Hissedilebilir Yüzey Arşivleri - 333 Reklam Ankara Kabartma Yol

Hissedilebilir Yüzey

Hissedilebilir yüzey, plastik ya da çelik malzemede üretilen, kubbe şeklinde kabartması olan engelli vatandaşlar için yürüyüşe yardımcı ürünleridir.

Hissedilebilir yüzey, başlangıç yerinden varılmak istenen yere kadar paralel döşenmeli ve yakınında engellilerin yürümesini zorlaştıracak sivri köşeli materyaller olmamalıdır.

Hissedilebilir Yüzey İmalatı Nasıl Yapılır?

Hissedilebilir yüzeyler plastik veya çelik materyalin kesilerek, üst kısmı kubbelendirilerek, yere çivi ile monte edilir veya yapıştırılır.

Reklam dünyasında ister geleneksel ister dijital kanallardan yararlanır. Her kanalın kendine göre bir hedef kitlesi, başarı oranı ve tanıtım amacı vardır. Bununla beraber her reklam kanalının da kendine özgü bir tarzı vardır. Bu tarzların dışına çıkarak reklam dünyasında farklılık yaratmak her işletmenin yegane isteğidir. Böylelikle hedef kitlenizde merak uyandırarak daha fazla kişiye ulaşma imkanı sağlayabilirsiniz. Bu noktada da işin içine Ankara reklam ve yaratıcılığın sınırlarını zorlayan ekibi girmektedir.

Hissedilebilir Yüzeyler Nerelerde Kullanılır?

Hissedilebilir yüzeyler, kaldırım ve yaya geçitleri,hastane ve devlet binaları girişlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hangi sektörde olursanız olun sunduğunuz reklam kampanyaları yaratıcı olduğu zaman başarılı sonuçlar vermektedir. Yaratıcı reklamlar için rakiplerinizde olmayan işletmenizi ön plana çıkarak unsurlara önem verilmelidir. Ankara reklam işletmenizin öne çıkan detaylarıyla yaratıcılığı harmanlayarak hedef kitlenizi etkileyecek yaratıcı reklam çözümleri sunmaktadır. Her mecraya özel planlanan reklamlarıyla farkını ortaya koyan Ankara reklam ile hedef kitlenizin ilgisini çekecek reklamlar gerçekleştirebilirsiniz. İster geleneksel reklam kanallarını yeniden yorumlayarak fark yaratmalarını isteyebilir isterseniz de dijital kanalların eğlenceli dünyasında işletmenizi göstererek reklamlar isteyebilirsiniz. Ankara reklam çalışama ortaklarının istekleri ve hedefleri doğrultusunda hareket ederek reklam kampanyalarını gerçekleştirir. Bu sayede iş ortaları ile kurduğu yakın bağı reklamlarına yansıtarak hareket eder. Ortaklaşa gerçekleştirilen bu süreçten de başarı sonuçlar alarak beraberce ilerler. Ankara reklam her zaman iş ortaklarının ve markalarının yanında olarak aile sıcaklığında bir reklam hizmeti sunmaktadır.

Bu kadar geniş reklam hizmetleri arasında seçim yapmak ya da rakiplerinizin yaptıklarından farklı bir şey yapmak oldukça zor gibi görünebilir. Farklı noktalara değinmek, farklı bir mesaj bulmak, söylenmemiş bir vaat ile hedef kitlenizi etkilemek aslında düşünüldüğü kadar zor değildir. Ankara reklam bulunduğunuz sektörü ve rakipleri sizin için detaylı olarak araştırarak oluşan tüm sorulara cevap vererek hareket etmektedir. Böylelikle farklı hizmetler ve uygulama yöntemleriyle işletmenizin rakiplerinin önüne geçmesine yardımcı olacak çözümler üreterek hedef kitlenize seslenmektedir.

12 Haziran 2020
Hissedilebilir,Yüzey,Görme,Engelli,Yürüme,Yolu

Hissedilebilir Yüzey

Hissedilebilir yüzey, görme engellilerin kaldırım,iç mekan yollarda güvenli,rahat yürümeleri için tasarlanan hissedilebilir zemin ürünüdür. Belli bir istikamet üzerinde kurulması ve uyarıcı bir platformla beraber kullanılması engellilerin […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com