Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum Kutu Harf Tabela, alüminyum plakaların cnc router ile kesilip kaynak yapılması ve boyanması sonucu elde edilen modern tanıtım ve reklam aracıdır.

Teknolojik gelişmelerin hızlanması sonucunda tabela sektöründe de büyük değişimler olmuş ve tabela modelleri farklılaşmıştır.  Tabela, işletmenizin vergi levhası kadar önemli ve firma bilinirliğiniz açısından oldukça önemli bir üründür. Tüm sektörlere hizmet veren firma ve işletmelerin kullandığı birçok tabela modeli bulunmaktadır.

Alüminyum tabelalar iç mekan veya dış mekanda kullanılmak üzere ışıklı veya ışıksız olarak üretilebilmektedir. İç mekanlarda bulundukları ortama görsellik bakımından oldukça şık, estetik  ve havalı bir tasarım avantajı sunmaktadırlar.

Alüminyum yumuşak ve hafif bir malzemedir. Orjinal rengi gri olan alüminyum iç mekan tabelalarda çoğunlukla kendi rengi ile kullanılmaktadır. Dış mekan kutu harf tabelalarda kullanılmak istendiğinde kutu harf imalatı sonrasında fırın boya ile renklendirilebilir.

Alüminyum Kutu Harf Tabela İmalatı Nasıl Yapılır?

Firmanın keşfi yapılır ve tabelanın kullanılacağı yere göre cephe ölçüleri alınır. Alınan ölçülere göre bilgisayarda tabelanın tasarımı yapılır. Müşteri onayının alınması sonucunda alüminyum levhalar cnc router makinede kesilip, istenilen derinlikte köşeler yapılır ve dekupe edilir. Sonrasında kesilen plakalar 2d veya 3d harf haline getirilir, dekupe edilen köşelere kaynak yapılarak  birleştirilir ve  alüminyum kutu harf elde edilmiş olur.

Kutu harf üretimi sonrasında isteğe bağlı olarak malzemeye statik boya uygulanarak kutu harf renklendirilebilir. Işıklı tabela istenirse kutu harf malzemeye led döşemesi yapılır ve zemine pleksi malzeme koyulur. Tabelanın iskeleti olan kompozit veya sac çerçeveye kutu harf monte edilerek üretim işlemi tamamlanmış olur. Gerekli testler yapıldıktan sonra tabelanın montaj aşamasına geçilir.

333 Reklam Ankara Tabelacı olarak modern cnc router makinelerimiz, kaliteli alüminyum malzemelerimiz ile üst sınıf işçiliği bir araya getirerek yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklı ve kaliteli alüminyum kutu harf tabela imalatı yapıyoruz.

11 Ocak 2020
Aluminyum,Paslanmaz,Kutu,Harf,Tabela

Aluminyum Paslanmaz Kutu Harf Tabela

Aluminyum Paslanmaz Kutu Harf Tabela, işletmelerin marka bilinirliklerini arttırmak, reklam işlerini yürütmek için imal edilen ışıklı veya ışıksız reklam aracıdır. Alüminyum sac levhaların, cnc router veya […]
22 Mayıs 2018
Alüminyum,Kutu,Harf,Tabela,Nedir

Alüminyum Kutu Harf Tabela Nedir?

Alüminyum Kutu Harf Tabela Nedir soracak olursanız, alüminyum malzemenin lazer veya cnc ile kesilip çevrilerek kaynak yapılması sonucu oluşan kutu harflerdir. Şirketler, fabrikalar ya da atölyeler […]
26 Mart 2018
Alüminyum,Kutu,Harf,Tabela

Alüminyum Kutu Harf Tabela

Alüminyum kutu harf tabela imalatında CNC routerla kesilen alüminyum kompozit levha bükülür ve kaynak yapılarak kutu harf haline getirilir. Alüminyum kutu harf tabelalar, işletmelerin bilinirliklerini arttırmak, […]

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.