HEMEN ARA WHATSAPP

Güvenli Alan Zemin Etiketi
333 ReklamVirüsten Korunma EkipmanlarıGüvenli Alan Zemin Etiketi
16 Nisan 2020 Posted by 333reklam Virüsten Korunma Ekipmanları

Güvenli Alan Zemin Etiketi

Güvenli Alan Zemin Etiketi, yeni tip korona virüsünün bulaşma yolu olan yakın temastan kaçınmak, marketler, otobüsler, eczaneler, pazar yerleri, bankalar, otobüs durakları, kısaca sosyal kalabalığın olmasına engel olarak sosyal mesafeyi korumak amaçlı üretilen zemine yapıştırılan bilgilendirme amacı taşıyan şartnameye göre tasarlanıp üretilen zemin etiketlerdir.

Güvenli Alan Zemin Etiketi Nedir?

Güvenli Alan Zemin Etiketi marketlerdeki tüketicilerin korona virüsünden sosyal mesafe kurallarınca korunması ve hastalığın bulaşmasının önlenmesi amacıyla zemine yapıştırılan uv baskı ile üretilmiş özel üretim sticker etiketlerdir. Tüketiciler genel olarak gün içerisinde bir çok farklı etiket türü ile karşı karşıya kalmaktalar. Eşyalardaki üretim etiketi, gıdalardaki ve ilaçlardaki son kullanma tarihi etiketi, eczanelerdeki dezenfektanların etiketi de bunlardandır. Bunun yanı sıra etiketler günümüzde mağaza camlarında, firma tanıtımlarında veya işletmelerin logosunu belirli noktalara koyması ile karşımıza çıkmaktalar. Firmalar etiketin seçimi sırasında kaliteli malzeme, iyi tasarım ve uygun fiyata dikkat etmeleri gerekmekte. Güvenli Alan Zemin Etiketi tasarımlarını kaliteli işçilikle ve uygun fiyatla yapmaktayız. Bir çok farklı materyal üzerinden etiket tasarımı yapılabilmekte, etiket tasarımlarının fonksiyonları kullanım alanına göre değişiklik göstermekte. Günümüzde şantiye, kimyasal madde üreten iş yerleri veya sanayi alanlarında ise metal etiket veya uyarı etiketleri kullanımları zorunlu hale gelmiştir. Bu tür etiketler genel olarak makine kullanımı, çevre güveliği ve işçi güvenliği adına yapılmaktadır.

Güvenli Alan Zemin Etiketi Ne İşe Yarar?

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi bilgilendirme  ve uyarı etiketi niteliği taşımaktadır. Korona virüs hastalığı (COVID-19) grip ve benzeri virüslerden kaynaklanan bulaşıcı ve ağır  bir hastalıktır. Bu kronik tehdit kuru öksürük, ateş ve daha ciddi vakalarda nefes almada zorluk gibi belirtilerle birlikte solunum yolu sıkıntılarına da (grip gibi) yol açmaktadır. Ellerinizi sık sık sabunla yıkayıp, yüzünüze ve gözlerinize çıplak elle değmekten kaçınarak ve soğuk algınlığı,grip geçiren şüpheli kişilerle yakın temasta (1 metre) bulunmayarak kendinizi güvenle koruyabilirsiniz. Ayrıca Covid-19 siperlik kullanmanızı öneririz. Uygun fiyatlı ve kullanımı kolaydır. Korona broşür baskısı ile bu temel bilgileri edinmiş olursunuz.

Korona Mesafeni Koru Zemin Etiketi mağaza, alışveriş merkezleri, bankalar, hastaneler, eczaneler, market vb. alanlarda korona virüse dikkat çekerek 1 metre sosyal mesafe oluşturarak hastalığı bulaştırmayı önlemek amaçlı hazırlanmış basılı ürünlerdir.  Bu sayede hem müşterileriniz, hem de kendiniz için daha güvenli bir ortam oluşturmuş olursunuz.

 

Güvenli Alan Zemin Etiketleri Hangi Sektörlerde Kullanılmaktadır?

Güvenli Alan Zemin Etiketi marketler otobüsler duraklar hastaneler v.b.de kullanımı zorunlu olan etiketi u.v. baskı kalitesinde 333ten bastırın. Folyo veya laminasyon seçeneği mevcuttur.  Bilgilendirme niteliği taşıyan bu etiketler sektör içerisinde etiketler gıda, kozmetik, sanayi veya tekstil sektörlerinde sıkça kullanılmaktadır. Bu sektörlerin yanı sıra taşımacılık, elektronik, otomotiv veya turizm sektöründe de sıkça zemin etiketi kullanımı yapılmaktadır. Korona Mesafeni Koru Zemin Etiket kullanımının en önemli unsuru ise kullanıldığı alan ve verdiği mesajdır. . Özellikle etiketler markanın imajını ve bilinirliğini kaliteli bir şekilde sürdürmesi açısından oldukça önemlidir. Markanıza göre iyi bir etiket seçimi için Ankara etiketçi firma ile iletişime geçebilir, markanızı en iyi yansıtacak etiket tasarımına karar verebilirsiniz. Markanın ürün ve hizmeti sırasında iyi bilgi aktarması, tüketici tarafından oldukça dikkat edilen konulardan biridir. Bilgi verici etiket tasarımları veya reklam amaçlı kullanılan etiketler birbirinden farklı ve özel olarak tasarlanması gerekmektedir. Firmalar yasal zorunluluk dışında tanıtım veya reklam amaçlı etiket tasarımı talebinde bulunabilir. Yapılacak olan etiketlerin malzemesi ve türü oldukça önemlidir. Ankara etiketçi firma ise kişilere bilinen etiketler ve tasarımlar sunmaktadır kullanılan malzemeler son sınıf olmakla beraber markalara uzun süreli etiket kullanımı garantisi vermektedir.