Folyo Baskı Arşivleri - 333 Reklam Ankara Dijital Baskı

Folyo Baskı

Folyo baskı, pvc malzemeden üretilmiş arkası yapışkanlı vinil branda malzemesi üzerine dijital baskı uygulanarak imalatı yapılan reklam ürünüdür.

Baskı mecrası gelişen teknoloji ile birlikte birçok modern yenilikleri beraberinde getirmektedir. Son dönemlerde ortaya çıkmakta olan yenilikler sayesinde artık bu baskılar daha öncesinde olmadığı kadar başarılı bir şekilde yapılabilmekte. Folyo baskılar da yine uzun süredir bu sektör içerisinde kullanılan ve var olan yenilikleri bünyesinde barındırması ile bilinen bir baskı türü olarak ön plana çıkmaya devam etmektedirler. Türkiye’de folyo baskı yaklaşık olarak 25 seneyi aşkın bir zamandan beri reklam sektörü içerisinde kendine yer bulmaktadır.

Folyo Baskının Avantajları Nelerdir?

Folyo baskısında kullanılan malzeme polivinil klorür esaslı arkası yapışkanlı bir materyaldir. Bu malzeme dijital baskıyı iyi tutmaktadır ve dış ortam koşullarına karşı oldukça dayanıklıdır. Folyo tekniğinin en önemli avantajı, kesim plotterlarında folyonun istenilen şekilde kesilmesidir. Reklam materyalinin tasarımı yapıldıktan sonra istenilen şekillerde folyo kesilip çıkarılabilmektedir.  Tabi ki bu aşamada dikkat edilmesi gereken bazı şeyler vardır. Folyo-uygulama, aşırı özen ve dikkat gerektiren bir uygulamadır ve bu uygulama kaliteli malzeme üzerine yapılmalıdır. Bu yüzden deneyimli bir reklamcıyla çalışmalısınız.

Folyo Baskı İmalatı Nasıl Yapılır?

Folyonun uygulanacağı yer için ölçüler alındıktan sonra tanıtım veya reklam çalışması grafik tasarımı ölçülere göre yapılır. Malzemenin ön kısmına baskı makinesinde dijital baskı yapılır. Folyo baskısı uygulanacak yer için folyonun koruyucu malzemesi çıkarılarak alınır ve folyo malzeme cepheye dikkatli bir şekilde sıcak hava tabancası ile ısı uygulanarak yapıştırılır.

Folyo Baskı Nerelerde Kullanılır?

Mağaza vitrinlerinde indirim vurgulamak, siyasi parti seçim çalışmalarını yürütmek veya siyasi parti binaları cephe kapmalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Folyo baskısı tekniği cam giydirme ve cam folyo uygulamaları, araç giydirme uygulamalarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Bunun yanı sıra iç dekorasyon, fuar reklam stantları, mağazaların vitrin reklamları, bina cephe giydirme alanlarında geniş kullanım yerleri bulmuştur.

28 Haziran 2019
Folyo Baskı Ankara,ankara reklam ajansı, ankara reklam ajansları, ümitköy, çayyolu, keçiören, reklam ajansı, grafik tasarım, sosyal medya ajansı, sosyal medya yönetimi, prodüksiyon, web tasarım, reklam ajansları, sosyal medya ajansları, kurumsal kimlik,logo tasarım, tanıtım filmi çekimi, stüdyo, fotoğraf çekimi, düğün fotoğrafı çekimi, baskı,ankara sosyal medya ajansı, matbuu baskı,matbaa,tabela,totem,antetli kağıt,zarf,a4 zarf, fatura,logo,creative,kreatif,websitesi,ankara web tasarım,ankara reklam ajansı,ankara reklam ajansları,ümitköy reklam ajansı,keçiören reklam ajansı,grafik tasarım,sosyal medya ajansı,sosyal medya yönetimi,prodüksiyon,web tasarım,reklam ajansları,sosyal medya ajansları,,en iyi sosyal medya ajansları,ankara dijital ajanslar,sosyal medya danışmanlığı,kurumsal kimlik,çankaya reklam ajansları,ankara sosyal medya yönetimi,sosyal medya planlaması,medya danışmanı,sosyal medya marketing,ankara web ajans,sosyal medya reklamı,ankara dijital reklam ajansları,ankaradaki reklam ajansları listesi,ankara web tasarım ajansları,ankara reklam tanıtım ajansları,en iyi ankara reklam ajansları,en iyi ankara reklam ajansı,ankara web tasarım,creative ajanslar,ankara creative ajans,creative reklam ajansı,ankaradaki ajanslar,en popüler ajanslar, ünlü reklam ajansları,kaliteli ajanslar, büyük ajanslar,çankaya reklam ajansı,logo,marka,website,eticaret,instagram,facebook,istanbul reklam ajansı,kreatif ajans,en büyük ajanslar,dijital ajanslar listesi,en ünlü ajanslar,Tabela,Ankara Araç Giydirme,Cam Giydirme Ankara,Cephe Giydirme Ankara,Tabela Ankara,Kutu Harf,Işıklı Tabela,Ankara Web Tasarım,UV Baskı,Etiket Baskı,Özel Tasarım Etiket,Araç Giydirme Ankara,Logo Tasarımı Ankara,Ankara Logo Tasarım,Folyo Baskı,Yapışkanlı Folyo Baskı Folyo Baskı Uygulama, Şeffaf Folyo Baskı, Laminasyonlu Folyo Baskı, Şeffaf Folyo Baskı Fiyatları

Folyo Baskı

Folyo Baskı çalışmaları geçmişten günümüze kadar geçen süre içerisinde ciddi anlamda değişim göstermeye başladı. Var olan bu değişimler ile beraber de artık baskı yöntemleri konusunda farklı […]
ERROR 500 : SITE AUTHENTICATE ERROR ! : www.333reklam.com