmenizi önermekteyiz.

Covid 19 Siperlik Nedir?

Covid 19 Siperlik, çalışma esnasında ve sokakta yüzü virüsten korumak için kullanılan koruyucu bir şeffaf pvc malzemedir. Market,eczane,bankacılar vb çalışanların güvenliklerini sağlamak için koruyucu malzemeler kullanılmalıdır. Koruyucu malzeme kullanmanın amacı, çalışana virüs bulaşmasını veya gizli hasta olan çalışanın etrafa virüs partikülü saçmasını ve bulaştırmasını önlemektir.

333 Reklam, el dezenfektan standı, siperlik ürünleri ile  hem sizi hem müşterilerinizi ve çalışanlarınızı covid-19 virüsünden korumak, hem de firmanızı bilinir kılmaya yardımcı olması için virüsten koruyucu ürünler yapmaktadır. 333 Reklam olarak vatandaşlarımızın sağlığı için çalışıyoruz. Sağlığınız bizim için değerlidir.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Prestij Totem
25 Tem 2020
Atatürk Köşeleri
25 Tem 2020
Metal Etiket Nedir?
15 Tem 2020
Uv Baskı Nedir?
14 Tem 2020
Tabela Nedir?
13 Tem 2020
Şehit Köşeleri
13 Haz 2020
Engelli Erişim Kiosk
13 Haz 2020